Harry Potter: Hogwarts Battle - Obrona przed czarną magią - Zestaw 4 kart

4 opinie
  • 2 osoby
  • od 11 lat
  • 30 - 60 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Harry Potter: Hogwarts Battle - Obrona przed czarną magią.
Harry Potter: Hogwarts Battle - Obrona przed czarną magią
Hej! Ten zestaw kart promo dokładamy do każdego zamówienia podstawowej wersji gry złożonego w czasie trwania przedsprzedaży! Sprawdź tutaj. Zestaw 4 wyjątkowych kart dodatkowych, dzięki której nasze zaklęcia będą jeszcze celniejsze, a obrona lepiej przygotowana na ataki przeciwnika. Od teraz pojedynkujący się czarodzieje będą mogli skorzystać z pomocy Zgredka, który pozwoli niszczyć karty z sali, a także użyć zupełnie nowego zaklęcia - Confudus. Dodatkowo do gry dołączają dwa przydatne przedmioty, czyli Złoty znicz oraz nas ulubiony eliksir Felix felicis.  Czym jest Harry Potter: Hogwarts Battle - Defence Against the Dark Arts? To dynamiczna, dwuosobowa karcianka oparta na budowaniu talii, w której staniemy w szranki z drugim czarodziejem w ramach praktycznych zajęć z Obrony przed Czarną Magią. Aby wygrać, musimy trzykrotnie rozbroić naszego przeciwnika.W pojedynku czarodziejów gracze naprzemiennie będą zagrywali karty, które pozwolą nie tylko atakować przeciwnika, ale również rozbudowywać talię i czynić ją coraz mocniejszą. Przydadzą nam się nie tylko zaklęcia ofensywne, ale również te związane ze skuteczną obroną przed poczynaniami drugiego czarodzieja. 
Autor:
Kami Mandell, Andrew Wolf
Wydawca:
Rebel
1995
1695
-15%

Dostępne powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Hej! Ten zestaw kart promo dokładamy do każdego zamówienia podstawowej wersji gry złożonego w czasie trwania przedsprzedaży! Sprawdź tutaj.

 

Zestaw 4 wyjątkowych kart dodatkowych, dzięki której nasze zaklęcia będą jeszcze celniejsze, a obrona lepiej przygotowana na ataki przeciwnika. Od teraz pojedynkujący się czarodzieje będą mogli skorzystać z pomocy Zgredka, który pozwoli niszczyć karty z sali, a także użyć zupełnie nowego zaklęcia - Confudus. Dodatkowo do gry dołączają dwa przydatne przedmioty, czyli Złoty znicz oraz nas ulubiony eliksir Felix felicis. 

 

Czym jest Harry Potter: Hogwarts Battle - Defence Against the Dark Arts?

 

To dynamiczna, dwuosobowa karcianka oparta na budowaniu talii, w której staniemy w szranki z drugim czarodziejem w ramach praktycznych zajęć z Obrony przed Czarną Magią. Aby wygrać, musimy trzykrotnie rozbroić naszego przeciwnika.

W pojedynku czarodziejów gracze naprzemiennie będą zagrywali karty, które pozwolą nie tylko atakować przeciwnika, ale również rozbudowywać talię i czynić ją coraz mocniejszą. Przydadzą nam się nie tylko zaklęcia ofensywne, ale również te związane ze skuteczną obroną przed poczynaniami drugiego czarodzieja. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 4 karty
Waga:
50 g

Recenzje

3.50
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Harry Potter: Hogwarts Battle - Obrona przed czarną magią - Zestaw 4 kartNajbardziej przydatne recenzje

Paweł Katarzyna Zajkowscy

Liczba recenzji: 8

Te cztery karty zdecydowanie podkręcaja gre dodajac jej nieco pikanterii.


Mateusz

Liczba recenzji: 63

Mizerny dodatek (stosunek cena/jakość) do totalnie niezbalansowanej gry. Odradzam.


Tomasz

Liczba recenzji: 192

Jako dodatek OK. Tylko mógłby być ciut tańszy

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie