Harry Potter: Hogwarts Battle - Obrona przed czarną magią - Zestaw 4 kart

8 opinii
  • 2 osoby
  • od 11 lat
  • 30 - 60 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Harry Potter: Hogwarts Battle - Obrona przed czarną magią.
Harry Potter: Hogwarts Battle - Obrona przed czarną magią
Hej! Ten zestaw kart promo dokładamy do każdego zamówienia podstawowej wersji gry złożonego w czasie trwania przedsprzedaży! Sprawdź tutaj.   Zestaw 4 wyjątkowych kart dodatkowych, dzięki której nasze zaklęcia będą jeszcze celniejsze, a obrona lepiej przygotowana na ataki przeciwnika. Od teraz pojedynkujący się czarodzieje będą mogli skorzystać z pomocy Zgredka, który pozwoli niszczyć karty z sali, a także użyć zupełnie nowego zaklęcia - Confudus. Dodatkowo do gry dołączają dwa przydatne przedmioty, czyli Złoty znicz oraz nas ulubiony eliksir Felix felicis.    Czym jest Harry Potter: Hogwarts Battle - Defence Against the Dark Arts?   To dynamiczna, dwuosobowa karcianka oparta na budowaniu talii, w której staniemy w szranki z drugim czarodziejem w ramach praktycznych zajęć z Obrony przed Czarną Magią. Aby wygrać, musimy trzykrotnie rozbroić naszego przeciwnika. W pojedynku czarodziejów gracze naprzemiennie będą zagrywali karty, które pozwolą nie tylko atakować przeciwnika, ale również rozbudowywać talię i czynić ją coraz mocniejszą. Przydadzą nam się nie tylko zaklęcia ofensywne, ale również te związane ze skuteczną obroną przed poczynaniami drugiego czarodzieja. 
Autor:
Kami Mandell, Andrew Wolf
Wydawca:
Rebel
19,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Hej! Ten zestaw kart promo dokładamy do każdego zamówienia podstawowej wersji gry złożonego w czasie trwania przedsprzedaży! Sprawdź tutaj.

 

Zestaw 4 wyjątkowych kart dodatkowych, dzięki której nasze zaklęcia będą jeszcze celniejsze, a obrona lepiej przygotowana na ataki przeciwnika. Od teraz pojedynkujący się czarodzieje będą mogli skorzystać z pomocy Zgredka, który pozwoli niszczyć karty z sali, a także użyć zupełnie nowego zaklęcia - Confudus. Dodatkowo do gry dołączają dwa przydatne przedmioty, czyli Złoty znicz oraz nas ulubiony eliksir Felix felicis. 

 

Czym jest Harry Potter: Hogwarts Battle - Defence Against the Dark Arts?

 

To dynamiczna, dwuosobowa karcianka oparta na budowaniu talii, w której staniemy w szranki z drugim czarodziejem w ramach praktycznych zajęć z Obrony przed Czarną Magią. Aby wygrać, musimy trzykrotnie rozbroić naszego przeciwnika.

W pojedynku czarodziejów gracze naprzemiennie będą zagrywali karty, które pozwolą nie tylko atakować przeciwnika, ale również rozbudowywać talię i czynić ją coraz mocniejszą. Przydadzą nam się nie tylko zaklęcia ofensywne, ale również te związane ze skuteczną obroną przed poczynaniami drugiego czarodzieja. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 4 karty
Waga:
50 g

Recenzje

4.13
na podstawie 8 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Harry Potter: Hogwarts Battle - Obrona przed czarną magią - Zestaw 4 kartNajbardziej przydatne recenzje

Arkadiusz

Liczba recenzji: 53

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Zdecydowanie na plus - no kto nie lubi Zgredka? 😀 Warto dołączyć do gry jako ciekawostkę, bo karty same w sobie zmieniają niewiele.


Lisek2000

Liczba recenzji: 357

Dobry, solidny produkt

Więcej kart to zawsze więcej zabawy. Karty dostaliśmy w przedsprzedaży. Wtasowaliśmy je już na stałe do standardowego zestawu w pudełu.


Paweł

Liczba recenzji: 11

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

W porządku, bez rewelacji

Jak dla mnie to trochę skok na kasę. Dodatkowe karty do Hogwarts Battle robiły różnicę. Te tutaj po prostu są. Nie ma efektu wow, ale jak ktoś chce mieć wszystkie dodatki to i tak kupi.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie