Arkadiusz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Gra o dużej losowości, zerowej interakcji z innym graczem i prostymi zasadami. Plusem jest to, że przez oznaczenia kolorów zagrać mogą dzieci, które nie załapały jeszcze cyfr (czterolatek zachwycony!). Fajna na przerwę między większymi tytułami, a jak się dorwie w promocji to już w ogóle hit. Polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Dobry pomysł na prezent dla potteromaniaka.
Okrągła puszka mniej ekonomiczna, natomiast starannie wykonana. Złote grafiki na kostkach takie trochę mało widoczne, ale bez tragedii. Córka zadowolona.


Przygodę z Azulem rozpoczęliśmy od tej części bo najbardziej nam podeszła estetycznie. To był strzał w 10! Instrukcja krótka, zrozumiale napisana, wykonanie gry na wysokim poziomie. Wizualnie atrakcyjna dla czterolatka, który oczywiście nie wdrażał jakichś strategii, w przeciwieństwie do ośmiolatki grającej świadomie i domagającej się kolejnych partii. Polecamy!


Po kilku rozgrywkach w podstawkę przyszedł czas na dodatek. Ograliśmy pojedynczo każdy z czterech, ale już widać, że spokojnie da się je łączyć, co oznacza jeszcze więcej kombinowania! Tytułowe miasta fajne jak już się znudzi patrzenie na arystokratów 😁, Orient może sporo namieszać, twierdza fajnie podkręca negatywną interakcję, a placówki handlowe, chyba najciekawsze z wszystkich, powodują dodatkowe korzyści wraz z rozwojem swoich zasobów. Polecam, mimo ceny podobnej do podstawki!


Miano bestselleru absolutnie zasłużone. Zasady proste, gra się szybko, ale żeby wygrać każdy ruch musi być przemyślany! Dobrze weszło na trzech graczy, dobrze na czterech. Prawie ośmiolatka ogarnęła bez problemu, więc oznaczenie wiekowe trochę na wyrost. Zresztą tak się spodobało, że dzieci chciały trzaskać partię za partią 😁
Polecamy!