Jamajka: Załoga

Czas powiększyć załogę!
10 opinii
  • 2 - 6 osób
  • od 8 lat
  • 30 - 75 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Jamajka.
Jamajka
Wielki Wyścig Morgana od wielu lat przyciąga najznamienitszych piratów, którzy marzą tylko o jednym: żeby zaciągnąć się na któryś ze statków i wziąć udział w rywalizacji. Wy - kapitanowe i kapitanki - doskonale znacie reguły gry. Odrobina rumu i garść dublonów podsunięta karczmarzowi wystarczy, aby przyciągnąć rekrutów, dzięki którym osiągniecie zwycięstwo. Jamajka: Załoga to rozszerzenie wprowadzające nowe, cenne skarby, a także planszę tawerny, w której będziemy rekrutowali dodatkowych załogantów. Dzięki niej w Waszych rozgrywkach będzie jeszcze więcej interakcji! Czym jest Jamajka? To pięknie zilustrowana, rodzinna gra wyścigowa, w której wcielamy się w kapitanów pirackich statków poruszających się wokół tytułowej wyspy. Podczas zabawy będziemy w tajemnicy planować swoje akcje, by zaskoczyć przeciwników i zgromadzić jak najwięcej dóbr. Aby wygrać, musimy mądrze zarządzać ograniczonym miejscem na statku, a także dostosować trasę i tempo poruszania się do naszej strategii i poczynań pozostałych graczy.
Autor:
Malcolm Braff, Bruno Cathala, Sébastien Pauchon
Ilustracje:
Mathieu Leyssenne
Wydawca:
Rebel
Kod producenta:
SCJCA04PL
89,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Darmowa dostawa (tydzień darmowej dostawy)


Opis

Wielki Wyścig Morgana od wielu lat przyciąga najznamienitszych piratów, którzy marzą tylko o jednym: żeby zaciągnąć się na któryś ze statków i wziąć udział w rywalizacji. Wy - kapitanowe i kapitanki - doskonale znacie reguły gry. Odrobina rumu i garść dublonów podsunięta karczmarzowi wystarczy, aby przyciągnąć rekrutów, dzięki którym osiągniecie zwycięstwo.

Jamajka: Załoga to rozszerzenie wprowadzające nowe, cenne skarby, a także planszę tawerny, w której będziemy rekrutowali dodatkowych załogantów. Dzięki niej w Waszych rozgrywkach będzie jeszcze więcej interakcji!

Czym jest Jamajka?

To pięknie zilustrowana, rodzinna gra wyścigowa, w której wcielamy się w kapitanów pirackich statków poruszających się wokół tytułowej wyspy. Podczas zabawy będziemy w tajemnicy planować swoje akcje, by zaskoczyć przeciwników i zgromadzić jak najwięcej dóbr. Aby wygrać, musimy mądrze zarządzać ograniczonym miejscem na statku, a także dostosować trasę i tempo poruszania się do naszej strategii i poczynań pozostałych graczy.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • instrukcja
  • plansza tawerny
  • (sztuczna) butelka rumu
  • 20 płytek załogantów
  • 12 nowych kart skarbów
Waga:
1,3 kg
Instrukcja i inne pliki:


Recenzje

4.90
na podstawie 10 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Jamajka: ZałogaWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy ten dodatek jest kompatybilny również z pierwszą polską edycją gry Jamajka?

~ Marek 26.02.2023 10:40

Tak. Mam starą wersję, kupiłam ten nowy dodatek i nie ma żadnych różnic. Dodatek wprowadza tylko płytki postaci, które są odrębnym elementem oraz kilka żetonów skarbów, które pasują odcieniami do starej wersji. :)

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Kasia 04.05.2023 08:49

Czy dodatek pasuje również do pieewszej edycji gry Jamajka?

~ Marek 11.06.2022 15:35

Tak. Mam starą wersję, kupiłam ten nowy dodatek i nie ma żadnych różnic. Dodatek wprowadza tylko płytki postaci, które są odrębnym elementem oraz kilka żetonów skarbów, które pasują odcieniami do starej wersji. :)

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Kasia 04.05.2023 08:49

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Jamajka

Jamajka