KLASK (edycja polska)

Zwariowana bitwa na magnesy!
9 opinii
 • 2 osoby
 • od 8 lat
 • ok. 10 minut
 • wydanie polskie
Przesuwaj! Unikaj! Uderzaj! Strzelaj! Myśl taktycznie, podejmuj trafne decyzje i przede wszystkim działaj szybko, zanim przeciwnik zaskoczy Cię celnym strzałem i zwycięży! KLASK to wyjątkowa, ekscytująca i jedyna w swoim rodzaju gra z użyciem magnesów. Podczas zabawy mamy jeden cel: umieścić kulkę w bramce przeciwnika! Każdy z graczy dysponuje własnym młoteczkiem, którym steruje spod planszy za pomocą specjalnego magnesu. W ten sposób przepychamy kulkę aż do zdobycia punktu. Ale uwaga! Na stole znajdują się też pułapki w postaci białych magnesów – jeśli 2 lub 3 przyczepią się do Twojego młoteczka, przeciwnik zdobędzie cenny punkt! Dlaczego pokochasz tę grę? To nowa edycja popularnej gry, która zdobyła uznanie i wiele nagród zarówno w Polsce, jak i na całym świecie!  Zasady gry KLASK są banalnie proste – wystarczy kilka minut, żeby się ich nauczyć! A jednak żeby wygrywać potrzebujesz pewnej wprawy i możesz stale doskonalić swoje umiejętności z każdą kolejną rozgrywką. To ekscytujący, dwuosobowy pojedynek, który zapewni mnóstwo emocji zarówno uczestnikom, jak i ewentualnym obserwatorom. Gra doskonale nadaje się do ćwiczenia refleksu i koordynacji z dziećmi, na rodzinne rozgrywki w zróżnicowanym gronie, a także na imprezy dorosłych. Słowem: jest niezwykle uniwersalna i wciągająca niezależnie od wieku i zainteresowań uczestników!
Autor:
Mikkel Bertelsen
Ilustracje:
Mikkel Bertelsen
Wydawca:
Rebel
269,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Przesuwaj! Unikaj! Uderzaj! Strzelaj! Myśl taktycznie, podejmuj trafne decyzje i przede wszystkim działaj szybko, zanim przeciwnik zaskoczy Cię celnym strzałem i zwycięży!

KLASK to wyjątkowa, ekscytująca i jedyna w swoim rodzaju gra z użyciem magnesów. Podczas zabawy mamy jeden cel: umieścić kulkę w bramce przeciwnika! Każdy z graczy dysponuje własnym młoteczkiem, którym steruje spod planszy za pomocą specjalnego magnesu. W ten sposób przepychamy kulkę aż do zdobycia punktu. Ale uwaga! Na stole znajdują się też pułapki w postaci białych magnesów – jeśli 2 lub 3 przyczepią się do Twojego młoteczka, przeciwnik zdobędzie cenny punkt!

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • To nowa edycja popularnej gry, która zdobyła uznanie i wiele nagród zarówno w Polsce, jak i na całym świecie! 
 • Zasady gry KLASK są banalnie proste – wystarczy kilka minut, żeby się ich nauczyć! A jednak żeby wygrywać potrzebujesz pewnej wprawy i możesz stale doskonalić swoje umiejętności z każdą kolejną rozgrywką.
 • To ekscytujący, dwuosobowy pojedynek, który zapewni mnóstwo emocji zarówno uczestnikom, jak i ewentualnym obserwatorom.
 • Gra doskonale nadaje się do ćwiczenia refleksu i koordynacji z dziećmi, na rodzinne rozgrywki w zróżnicowanym gronie, a także na imprezy dorosłych. Słowem: jest niezwykle uniwersalna i wciągająca niezależnie od wieku i zainteresowań uczestników!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • plansza
 • 2 magnetyczne młoteczki
 • 2 znaczniki punktacji
 • 2 magnesy sterujące
 • 2 kulki
 • 4 białe magnesiki
Waga:
2,115 kg
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
8318


Dodatki i akcesoria


Recenzje

5.00
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń KLASK (edycja polska)Najbardziej przydatne recenzje

Rafał

Sama gra jest fenomenalna, ale to hasło "Szałowa bitwa na magnesy" to jakiś smutny żart marketingowca.
Nie wiem gdzie w tej grze macie też młoteczki, ale nazewnictwo G3 mi się bardziej podobało. Tak czy siak świetny ruch, bo gra jest genialna i może ruszycie z kopyta z turniejami, a nie jak ta padaka G3.


Paula

Liczba recenzji: 67

Jak dla mnie ideał :)

No dobra, zacznę od konkretów: ta gra zrobiła u nas totalną furorę! Wyciągnęliśmy ją “tylko na moment”, żeby pokazać znajomym, a skończyło się na kilkugodzinnym turnieju - po którym każdy uznał, że obowiązkowo musi kupić sobie swój własny egzemplarz!

Mogłabym teraz napisać, że nie powinniście tracić czasu - czym prędzej lećcie zamawiać “Klask”! I w zasadzie właśnie to radzę Wam zrobić. Ale zostańcie jeszcze moment, to szybko opiszę Wam, na czym ta gra polega 😀

Plansza, dwa magnetyczne młoteczki, piłeczka, trzy przeszkody i dwa krążki do zaznaczania punktów. Tyle wystarczy, by zapewnić sobie zabawę na wiele godzin! Za pomocą magnesu sterujemy (spod planszy) młoteczkiem i przy jego pomocy próbujemy wbić piłeczkę do bramki przeciwnika - jednocześnie broniąc się przed jego strzałami i unikając trzech białych magnesów, które pełnią rolę pułapek. Punkt tracimy, jeśli przeciwnik trafi do naszej bramki, jeśli nasz młoteczek przyciągnie do siebie co najmniej dwie magnetyczne pułapki, jeśli młoteczek upadnie tak, że nie będziemy w stanie podnieść go przy pomocy znajdującego się pod planszą magnesu lub jeśli wpadniemy młoteczkiem do własnej bramki - rozlega się wtedy charakterystyczny KLASK!

Zasady są banalne, a sama rozgrywka bawi niesamowicie! Co najfajniejsze, ubaw mają nie tylko gracze, ale także ewentualni obserwatorzy. Podczas naszego turnieju emocje sięgały zenitu, piłeczka latała na wszystkie strony, a KLASK rozlegał się co kilka chwil 😀

No to co - nie traćcie czasu i lećcie zamawiać “Klask”!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Mariusz

Liczba recenzji: 29

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Genialny patent. Świetna gra!Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

KLASK 4

KLASK 4

Skaczące jajeczka

Skaczące jajeczka