Like Dice

Podziel się swoją opinią
  • 2 - 6 osób
  • od 6 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie angielskie
Pomimo tego, że Like Dice po opakowaniu wygląda jak gra w kości... to jednak nią nie jest. Jest to gra karciania nie wykorzystująca kości. Większość z kart przedstawia dwie kości w różnych kolorach. Karty te wystawiamy zarówno przed sobą, jak i po środku stołu, do wspólnej puli. Kiedy rozstawiliśmy już grę, pierwszy gracz wyciąga pierwsze zadanie po czym wszyscy gracze je wykonują. Mogą to być przeróżne, wytężające umysł zadania, jak policzenie wszystkich piątek, podanie ilości zielonych kości, zsumowanie wartości czerwonych. Komu się uda, otrzymuje jedną kartę ze środku stołu, którą umieszcza do swojej strefy. Oznacza to, że wraz ze zwiększającą się liczbą punktów, zwiększa się ilość kostek do podliczenia! Bądź spostrzegawczy i licz szybko a pokonasz każdego :)
Autor:
Jorg Domberger
Wydawca:
Adlung-Spiele
29,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Pomimo tego, że Like Dice po opakowaniu wygląda jak gra w kości... to jednak nią nie jest. Jest to gra karciania nie wykorzystująca kości.

Większość z kart przedstawia dwie kości w różnych kolorach. Karty te wystawiamy zarówno przed sobą, jak i po środku stołu, do wspólnej puli. Kiedy rozstawiliśmy już grę, pierwszy gracz wyciąga pierwsze zadanie po czym wszyscy gracze je wykonują. Mogą to być przeróżne, wytężające umysł zadania, jak policzenie wszystkich piątek, podanie ilości zielonych kości, zsumowanie wartości czerwonych.

Komu się uda, otrzymuje jedną kartę ze środku stołu, którą umieszcza do swojej strefy. Oznacza to, że wraz ze zwiększającą się liczbą punktów, zwiększa się ilość kostek do podliczenia!

Bądź spostrzegawczy i licz szybko a pokonasz każdego :)

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
110 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Like DiceWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie