Logiquest: Shadow Glyphs (edycja polska)

Zdobądź skarby zaginionej świątyni!
13 opinii
 • 1 osoba
 • od 8 lat
 • wydanie polskie
Lata poszukiwań zaprowadziły Cię do legendarnych świątyń cieni! Za grubymi ścianami pomalowanymi w dziwne wzory starożytni ukrywali niegdyś swoje skarby. Najbardziej spektakularny ze wszystkich był posąg wysadzany czterdziestoma kamieniami szlachetnymi, które reprezentowały ducha ludzkiego życia. Złodzieje ogołocili go z klejnotów, ale dzięki jego magicznym właściwościom nie mogli wynieść ich poza obszar świątyni. Do dziś leżą porozrzucane wewnątrz jej murów. Przywróć kamienie na miejsce, aby oddać hołd starożytnemu ludowi.Logiquest: Shadow Glyphs to przygodowa gra logiczna, w której układasz bloki, tworząc cienie pasujące do wzorów na kartach zadań. Każda karta zadania pokazuje namalowany obrys lub wzór na ścianie wewnątrz starożytnej świątyni i leżące w pobliżu bloki. Raz dziennie światło słoneczne wpada do świątyni przez małe otwory, oświetlając każdy ze wzorów. Jeśli bloki rzucą cień odpowiadający dokładnemu kształtowi wzoru, łamigłówka zostanie rozwiązana. W środku pudełka znajdziemy także rozwiązania tychże łamigłówek, które można także w wersji wideo, zobaczyć tutaj.Czym jest Logiquest?To seria jednoosobowych łamigłówek o prostych zasadach, będących nie lada wyzwaniem dla całej rodziny. Każda z nich dotyczy innego tematu i posiada unikalny mechanizm, pobudzający uczestników do nieszablonowego myślenia. Dzięki elementom wysokiej jakości oraz zagadkom o zróżnicowanym poziomie trudności, łamigłówki z serii Logiquest zapewniają wiele godzin doskonałej zabawy.Dlaczego pokochasz tę grę?Logiquest: Shadow Glyphs to nietypowe wyzwanie dla naszej wyobraźni przestrzennej: chcąc poprawnie ułożyć bloki, musimy umiejętnie przewidywać nakładające się warstwy kolejnych cieni. Instrukcja opisuje 2 warianty rozgrywki: klasyczny, w którym rozwiązujemy dowolne zadania, oraz przygodowy, będący wyzwaniem dla wytrwałych graczy.W pudełku znajdziemy 24 dwustronne karty zadań o 4 poziomach trudności. 
Wydawca:
Rebel
10995

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Lata poszukiwań zaprowadziły Cię do legendarnych świątyń cieni! Za grubymi ścianami pomalowanymi w dziwne wzory starożytni ukrywali niegdyś swoje skarby. Najbardziej spektakularny ze wszystkich był posąg wysadzany czterdziestoma kamieniami szlachetnymi, które reprezentowały ducha ludzkiego życia. Złodzieje ogołocili go z klejnotów, ale dzięki jego magicznym właściwościom nie mogli wynieść ich poza obszar świątyni. Do dziś leżą porozrzucane wewnątrz jej murów. Przywróć kamienie na miejsce, aby oddać hołd starożytnemu ludowi.

Logiquest: Shadow Glyphs to przygodowa gra logiczna, w której układasz bloki, tworząc cienie pasujące do wzorów na kartach zadań. Każda karta zadania pokazuje namalowany obrys lub wzór na ścianie wewnątrz starożytnej świątyni i leżące w pobliżu bloki. Raz dziennie światło słoneczne wpada do świątyni przez małe otwory, oświetlając każdy ze wzorów. Jeśli bloki rzucą cień odpowiadający dokładnemu kształtowi wzoru, łamigłówka zostanie rozwiązana. W środku pudełka znajdziemy także rozwiązania tychże łamigłówek, które można także w wersji wideo, zobaczyć tutaj.

Czym jest Logiquest?

To seria jednoosobowych łamigłówek o prostych zasadach, będących nie lada wyzwaniem dla całej rodziny. Każda z nich dotyczy innego tematu i posiada unikalny mechanizm, pobudzający uczestników do nieszablonowego myślenia. Dzięki elementom wysokiej jakości oraz zagadkom o zróżnicowanym poziomie trudności, łamigłówki z serii Logiquest zapewniają wiele godzin doskonałej zabawy.

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • Logiquest: Shadow Glyphs to nietypowe wyzwanie dla naszej wyobraźni przestrzennej: chcąc poprawnie ułożyć bloki, musimy umiejętnie przewidywać nakładające się warstwy kolejnych cieni. 
 • Instrukcja opisuje 2 warianty rozgrywki: klasyczny, w którym rozwiązujemy dowolne zadania, oraz przygodowy, będący wyzwaniem dla wytrwałych graczy.
 • W pudełku znajdziemy 24 dwustronne karty zadań o 4 poziomach trudności. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • rozkładana plansza
 • 10 bloków
 • 24 dwustronne karty zadań
 • karta wyników
 • instrukcja
Waga:
570 g
Instrukcja i inne pliki:

Logiquest: Shadow Glyphs otrzymał nagrodę w konkursie Zabawka Roku 2021 w kategorii Puzzle i układanki.

Recenzje

4.46
na podstawie 13 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Logiquest: Shadow Glyphs (edycja polska)Najbardziej przydatne recenzje

Monika

Liczba recenzji: 327

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Myślę, że spokojnie może się znaleźć w kolekcji z uwagi na nowe spojrzenie na gry o charakterze logicznym i jeszcze ten teatrzyk cieni. Zróżnicowany poziom trudności umożliwia "wejście w ten świat" we wczesniejszym niż pudełko wskazuje 8lat, a i "starszy człowiek " nie będzie się tak nudził;) Podoba mi się ta gra z latarka choć chyba myślałam że będzie potrojne Wow skończyłam na podwójnym;)


Pearl90

Liczba recenzji: 794

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

No i w końcu nie muszę ćwiczyć swoich palców nad lampą żeby pokazać swoim dzieciom wiewiórkę. Teraz razem możemy spróbować rozszyfrować układy aby powstał idealny cień :)
Gorąco polecam dla dzieci ale również dla dorosłych na spokojny wieczór


Zibist

Liczba recenzji: 64

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Prosta gra na kombinowanie dla dzieci. Daje dużą satysfakcje po samodzielnym rozwiązaniu zagadki. 6 latka bawi się sama, 5 latka potrzebuje delikatnego wsparcia.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również