Morda, szefie!

Korporacyjne zaczepki i riposty
Podziel się swoją opinią
 • 3 - 12 osób
 • od 18 lat
 • ok. 30 minut
 • wydanie polskie
Wysłuchaj zaczepki, wybierz celną ripostę i… módl się, żeby nie zostać zwolnionym! Morda, szefie! to nowa wersja imprezowej karcianki, ściśle związana z korporacyjnym światem. Podczas rozgrywki jedna osoba wciela się w szefa, który rzuca słowne wyzwania swoim podwładnym. Każdy z nich decyduje, która z zabawnych odpowiedzi wpasuje się humor przełożonego. Ten, kto trafi najgorzej, szybko zostanie uciszony… Na czym to polega? W każdej rundzie jedna osoba wciela się w szefa. Pozostali uczestnicy zabawy to jego podwładni. Na początku szef dobiera tyle kart zaczepek, ilu jest podwładnych. Pozostali gracze dostają po jednej karcie odzywki. Szef czyta kartę zaczepki pierwszemu podwładnemu, który natychmiast odpowiada mu najbardziej pasującą odpowiedzią ze swojej karty riposty. Następnie przechodzimy do kolejnego gracza. Na koniec rundy szef mówi „Morda!” do podwładnego, który podał najgorszą (jego zdaniem) odpowiedź. Podwładny, któremu szef każe się zamknąć, odsłania 1 poziom na karcie uciszenia. Gra kończy się, gdy dowolny podwładny dotrze do ostatniego poziomu.  Dlaczego pokochasz tę grę? Wybierając riposty najlepiej pasujące do zaczepek albo zwyczajnie najlepiej pasujące do humoru gracza wcielającego się w szefa udowodnisz nie tylko, że dobrze go znasz, ale też skutecznie unikniesz uciszenia. 120 zaczepek i 240 kreatywnych ripost daje 28 800 unikalnych kombinacji tak zabawnych, że nawet HR chce o nich porozmawiać! Kompaktowe pudełko sprawia, że gra idealnie sprawdzi się w podróży, umilając Wam czas w każdych warunkach.
Autor:
Yves Hirschfeld, Fabien Bleuze
Wydawca:
Rebel
79,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Wysłuchaj zaczepki, wybierz celną ripostę i… módl się, żeby nie zostać zwolnionym! Morda, szefie! to nowa wersja imprezowej karcianki, ściśle związana z korporacyjnym światem. Podczas rozgrywki jedna osoba wciela się w szefa, który rzuca słowne wyzwania swoim podwładnym. Każdy z nich decyduje, która z zabawnych odpowiedzi wpasuje się humor przełożonego. Ten, kto trafi najgorzej, szybko zostanie uciszony…

Na czym to polega?

 1. W każdej rundzie jedna osoba wciela się w szefa. Pozostali uczestnicy zabawy to jego podwładni.
 2. Na początku szef dobiera tyle kart zaczepek, ilu jest podwładnych. Pozostali gracze dostają po jednej karcie odzywki.
 3. Szef czyta kartę zaczepki pierwszemu podwładnemu, który natychmiast odpowiada mu najbardziej pasującą odpowiedzią ze swojej karty riposty. Następnie przechodzimy do kolejnego gracza.
 4. Na koniec rundy szef mówi „Morda!” do podwładnego, który podał najgorszą (jego zdaniem) odpowiedź. Podwładny, któremu szef każe się zamknąć, odsłania 1 poziom na karcie uciszenia.
 5. Gra kończy się, gdy dowolny podwładny dotrze do ostatniego poziomu. 

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • Wybierając riposty najlepiej pasujące do zaczepek albo zwyczajnie najlepiej pasujące do humoru gracza wcielającego się w szefa udowodnisz nie tylko, że dobrze go znasz, ale też skutecznie unikniesz uciszenia.
 • 120 zaczepek i 240 kreatywnych ripost daje 28 800 unikalnych kombinacji tak zabawnych, że nawet HR chce o nich porozmawiać!
 • Kompaktowe pudełko sprawia, że gra idealnie sprawdzi się w podróży, umilając Wam czas w każdych warunkach.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 20 kart uciszenia
 • 120 kart
 • instrukcja
Waga:
340 g
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
MORSZ-PL-P01-2023


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Morda, szefie!Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Dylematy

Dylematy