Na skrzydłach: Szybki start

10 nowych ptaków i tryb ułatwiający pierwsze rozgrywki
21 opinii
  • 1 - 5 osób
  • od 10 lat
  • 10 - 20 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Na skrzydłach.
Na skrzydłach
Chcesz zaprosić zupełnie nową osobę do swoich rozgrywek w Na skrzydłach? A może sam dopiero zaczynasz przygodę z tą grą i szukasz czegoś, co ułatwi Ci jej poznanie? Szybki start to rozwiązanie dla Ciebie! Skorzystaj ze specjalnie przygotowanego zestawu kart oraz przewodników dla graczy, które poprowadzą Cię przez pierwsze 4 tury pierwszej rundy i ułatwią rozpoczęcie zabawy. Karty z tego dodatku możesz też wtasować do talii ptaków z gry podstawowej i wykorzystać w kolejnych rozgrywkach.   Czym jest Na skrzydłach?   To przepięknie ilustrowana gra ekonomiczna, w której uczestnicy tworzą własne rezerwaty, będące ostoją dla różnorodnych gatunków ptaków. Każdy kolejny okaz to szansa nie tylko na wzbogacenie kolekcji, ale również inwestycja w rozwój i realizację celów. W miarę upływu czasu będziemy gromadzili coraz więcej wpływających na siebie wzajemnie umiejętności, a każde działanie będzie poruszało łańcuch zależności między nimi.  
Wydawca:
Rebel
19,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Chcesz zaprosić zupełnie nową osobę do swoich rozgrywek w Na skrzydłach? A może sam dopiero zaczynasz przygodę z tą grą i szukasz czegoś, co ułatwi Ci jej poznanie? Szybki start to rozwiązanie dla Ciebie! Skorzystaj ze specjalnie przygotowanego zestawu kart oraz przewodników dla graczy, które poprowadzą Cię przez pierwsze 4 tury pierwszej rundy i ułatwią rozpoczęcie zabawy. Karty z tego dodatku możesz też wtasować do talii ptaków z gry podstawowej i wykorzystać w kolejnych rozgrywkach.

 

Czym jest Na skrzydłach?

 

To przepięknie ilustrowana gra ekonomiczna, w której uczestnicy tworzą własne rezerwaty, będące ostoją dla różnorodnych gatunków ptaków. Każdy kolejny okaz to szansa nie tylko na wzbogacenie kolekcji, ale również inwestycja w rozwój i realizację celów. W miarę upływu czasu będziemy gromadzili coraz więcej wpływających na siebie wzajemnie umiejętności, a każde działanie będzie poruszało łańcuch zależności między nimi.  

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 10 kart
  • 4 instrukcje dla graczy
Instrukcja i inne pliki:
Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.62
na podstawie 21 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Na skrzydłach: Szybki startNajbardziej przydatne recenzje

Toster

Liczba recenzji: 3

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Mały dodatek, którego trzon stanowi dziesięć ślicznych kart ptaków, które jakością odpowiadają podstawce. Karty, które mają pomóc wprowadzić początkujących graczy są starannie wykonane, określają początkowe karty ptaków i surowce, a przez pierwsze cztery tury dosłownie prowadzą nowych graczy za rękę.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Docia

Liczba recenzji: 399

Jak dla mnie ideał :)

Fajna rzecz. Do tego dodatkowe ptaki... Bądźmy szczerzy... to dla nich kupiliśmy ten dodatek :D


Ewelina91

Liczba recenzji: 49

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Dodatkowe, łatwe do wybudowania karty ptaków. Jednak jest ich za mało aby ich użyć na start w grze na 4 osoby jednak w tej cenie warto mieć.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy ten dodatek jest dołączany do nowych wydań gry? Tak sugeruje napis na odwrocie pudełka oraz informacja od oryginalnego wydawcy: This pack is included in the current version of Wingspan (STM910, see note on the back of the box) but not the original version available from January-August 2019 (STM900).

~ AtH 23.08.2021 14:09

Z tego co udało mi się ustalić ptaków tych nie ma w polskiej wersji, pomimo oznaczenia STM 910.Pozdrawiam.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Przemysław 08.09.2022 16:29

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również