Nemesis: Nieznane historie #2

7 modułowych scenariuszy
2 opinie
  • 1 - 5 osób
  • od 12 lat
  • 90 - 180 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Nemesis (edycja polska).
Nemesis (edycja polska)
Uwielbiasz świat Nemesis i chcesz dowiedzieć się o nim czegoś więcej? A może szukasz powiewu świeżości w swoich rozgrywkach? Nemesis: Nieznane historie #2 zapewnią Ci jedno i drugie! To komiksowe rozszerzenie zawiera zestaw 7 modułowych scenariuszy, które dodają nową warstwę fabularną do standardowej rozgrywki Nemesis. Scenariusze nie są przystosowane do gry w trybie solo ani w trybie w pełni kooperacyjnym. Każdy scenariusz wymaga nieco innego przygotowania do gry. Dodatkowo zostanie ona wzbogacona o specjalne karty wydarzeń. Całość zamknięta jest w formie komiksu napisanego przez Andrzeja Betkiewicza i Michała Cholewę, a zilustrowanego przez Jakuba Kaźmierczaka, Piotra Orleańskiego i Pablo Hurtado de Mendozę. Czym jest Nemesis?  To niezwykle klimatyczna gra przygodowa typu survival horror, której głównymi motywami są blef, zdrada i walka z nieuchwytnym zagrożeniem. Podczas rozgrywki wcielamy się w członków załogi kosmicznego transportowca, który po wykonaniu swojej misji obrał kurs powrotny na Ziemię. Pracownicy resztę podróży mieli odbyć w stanie hibernacji, jednak w wyniku uruchomienia procedury awaryjnej zostali wybudzeni i będą musieli stawić czoła nieznanemu niebezpieczeństwu. I choć wydawać by się mogło, że łączy ich wspólny cel, szybko okaże się, że nie wszyscy będą chcieli grać zespołowo.
Autor:
Andrzej Betkiewicz, Michał Cholewa
Ilustracje:
Jakub Kaźmierczak, Ewa Labak, Pablo Hurtado de Mendoza, Piotr Orleański
Wydawca:
Awaken Realms
59,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Uwielbiasz świat Nemesis i chcesz dowiedzieć się o nim czegoś więcej? A może szukasz powiewu świeżości w swoich rozgrywkach? Nemesis: Nieznane historie #2 zapewnią Ci jedno i drugie! To komiksowe rozszerzenie zawiera zestaw 7 modułowych scenariuszy, które dodają nową warstwę fabularną do standardowej rozgrywki Nemesis. Scenariusze nie są przystosowane do gry w trybie solo ani w trybie w pełni kooperacyjnym.

Każdy scenariusz wymaga nieco innego przygotowania do gry. Dodatkowo zostanie ona wzbogacona o specjalne karty wydarzeń. Całość zamknięta jest w formie komiksu napisanego przez Andrzeja Betkiewicza i Michała Cholewę, a zilustrowanego przez Jakuba Kaźmierczaka, Piotra Orleańskiego i Pablo Hurtado de Mendozę.

Czym jest Nemesis? 

To niezwykle klimatyczna gra przygodowa typu survival horror, której głównymi motywami są blef, zdrada i walka z nieuchwytnym zagrożeniem. Podczas rozgrywki wcielamy się w członków załogi kosmicznego transportowca, który po wykonaniu swojej misji obrał kurs powrotny na Ziemię. Pracownicy resztę podróży mieli odbyć w stanie hibernacji, jednak w wyniku uruchomienia procedury awaryjnej zostali wybudzeni i będą musieli stawić czoła nieznanemu niebezpieczeństwu. I choć wydawać by się mogło, że łączy ich wspólny cel, szybko okaże się, że nie wszyscy będą chcieli grać zespołowo.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks, 100 stron
  • 10 kart wydarzeń
  • plansza ze znacznikami


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Nemesis: Nieznane historie #2

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 3
Z odpowiedzią 3
Oczekujące na odpowiedź 0

Witam jest szansa, że pojawi się jeszcze?

~ Suweren 05.06.2023 15:09

Jeden rabin powie tak, a drugi rabin powie nie.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Bzyqu 06.07.2023 11:30

Czy zostanie wydana wersja angielska?

~ Tomasz Kowalski 22.02.2023 10:33

Już była, sprawdź na BGG

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Bzyqu 06.07.2023 11:32

Czy będzie opcja kupna egzemplarza w języku angielskim?

~ A.G 24.01.2023 08:57

Nie w Rebelu.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Bzyqu 06.07.2023 11:33

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Nemesis: Space Cats

Nemesis: Space Cats

Nemesis: Koszmary

Nemesis: Koszmary

Nemesis: Karnomorfy

Nemesis: Karnomorfy

Nemesis: Artbook

Nemesis: Artbook