Nemesis: Karnomorfy

One rosną w siłę!
14 opinii
  • 1 - 5 osób
  • od 14 lat
  • 60 - 120 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Nemesis (edycja polska).
Nemesis (edycja polska)
Szybko wybiegasz z zajętego ogniem kokpitu. Zamykasz za sobą drzwi - w końcu możesz odetchnąć pełną piersią! Nagle dociera do Ciebie przeraźliwy dźwięk łamanych kości, zrywanych ścięgien i rozbryzgujących się płynów ustrojowych. Skradasz się w kierunku źródła hałasu. Serce podchodzi Ci do gardła, gdy odkrywasz, że cały korytarz jest skąpany we krwi, a wygłodniałe potwory pożerają nie tylko ciała członków Twojej załogi, ale też innych przedstawicieli swojego gatunku. Może płonący kokpit nie był taką złą kryjówką? Nemesis: Karnomorfy to dodatek wprowadzający do rozgrywki nową rasę intruzów oraz mechanikę adaptacji, dzięki której żarłoczne potwory rosną w siłę. W pudełku znajdziesz zestaw fantastycznych figurek karnomorfów, żetony, a także karty adaptacji i nowe karty wydarzeń. Czym jest Nemesis?  To gra przygodowa typu "survival horror" przeznaczona dla 1 do 5 graczy. Uczestnicy wcielają się w rolę członków załogi kosmicznego transportowca Nemesis, który po wykonaniu swojej misji obrał kurs powrotny na Ziemię. I choć wydawać by się mogło, że każdy z uczestników będzie miał identyczny cel, gra wykorzystuje motyw blefu i zdrady, który z czasem ogranicza potencjalną współpracę. 
Autor:
Paweł Samborski
Ilustracje:
Marcin Basta, Łukasz Jaskólski, Patryk Jędraszek, Ewa Labak, Jakub Mathia, Anna Myrcha, Andrzej Półtoranos, Michał Sałata
Wydawca:
Rebel
209,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Szybko wybiegasz z zajętego ogniem kokpitu. Zamykasz za sobą drzwi - w końcu możesz odetchnąć pełną piersią! Nagle dociera do Ciebie przeraźliwy dźwięk łamanych kości, zrywanych ścięgien i rozbryzgujących się płynów ustrojowych. Skradasz się w kierunku źródła hałasu. Serce podchodzi Ci do gardła, gdy odkrywasz, że cały korytarz jest skąpany we krwi, a wygłodniałe potwory pożerają nie tylko ciała członków Twojej załogi, ale też innych przedstawicieli swojego gatunku. Może płonący kokpit nie był taką złą kryjówką?

Nemesis: Karnomorfy to dodatek wprowadzający do rozgrywki nową rasę intruzów oraz mechanikę adaptacji, dzięki której żarłoczne potwory rosną w siłę. W pudełku znajdziesz zestaw fantastycznych figurek karnomorfów, żetony, a także karty adaptacji i nowe karty wydarzeń.

Czym jest Nemesis? 

To gra przygodowa typu "survival horror" przeznaczona dla 1 do 5 graczy. Uczestnicy wcielają się w rolę członków załogi kosmicznego transportowca Nemesis, który po wykonaniu swojej misji obrał kurs powrotny na Ziemię. I choć wydawać by się mogło, że każdy z uczestników będzie miał identyczny cel, gra wykorzystuje motyw blefu i zdrady, który z czasem ogranicza potencjalną współpracę. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 20 figurek karnomorfów
  • 65 kart
  • 15 żetonów
  • plansza karnomorfów
  • instrukcja
  • plastikowa wypraska
Waga:
1,2 kg
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
RENEM03PL
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

5.00
na podstawie 14 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Nemesis: KarnomorfyNajbardziej przydatne recenzje

WRAAAGH

Liczba recenzji: 35

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Uhhh, te figurki. Tak jak intruzi z podstawki to ukłon w strone Obcego, tak tutaj możemy ich podmienić na stwory rodem z The Thing. Super sprawa, że Nemesis z każdym dodatkiem składa hommage kolejnemu klasykowi horrorów sci-fi lub też grubo czerpie inspiracje z popkultury. Kupili tym moje serduszko... Polecam!


Pearl90

Liczba recenzji: 793

Jak dla mnie ideał :)

Karnomorfy ale ohydztwo ;) Super możliwość zmiany przeciwników na statku co pozwala odświeżyć tytuł gdy komuś znudziły się " Alieny" Karnomorfy wydają mi się zdecydowanie trudniejszym rywalem od obcych. I bardzo przypominają zmutowane cosie z The Thing


Rathor

Liczba recenzji: 177

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Prezent gwiazdkowy od żony :) Nie mogło być lepiej ;) Fajny dodatek z bardzo klimatycznymi figurkami. Jedyne co mi nie pasuje to kolorystyka kart - ale o gustach się nie dyskutuje ;) Polecam każdemu fanowi Nemesis!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy planowany jest dodruk ??

~ Arek 15.06.2022 13:56

Ptaszki ćwierkają, że w październiku dodruk nadejdzie od strony Bałtyku...

Czy odpowiedź była przydatna? 1

~ Marek_J 27.06.2022 13:56

Dziękuję.. Uzbrajam się w cierpliwość :)

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Arek 14.07.2022 12:39

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również