Odjechane Jednorożce (druga edycja)

Stwórz armię jednorożców!
32 opinie
  • 2 - 8 osób
  • od 14 lat
  • 30 - 45 minut
  • wydanie polskie
Stwórz armię jednorożców. Zdradź przyjaciół. Od dziś jednorożce są Twoimi przyjaciółmi. Odjechane Jednorożce to strategiczna gra karciana pełna śmiechu, destrukcji, interakcji i… jednorożców! Na samym początku otrzymujesz kartę jednorożka. Uroczo, prawda? Ale nie przywiązuj się do niego zbytnio, bo nie o jednorożki chodzi w tej grze. Twoim zadaniem jest zbudowanie unikalnej armii dorosłych jednorożców. Zbuduj armię tak szybko, jak to możliwe, albo zgiń z ręki Twoich tak zwanych przyjaciół. Możesz być pewien, że wykorzystają każdą okazję, aby Cię zniszczyć. Sam też możesz to robić, podrzucając im do stajni specjalne karty kar z nieprzyjemnymi efektami. Zwycięża gracz, który jako pierwszy umieści w swojej stajni wymaganą liczbę jednorożców. Aby wygrać, należy umiejętnie wywoływać i łączyć ze sobą efekty na kartach, jak również mądrze wybierać cele, które będziemy atakowali. Co wyróżnia drugą edycję? W nowej wersji Odjechanych Jednorożców kilka kart zostało zastąpionych innymi lub zmieniły się ich efekty. Dodatkowo instrukcja została przeredagowana, a karty otrzymały odświeżony design. Nie zmieniły się natomiast ich rewersy, dzięki czemu nadal można dowolnie łączyć Odjechane Jednorożce z wersją Bez cenzury oraz dodatkami. 
Autor:
Ramy Badie
Ilustracje:
Ramy Badie
Wydawca:
Rebel
109,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Stwórz armię jednorożców. Zdradź przyjaciół. Od dziś jednorożce są Twoimi przyjaciółmi.

Odjechane Jednorożce to strategiczna gra karciana pełna śmiechu, destrukcji, interakcji i… jednorożców!

Na samym początku otrzymujesz kartę jednorożka. Uroczo, prawda? Ale nie przywiązuj się do niego zbytnio, bo nie o jednorożki chodzi w tej grze. Twoim zadaniem jest zbudowanie unikalnej armii dorosłych jednorożców.

Zbuduj armię tak szybko, jak to możliwe, albo zgiń z ręki Twoich tak zwanych przyjaciół. Możesz być pewien, że wykorzystają każdą okazję, aby Cię zniszczyć. Sam też możesz to robić, podrzucając im do stajni specjalne karty kar z nieprzyjemnymi efektami.

Zwycięża gracz, który jako pierwszy umieści w swojej stajni wymaganą liczbę jednorożców. Aby wygrać, należy umiejętnie wywoływać i łączyć ze sobą efekty na kartach, jak również mądrze wybierać cele, które będziemy atakowali.

Co wyróżnia drugą edycję?

W nowej wersji Odjechanych Jednorożców kilka kart zostało zastąpionych innymi lub zmieniły się ich efekty. Dodatkowo instrukcja została przeredagowana, a karty otrzymały odświeżony design. Nie zmieniły się natomiast ich rewersy, dzięki czemu nadal można dowolnie łączyć Odjechane Jednorożce z wersją Bez cenzury oraz dodatkami. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 135 kart
  • instrukcja
Waga:
300 g
Instrukcja i inne pliki:
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.34
na podstawie 32 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Odjechane Jednorożce (druga edycja)Najbardziej przydatne recenzje

Sapphire101

Liczba recenzji: 167

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Niewielka gra z jednorożcami, która skradła moje serce od samego początku :) Pomijając fakt, że zawiera całą masę, uroczych, jednorogich stworzeń, sama gra jest bardzo "przyjemna" i pełna tego, czego brakowało mi np. w "Eksplodujących Kotkach" - negatywnej interakcji! Jeżeli lubisz przeszkadzać przeciwnikom i nie obchodzi Cię rozpad związku, przyjaźni, czy zerwanie kontaktów ze znajomymi - koniecznie zakup "Odjechane Jednorożce". Rozgrywka przypomina mi nieco "Munchkina", jednak z tą różnicą, że operujemy słodkimi jednorożkami, kiciorożcami i tym podobnymi, a dodatkowo - gra nie trwa 12 godzin, a zaledwie 20-60 minut - w zależności od ilości graczy. Warto również zaznaczyć, że polskie tłumaczenie jest bardzo dobre i zabawne (chociaż tutaj znajdą się sceptycy). Wyczekuję z nieukrywaną niecierpliwością polskiego wydania dodatków ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Iwona

Liczba recenzji: 143

W porządku, bez rewelacji

Gra z fajną kreską, małe poręczne pudełko, natomiast sama treść gry mnie nie porwała.


Paweł

Liczba recenzji: 2

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Żona nie odzywa się do mnie już 3 dni...
Starszy syn twierdzi, że się nad nim znęcam.
Młodszy płacze w swoim pokoju.

Ale...

To jednorożce są moimi przyjaciółmi!!!

Gorąco polecam, gra niszczy relacje rodzinne lepiej niż Monopoly 15/10


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie