Opowiadanki: Nowe przygody

Stwórz własną bajkę na dobranoc!
13 opinii
  • 2 - 6 osób
  • od 5 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Opowiadanki.
Opowiadanki
Złap dziecko za rękę i wspólnie wkroczcie do świata baśni, do których sami wybierzecie postacie! Opowiadanki: Nowe przygody to rozszerzenie narracyjnej gry, w której to uczestnicy decydują, jak obsadzić główne role baśni.  Dodatek zawiera 30 unikatowych postaci oraz 6 zupełnie nowych opowieści, w tym 2 wyjątkowo ekscytujące i zawiłe! Ponadto w pudełku znajdziecie 7 dwustronnych kart, na których możecie zapisać własną bajkę, a następnie dołączyć ją do gry. Czym są Opowiadanki? To gra stworzona z myślą o wspólnym spędzaniu czasu. Rodzice z dziećmi poznają bajki i decydują o tym, jakie zwierzaki zostaną bohaterami opowieści. Kotek to odważny rycerz, a może samotny muzykant? Wiewiórka to ciekawska wiedźma czy niezdarna wojowniczka kung-fu? Ulubiona historyjka nie przestanie Was bawić, jeśli za każdym razem będziecie zmieniać występujące w niej zwierzęta: zły strażnik z dzisiejszej opowieści w kolejnej może stać się nieustraszonym kapitanem. Wszystko zależy od Was! I choć w Opowiadankach możemy głosować na najlepszego bohatera i zdobywać punkty za przydzielanie zwierzaków do odpowiednich ról, nic nie stoi na przeszkodzie, by po prostu cieszyć się historią, która za każdym razem zmienia się wraz z postaciami. 
Autor:
Marie Fort, Wilfried Fort
Ilustracje:
Eugene Smolenceva
Wydawca:
Rebel
39,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Złap dziecko za rękę i wspólnie wkroczcie do świata baśni, do których sami wybierzecie postacie! Opowiadanki: Nowe przygody to rozszerzenie narracyjnej gry, w której to uczestnicy decydują, jak obsadzić główne role baśni. 

Dodatek zawiera 30 unikatowych postaci oraz 6 zupełnie nowych opowieści, w tym 2 wyjątkowo ekscytujące i zawiłe! Ponadto w pudełku znajdziecie 7 dwustronnych kart, na których możecie zapisać własną bajkę, a następnie dołączyć ją do gry.

Czym są Opowiadanki?

To gra stworzona z myślą o wspólnym spędzaniu czasu. Rodzice z dziećmi poznają bajki i decydują o tym, jakie zwierzaki zostaną bohaterami opowieści. Kotek to odważny rycerz, a może samotny muzykant? Wiewiórka to ciekawska wiedźma czy niezdarna wojowniczka kung-fu? Ulubiona historyjka nie przestanie Was bawić, jeśli za każdym razem będziecie zmieniać występujące w niej zwierzęta: zły strażnik z dzisiejszej opowieści w kolejnej może stać się nieustraszonym kapitanem. Wszystko zależy od Was! I choć w Opowiadankach możemy głosować na najlepszego bohatera i zdobywać punkty za przydzielanie zwierzaków do odpowiednich ról, nic nie stoi na przeszkodzie, by po prostu cieszyć się historią, która za każdym razem zmienia się wraz z postaciami. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 24 dwustronne karty opowieści
  • 7 pustych kart opowieści
  • 30 kart postaci
  • instrukcja
Waga:
200 g
Instrukcja i inne pliki:
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.85
na podstawie 13 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Opowiadanki: Nowe przygodyNajbardziej przydatne recenzje

Docia

Liczba recenzji: 399

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Nowe postaci tak nie cieszą jak nowe historie! Można wreszcie opowiedzieć historię tak, że dzieci nie znają zakończenia! (Przynajmniej te 7 razy ;)). Do tego puste kartki do zapisania naszych opowieści - fajny dodatek :)


Chevilles

Liczba recenzji: 85

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Dodatek wprowadzający nowe historie oraz postaci. Super dla znudzonych starymi opowiadaniami dzieciaków. :-)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Doris

Liczba recenzji: 74

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Grupie docelowej bardzo podobają się Opowiadaniki oraz dodatek. Nie wróżyłam tej grze jakiejś spektakularnej kariery w nasze rodzinie, a jednak najmłodsi potrafią zaskoczyć.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Kiedy premiera?

~ Agata 20.07.2021 22:31

30 lipca 2021 r.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Marek_J 28.07.2021 12:10

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie