Palec boży

Czyj pstryk jest najpotężniejszy?
2 opinie
 • 2 - 4 osoby
 • od 8 lat
 • 15 - 40 minut
 • wydanie polskie
Gdy bogowie się nudzą zaczyna się zabawa! Używaj swoich niepowtarzalnych mocy i spraw, by Twoi wyznawcy zaludnili Archipelag Pępka Świata!Zagłosuj na kartę praw,Pstryknij swoim prorokiem, walcząc o wyznawców,Zdobądź najwięcej punktów zwycięstwa i wygraj!Palec boży to gra zręcznościowa, w której każdy z graczy walczy o to, by stać się najpotężniejszym z bóstw. Proste zasady i innowacyjna rozgrywka sprawią, że nie będziecie mogli oderwać się od stołu. Wciel się w postać boga, wykorzystaj swoje niepowtarzalne moce i wypstrykaj swoich przeciwników. 5 minut nauki, godziny frajdy dla całej rodziny.W grze wcielacie się w role bogów, walczących ze sobą na wyspach Archipelagu Pępka Świata. Waszym celem jest umieszczanie proroków na wyspach oraz nawracanie ich mieszkańców, korzystając z praw, które ustanowicie. Wygra ten z Was, który pod koniec rozgrywki będzie posiadał najwięcej punktów zwycięstwa.
Autor:
Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk
Ilustracje:
Dagmara Gąska
Wydawca:
FoxGames
12995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Gdy bogowie się nudzą zaczyna się zabawa! Używaj swoich niepowtarzalnych mocy i spraw, by Twoi wyznawcy zaludnili Archipelag Pępka Świata!

 1. Zagłosuj na kartę praw,
 2. Pstryknij swoim prorokiem, walcząc o wyznawców,
 3. Zdobądź najwięcej punktów zwycięstwa i wygraj!

Palec boży to gra zręcznościowa, w której każdy z graczy walczy o to, by stać się najpotężniejszym z bóstw. Proste zasady i innowacyjna rozgrywka sprawią, że nie będziecie mogli oderwać się od stołu. Wciel się w postać boga, wykorzystaj swoje niepowtarzalne moce i wypstrykaj swoich przeciwników. 5 minut nauki, godziny frajdy dla całej rodziny.

W grze wcielacie się w role bogów, walczących ze sobą na wyspach Archipelagu Pępka Świata. Waszym celem jest umieszczanie proroków na wyspach oraz nawracanie ich mieszkańców, korzystając z praw, które ustanowicie. Wygra ten z Was, który pod koniec rozgrywki będzie posiadał najwięcej punktów zwycięstwa.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • plansza
 • karty
 • żetony i znaczniki
 • instrukcja


Recenzje

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Palec boży

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie