Pass the Pigs Jumbo (Świńska Gra, Świnki) - edycja skandynawska

Wielkie, słodkie świniaki
2 opinie
  • 2 - 10 osób
  • od 5 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie międzynarodowe
Świńska Gra Jumbo jest znakomitą propozycją na towarzyskie spotkania w plenerze gdzie wiek nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia. Pass the Pigs to gra uniwersalna z niesamowicie prostymi zasadami!O co chodzi w tej grze? Weź w swoje dłonie 2 różowe, nadmuchane świnki i... rzuć nimi, jakby to były dwie kostki. Obserwuj jak się ułożyły. Czy leżą na jednym boku? A może na plecach? Gdy nie jesteś zadowolony ze swojego rzutu, możesz je przerzucać, aż do momentu, gdy będziesz usatysfakcjonowany! Uważaj jednak, gdy świnki obrócą się racicami do siebie, dotkną się, bądź wskoczą jedna na drugą... kończysz rzucanie z zerem punktów! A celem gry jest zdobycie 100 punktów!Skandynawskie wydanie Pass the Pigs to prawdziwy powrót do przeszłości. Do czasów gdzie wielu z nas zagrywało się w Świnki na przerwach w szkole podstawowej. 
Autor:
David Moffat
Wydawca:
Winning Moves
6995

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


tyDzień darmowej dostawy.


Opis

Świńska Gra Jumbo jest znakomitą propozycją na towarzyskie spotkania w plenerze gdzie wiek nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia. Pass the Pigs to gra uniwersalna z niesamowicie prostymi zasadami!

O co chodzi w tej grze? Weź w swoje dłonie 2 różowe, nadmuchane świnki i... rzuć nimi, jakby to były dwie kostki. Obserwuj jak się ułożyły. Czy leżą na jednym boku? A może na plecach? Gdy nie jesteś zadowolony ze swojego rzutu, możesz je przerzucać, aż do momentu, gdy będziesz usatysfakcjonowany! Uważaj jednak, gdy świnki obrócą się racicami do siebie, dotkną się, bądź wskoczą jedna na drugą... kończysz rzucanie z zerem punktów! A celem gry jest zdobycie 100 punktów!

Skandynawskie wydanie Pass the Pigs to prawdziwy powrót do przeszłości. Do czasów gdzie wielu z nas zagrywało się w Świnki na przerwach w szkole podstawowej. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 2 dmuchane świnie w rozmiarze 40cm x 50cm
  • torebka do przechowywania
  • ołówki
  • zestaw naprawczy
Waga:
620 g

Recenzje

4.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pass the Pigs Jumbo (Świńska Gra, Świnki) - edycja skandynawskaWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie