Patchwork Doodle

wykreślana wersja "paczłorka" w którą zagramy już nie tylko we dwoje!
24 opinie
 • 1 - 6 osób
 • od 8 lat
 • ok. 20 minut
 • wydanie polskie
Patchwork to metoda szycia, w której łączy się małe kawałki materiału w większą całość, tworząc nowy wzór. W przeszłości wykorzystywano ją, żeby zagospodarować niechciane ścinki i skrawki. Dziś jest formą sztuki - z cennych tkanin projektanci wyczarowują cudowne włókiennicze kreacje. Największe arcydzieła powstają z nierównych kawałków materiału, dlatego tę właśnie technikę przyjęła większość artystycznego światka.Stworzenie pięknej kołdry nie jest jednak łatwe, wymaga wysiłku i czasu, a dostępne kawałki materiału nie zawsze chcą do siebie pasować. Z tego powodu przygotowania musisz rozpocząć już od deski kreślarskiej! Wybieraj starannie skrawki i korzystaj w odpowiednich momentach z dostępnych narzędzi, aby zaprojektować najpiękniejsze rękodzieło i wygrać grę.W grze Patchwork Doodle jej autor, Uwe Rosenberg, zaprasza nas do zupełnie nowej zabawy, bazującej na podstawowej grze Patchwork. Tym razem nie będziemy układać żetonów na planszy. Będziemy je rysować!
Autor:
Uwe Rosenberg
Ilustracje:
Klemens Franz
Wydawca:
Lacerta
5995

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 03.10.2022


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Patchwork to metoda szycia, w której łączy się małe kawałki materiału w większą całość, tworząc nowy wzór. W przeszłości wykorzystywano ją, żeby zagospodarować niechciane ścinki i skrawki. Dziś jest formą sztuki - z cennych tkanin projektanci wyczarowują cudowne włókiennicze kreacje. Największe arcydzieła powstają z nierównych kawałków materiału, dlatego tę właśnie technikę przyjęła większość artystycznego światka.

Stworzenie pięknej kołdry nie jest jednak łatwe, wymaga wysiłku i czasu, a dostępne kawałki materiału nie zawsze chcą do siebie pasować. Z tego powodu przygotowania musisz rozpocząć już od deski kreślarskiej! Wybieraj starannie skrawki i korzystaj w odpowiednich momentach z dostępnych narzędzi, aby zaprojektować najpiękniejsze rękodzieło i wygrać grę.

W grze Patchwork Doodle jej autor, Uwe Rosenberg, zaprasza nas do zupełnie nowej zabawy, bazującej na podstawowej grze Patchwork. Tym razem nie będziemy układać żetonów na planszy. Będziemy je rysować!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 1 notatnik (80 dwustronnych arkuszy)
 • 6 ołówków
 • 10 kart startowych
 • 30 kart skrawków materiału
 • 1 sześcienna kostka (z wartościami: 1, 1, 2, 2, 3, 3)
 • 1 pionek
 • 1 instrukcja
Waga:
276 g
Instrukcja i inne pliki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.46
na podstawie 24 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Patchwork DoodleNajbardziej przydatne recenzje

Wojciech

Liczba recenzji: 31

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Idealna wersja do plecaka. Mam i polecam


Piotr

Liczba recenzji: 26

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Gra jest świetna do grania z dziećmi i z dorosłymia jako szybki "filler". Trzeba natomiast zaznaczyć, że jest ona o wiele prostsza od wersji planszowej Patchwork'a jak i nawet od Patchwork Express. Da się grać nawet z 6-letnimi dziećmi.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Eufro22

Liczba recenzji: 210

W porządku, bez rewelacji

Patchwork do rysowania, a nie układania. Mnie podszedł średnio, ale mężowi się podoba. Będzie grał z córką. Ja nie mam wyobraźni przestrzennej i co chwilę się myliłam w rysowaniu. Zostaję przy zwykłej wersji.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również