Patchwork Doodle

wykreślana wersja "paczłorka" w którą zagramy już nie tylko we dwoje!
33 opinie
 • 1 - 6 osób
 • od 8 lat
 • ok. 20 minut
 • wydanie polskie
Patchwork to metoda szycia, w której łączy się małe kawałki materiału w większą całość, tworząc nowy wzór. W przeszłości wykorzystywano ją, żeby zagospodarować niechciane ścinki i skrawki. Dziś jest formą sztuki - z cennych tkanin projektanci wyczarowują cudowne włókiennicze kreacje. Największe arcydzieła powstają z nierównych kawałków materiału, dlatego tę właśnie technikę przyjęła większość artystycznego światka. Stworzenie pięknej kołdry nie jest jednak łatwe, wymaga wysiłku i czasu, a dostępne kawałki materiału nie zawsze chcą do siebie pasować. Z tego powodu przygotowania musisz rozpocząć już od deski kreślarskiej! Wybieraj starannie skrawki i korzystaj w odpowiednich momentach z dostępnych narzędzi, aby zaprojektować najpiękniejsze rękodzieło i wygrać grę. W grze Patchwork Doodle jej autor, Uwe Rosenberg, zaprasza nas do zupełnie nowej zabawy, bazującej na podstawowej grze Patchwork. Tym razem nie będziemy układać żetonów na planszy. Będziemy je rysować!
Autor:
Uwe Rosenberg
Ilustracje:
Klemens Franz
Wydawca:
Lacerta
59,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Patchwork to metoda szycia, w której łączy się małe kawałki materiału w większą całość, tworząc nowy wzór. W przeszłości wykorzystywano ją, żeby zagospodarować niechciane ścinki i skrawki. Dziś jest formą sztuki - z cennych tkanin projektanci wyczarowują cudowne włókiennicze kreacje. Największe arcydzieła powstają z nierównych kawałków materiału, dlatego tę właśnie technikę przyjęła większość artystycznego światka.

Stworzenie pięknej kołdry nie jest jednak łatwe, wymaga wysiłku i czasu, a dostępne kawałki materiału nie zawsze chcą do siebie pasować. Z tego powodu przygotowania musisz rozpocząć już od deski kreślarskiej! Wybieraj starannie skrawki i korzystaj w odpowiednich momentach z dostępnych narzędzi, aby zaprojektować najpiękniejsze rękodzieło i wygrać grę.

W grze Patchwork Doodle jej autor, Uwe Rosenberg, zaprasza nas do zupełnie nowej zabawy, bazującej na podstawowej grze Patchwork. Tym razem nie będziemy układać żetonów na planszy. Będziemy je rysować!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 1 notatnik (80 dwustronnych arkuszy)
 • 6 ołówków
 • 10 kart startowych
 • 30 kart skrawków materiału
 • 1 sześcienna kostka (z wartościami: 1, 1, 2, 2, 3, 3)
 • 1 pionek
 • 1 instrukcja
Waga:
276 g
Instrukcja i inne pliki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.45
na podstawie 33 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Patchwork DoodleNajbardziej przydatne recenzje

Shiraco

Liczba recenzji: 53

Super gierka, polecam :)


cherry

Liczba recenzji: 110

Dobry, solidny produkt

Moim zdaniem ta wersja jest nieco gorsza od klasycznego Patchworku, ale i tak warto spróbować. Grywam w nią solo i w tej roli sprawdza się bardzo dobrze. Zawsze gram z dodatkiem dodatkowych kart, bez niego nie wyobrażam sobie rozgrywki, chyba że dla młodszych dzieci.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Hubert

Liczba recenzji: 205

Dobry, solidny produkt

Dobry wariant na większe grono graczy. Zasady proste. Niektórzy mają w pierwszej rundzie problem z załapaniem jak liczymy punkty.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie