Shiraco

Połchowo

Obserwowani

13 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

10 użytkowników

Zobacz wszystkich

Dobry, solidny produkt

Dałbym ocene 3.5 bo hm... no gra jest zbyt prosta i nawet dodatkowe karty nie za bardzo to zmieniają. Podoba mi się to kombinowanie, zwłaszcza, jak przeciwnik jest wymagający, ale przeważnie rozgrywka trwa kilka minut i koniec. Wydaje mi się też, że w porównaniu ze zwykłym pentago, to ta wersja ma słabszej jakości kulki, ale może mi się tylko tak wydaje. Bardzo za to fajna plansza, którą się przestawia, to akurat bajer fajny :D.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Swego czasu moje odkrycie roku. Gra mała, ale tak dużo w nią wciśnieto, że byłem w szoku ajk można kombinować, zagrywać, jakie strategie robić, no w szoku byłem. Minus niestety, że jest losowa. Możemy tak słabe karty dostać, że choćbyśmy byli najlepszymi strategami to nie mamy szans na wygraną. Miałem w turnieju w finale taką rozgrywkę, że przeciwnik mi pisał, że takie rozdanie miał, że obojątnie co wykładał bo i tak wiedział, ze wygra. Także no bywa czasem irytującow, ale ogólnie karcianka mega.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Ta gra to w zasadzie implementacja mechaniki ze znajej gry "Świat Dysku" w świece Wiktoriańskim. Sama mechanika prosta a klimat jak dla mnie na plus bo uwielbiam klimaty Sherlocka Holmesa. Minus jak dla mnie za plansze, która nie wiem czemu wydaje się dość jaskrawa jak dla mnie, a w dodruku już aż tak nie była, więc może mój egmeplarz taki po prostu był. W każdym razi eteraz ta gra nie jest zbyt droga a fun z gry jak najbardziej jest :).


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Bardzo łatwa i przyjemna gra, w której rozgrywka potrafi być szybsza niż samo rozłożenie gry a już napewno z jego tłumaczeniem :P. Wybieramy jedną karte, a reszte dajemy kolejnej osobie. Zbieramy zestawy by zdobywac pkt. zbierać surowce, czy odpalać jakieś efekty. Prostota, która sprawdza się wyśmienicie. Są dodatki do tej gry, ale dla mnie sama podstawka, ewentualnie z jednym dodatkiem to wystarczająco dla ej pozycji.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Fajna gra imprezowa, ale uważam, ze wersja obrazkowa jest trochę lepsza. Czytanie ciągle co jest napisane na kartach bywa uciążliwe i trzreba się albo przyzwyczaić i zapamiętać szybko co jest, by dobrze navigować dostając podwiedz, albo po prostu kupić wersje obrazkową, gdzie wszytsko widać jak na dłoni :).


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Rutrr

Liczba recenzji: 21

Sapphire101

Liczba recenzji: 168

Vanisz

Liczba recenzji: 165

Łukasz

Liczba recenzji: 17

Katarzyna

Liczba recenzji: 4

onlyxme

Liczba recenzji: 2

Gram_niebieskim

Liczba recenzji: 99

Jakub

Liczba recenzji: 3

Łukasz

Liczba recenzji: 7

Hojoxhojo

Liczba recenzji: 110

Wronska

Liczba recenzji: 10

Bury6

Liczba recenzji: 41

Regrof1

Liczba recenzji: 71

Merrox

Liczba recenzji: 200

Lorddanthe

Liczba recenzji: 8

Yine

Liczba recenzji: 383

Skaju

Liczba recenzji: 116

Marcin

Liczba recenzji: 19

Macz7

Liczba recenzji: 50

Emilka96

Liczba recenzji: 19

LukePL

Liczba recenzji: 259

Galaxy152

Liczba recenzji: 49

Mszmm

Liczba recenzji: 9