Pędzące Ślimaki

Na jednej nodze!
6 opinii
  • 2 - 5 osób
  • od 6 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie polskie
Nowa gra z pędzącej serii! Gracze rzucają kolorowymi kostkami i przemieszczają ślimaki na planszy. Po drodze starają się spychać przeciwników i zdobyć jak najwięcej pysznych grzybów. Do samego końca nie wiadomo, którymi ślimakami grają przeciwnicy, co gwarantuje wielkie emocje. Gra ma proste zasady, a o zwycięstwie decydują taktyka i umiejętność blefowania. Kontynuacja bestsellerowej gry „Pędzące żółwie”! Unikalne kości do gry! Idealna gra dla całej rodziny!
Autor:
Reiner Knizia
Ilustracje:
Rolf Vogt
Wydawca:
Egmont
69,95

Dostępnych 14 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Nowa gra z pędzącej serii!

Gracze rzucają kolorowymi kostkami i przemieszczają ślimaki na planszy. Po drodze starają się spychać przeciwników i zdobyć jak najwięcej pysznych grzybów. Do samego końca nie wiadomo, którymi ślimakami grają przeciwnicy, co gwarantuje wielkie emocje. Gra ma proste zasady, a o zwycięstwie decydują taktyka i umiejętność blefowania.

  • Kontynuacja bestsellerowej gry „Pędzące żółwie”!
  • Unikalne kości do gry!
  • Idealna gra dla całej rodziny!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
470 g


Recenzje

4.50
na podstawie 6 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pędzące ŚlimakiNajbardziej przydatne recenzje

krysluk

Liczba recenzji: 29

Ślimaki są na piątkę. Dla dzieci frajda, a dla dorosłych również wyścig po punkty za spychanie innych ślimaków jest frajdą. Sporo emocji, kalkulacji i zabawy w jednym. Gra rodzinna, ale sprawdza się też na imprezach.


JediPrzemo

Liczba recenzji: 135

Kolejne pędzące zwierzęta, jednakże najbardziej udane wg mnie. Tym razem o ruchu decydują kości, ale dotarcie do mety nie jest naszym podstawowym celem, bowiem tym razem ścigamy się o punkty i prawidłowe ustawienie kolejności ślimaków. Polecam!


NLoriel

Liczba recenzji: 59

Jak dla mnie gra w ślimaki jest lepsza od "... jeży", chociaż oczywiście brakuje jej prostoty i elegancji(?) "żółwi". Ślimakami ruszamy przy pomocy kości, poza punktami za układ ślimaków na mecie zarabiamy też w trakcie walki, przez co czasem trzeba zdecydować, czy wyrywamy "naszym" ślimakiem do przodu, czy koncentrujemy się na tu i teraz... Fajne, fajne, fajne. 4,9/5 (bo 5/5 to tylko żółwie).Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również