Ryzyk Fizyk: Edycja Deluxe

Obstawiasz - ryzykujesz - wygrywasz!
5 opinii
  • 4 - 14 osób
  • od 10 lat
  • ok. 25 minut
  • wydanie polskie
Ile ważył najcięższy w historii mistrz sumo?Ilu ludzi spacerowało po Księżycu?Ile koni wzięło udział w ekranizacji „Krzyżaków”?Ile jest okien w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie?Jaka jest największa prędkość ssaka? Znasz odpowiedzi na te pytanie? Jeśli tak - wystarczy podać prawidłową liczbę. Jeśli nie - można spróbować zgadnąć. A może zaryzykujesz i postawisz dolary na odpowiedź innego gracza? Atutem gry są bardzo proste zasady i gwarancja doskonałej rozrywki, niejednokrotnie podczas rozgrywek wzbudzane będą salwy śmiechu przy jednoczesnym treningu szarych komórek. Gra Ryzyk Fizyk to wspaniała gra imprezowa dla 4 do 14 osób, która cały czas zmusza nasz mózg do pracy na najwyższych obrotach.
Wydawca:
Egmont
139,95

Dostępnych 6 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Ile ważył najcięższy w historii mistrz sumo?
Ilu ludzi spacerowało po Księżycu?
Ile koni wzięło udział w ekranizacji „Krzyżaków”?
Ile jest okien w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie?
Jaka jest największa prędkość ssaka?

Znasz odpowiedzi na te pytanie? Jeśli tak - wystarczy podać prawidłową liczbę. Jeśli nie - można spróbować zgadnąć. A może zaryzykujesz i postawisz dolary na odpowiedź innego gracza? Atutem gry są bardzo proste zasady i gwarancja doskonałej rozrywki, niejednokrotnie podczas rozgrywek wzbudzane będą salwy śmiechu przy jednoczesnym treningu szarych komórek.

Gra Ryzyk Fizyk to wspaniała gra imprezowa dla 4 do 14 osób, która cały czas zmusza nasz mózg do pracy na najwyższych obrotach.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • Mata do obstawiania zakładów
  • ścieralne tabliczki wielokrotnego użytku
  • klepsydra
  • 7 markerów suchościeralnych, z gąbeczkami
  • 250 pytań
  • żetony o wartości od 100 do 2500$
Waga:
1,199 kg

Recenzje

4.40
na podstawie 5 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ryzyk Fizyk: Edycja DeluxeNajbardziej przydatne recenzje

LukePL

Liczba recenzji: 259

Ciekawa gra a pytania są często na tyle trudne, że rzadko się zdarza, żeby ktoś trafił dokładnie w odpowiedź co nadaje tej grze dodatkowego smaczku. Można również blefować udając, że znamy odpowiedź, żeby gracze stracili swoje ciężko zarobione żetony :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Monika

To jedna z gier, w którą często gramy na imprezach rodzinnych i ze znajomymi. Pytania są z przeróżnych kategorii i często tak dziwne i niespotykane ze naprawdę trzeba dobrze strzelać z odpowiedzią :) działa tez mocno presja grupy: np kiedy zapisujemy swoją odpowiedz i jesteśmy mocno przekonani ze jest ona właściwa, po czym pozostałe osoby maja mocno odbiegłe odpowiedzi i ich śmiech z naszej. W tym momencie następuje konsternacja czy napewno miałem racje ;) można albo przystać twardo przy swojej albo pod wpływem grupy zmienić zdanie co często okazuje się błędem ;)


Ola

Liczba recenzji: 50

Fajna od czasu do czasu, pytania nie oczywiste i ciężko się wstrzelic w dobre odpowiedzi ale to daje też dodatkową zabawę i wiedzeWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Wiem lepiej

Wiem lepiej