Sherlock Holmes Consulting Detective: Carlton House & Queen's Park

Czy rozwiążesz zagadkę tajemniczych morderstw?
Podziel się swoją opinią
  • 1 - 8 osób
  • od 12 lat
  • ok. 90 minut
  • wydanie angielskie
Witamy w Carlton House. Proszę, rozgość się i... pomóż rozwiązać sprawę morderstw! Co powiesz na spacer po pięknym Queen's Park? Uważaj jednak na psy i niespodziewane sceny zbrodni. Gra Sherlock Holmes Consulting Detective przenosi Cię na ulice wiktoriańskiego Londynu, gdzie wcielasz się w rolę członka nieoficjalnego gangu - Bandy z Baker Street - założonego przez słynnego Sherlocka Holmesa. Wielki detektyw potrzebował kogoś, kto będzie go informował o krążących po mieście plotkach i pomagał przy rozwiązaniu najbardziej zawiłych śledztw. Tym sposobem trafia w Twoje ręce 10 spraw do rozwikłania.    Podczas każdej sprawy otrzymasz kilka tropów, mapę Londynu, książkę adresową i lokalne gazety. Będziesz też dysponować listą informatorów - niezwykle wykwalifikowanych osób, które pomogą Ci w śledztwie.   Mając do dyspozycji wszystkie te elementy oraz własną wyobraźnię, wyruszysz do Carlton House i Queen's Park w poszukiwaniu wskazówek, które pozwolą Ci rozwikłać zagadkę i odpowiedzieć na serię ważnych pytań dotyczących danej sprawy.   Nic nie jest jednak tak proste, na jakie wygląda - jeśli nie chcesz wyjść na głupca podczas ostatecznej konfrontacji w obecności Holmesa, musisz wykazać się nie lada rozwagą!
Ilustracje:
Arnaud Demaegd, Neriac, Pascal Quidault
Wydawca:
Asmodee, Space Cowboys
199,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Witamy w Carlton House. Proszę, rozgość się i... pomóż rozwiązać sprawę morderstw!

Co powiesz na spacer po pięknym Queen's Park? Uważaj jednak na psy i niespodziewane sceny zbrodni.

Znajdź poszlakiGra Sherlock Holmes Consulting Detective przenosi Cię na ulice wiktoriańskiego Londynu, gdzie wcielasz się w rolę członka nieoficjalnego gangu - Bandy z Baker Street - założonego przez słynnego Sherlocka Holmesa.

Wielki detektyw potrzebował kogoś, kto będzie go informował o krążących po mieście plotkach i pomagał przy rozwiązaniu najbardziej zawiłych śledztw. Tym sposobem trafia w Twoje ręce 10 spraw do rozwikłania. 

 

Podczas każdej sprawy otrzymasz kilka tropów, mapę Londynu, książkę adresową i lokalne gazety. Będziesz też dysponować listą informatorów - niezwykle wykwalifikowanych osób, które pomogą Ci w śledztwie.

 

Mając do dyspozycji wszystkie te elementy oraz własną wyobraźnię, wyruszysz do Carlton House i Queen's Park w poszukiwaniu wskazówek, które pozwolą Ci rozwikłać zagadkę i odpowiedzieć na serię ważnych pytań dotyczących danej sprawy.

 Czy masz wszystkie wskazówki potrzebne do zakończenia śledztwa?

Nic nie jest jednak tak proste, na jakie wygląda - jeśli nie chcesz wyjść na głupca podczas ostatecznej konfrontacji w obecności Holmesa, musisz wykazać się nie lada rozwagą!


Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
1,2 kg


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Sherlock Holmes Consulting Detective: Carlton House & Queen's ParkWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie