Ssaki - Świat Wokół Nas

Baw się i poznaj 20 gatunków polskich ssaków!
1 opinia
 • 2 - 8 osób
 • od 4 lat
 • wydanie polskie
Ssaki - Świat Wokół Nas to gra edukacyjna typu memo dla całej rodziny.Gra wspiera wszechstronny rozwój dziecka - rozwija pamięć, ćwiczy koncentrację, uczy rozpoznawać zwierzęta w Twoim otoczeniu. Połączenie nauki i pozytywnych emocji towarzyszących zabawie pozwala szybko zapamiętać i rozpoznawać 20 gatunków polskich ssaków. W pudełku znajdziecie 20 gatunków ssaków występujących w Polsce. Rozgrywki w memo będą dobrym przygotowaniem do letnich wycieczek za miasto.Ssaki to gra poświęcona przyrodzie naszego kraju. Gry są adresowane nie tylko do dzieci, do zabawy zapraszamy również starsze rodzeństwo, rodziców, dziadków i nauczycieli.Ssaki toznane od wielu lat zasady zabawy typu memo,możliwość rozszerzania zestawu kart o kolejne części cyklu,czytelny i prosty projekt graficzny,staranne wykonanie.Seria Świat Wokół NasZnajdziemy tu części poświęcone ptakom, owadom, rybom, grzybom, drzewom, kwiatom polnym i ssakom. Dzięki czemu tworzy ona pewną przyrodniczą całość.Zależy nam na tym, by dzieci równie dobrze znały rodzimą sójkę i żuka wiosennego, co słonie i żyrafy, z których rozpoznaniem nie mają kłopotu.Na kartach zawsze wykorzystujemy profesjonalne zdjęcia, dzięki czemu seria może służyć jako pomoc edukacyjna. Wiemy, że to ceniony przez dzieci, rodziców i wychowawców prezent na zakończenie roku przedszkolnego i na inne okazje.Nagrody i wyróżnienia2016 r. - Najlepsza pomoc naukowa w plebiscycie Zabawka Roku według bloga Zabawkator.2014 r. - Wyróżnienie w konkursie Zabawka przyjazna dziecku.
Autor:
Kasia Jacobson
Wydawca:
Jacobsony
3695

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Ssaki - Świat Wokół Nas to gra edukacyjna typu memo dla całej rodziny.

Gra wspiera wszechstronny rozwój dziecka - rozwija pamięć, ćwiczy koncentrację, uczy rozpoznawać zwierzęta w Twoim otoczeniu. Połączenie nauki i pozytywnych emocji towarzyszących zabawie pozwala szybko zapamiętać i rozpoznawać 20 gatunków polskich ssaków. W pudełku znajdziecie 20 gatunków ssaków występujących w Polsce. Rozgrywki w memo będą dobrym przygotowaniem do letnich wycieczek za miasto.

Ssaki to gra poświęcona przyrodzie naszego kraju. Gry są adresowane nie tylko do dzieci, do zabawy zapraszamy również starsze rodzeństwo, rodziców, dziadków i nauczycieli.

Ssaki to

 • znane od wielu lat zasady zabawy typu memo,
 • możliwość rozszerzania zestawu kart o kolejne części cyklu,
 • czytelny i prosty projekt graficzny,
 • staranne wykonanie.

Seria Świat Wokół Nas

Znajdziemy tu części poświęcone ptakom, owadom, rybom, grzybom, drzewom, kwiatom polnym i ssakom. Dzięki czemu tworzy ona pewną przyrodniczą całość.

Zależy nam na tym, by dzieci równie dobrze znały rodzimą sójkę i żuka wiosennego, co słonie i żyrafy, z których rozpoznaniem nie mają kłopotu.

Na kartach zawsze wykorzystujemy profesjonalne zdjęcia, dzięki czemu seria może służyć jako pomoc edukacyjna. Wiemy, że to ceniony przez dzieci, rodziców i wychowawców prezent na zakończenie roku przedszkolnego i na inne okazje.

Nagrody i wyróżnienia

 • 2016 r. - Najlepsza pomoc naukowa w plebiscycie Zabawka Roku według bloga Zabawkator.
 • 2014 r. - Wyróżnienie w konkursie Zabawka przyjazna dziecku.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 40 kart ze zdjęciami polskich ssaków
 • instrukcja
Waga:
250 g

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ssaki - Świat Wokół Nas

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie