Star Realms (nowa edycja polska)

Weź udział w kosmicznej rozgrywce karcianej i zagwarantuj sobie władzę w galaktyce!
10 opinii
  • 2 - 4 osoby
  • ok. 20 minut
  • wydanie polskie
  • rebel poleca
Weź udział w międzygalaktycznym konflikcie w Star Realms, znanej i popularnej grze autorstwa karcianych weteranów: Darwina Kastle i Roba Dougherty. Połącz emocje towarzyszące grom pojedynkowym z możliwościami taktycznymi znanymi z gier opartych na mechanice budowania talii. Gromadź punkty handlu i pozyskuj potężne okręty i bazy, które zasilą Twoje imperium. Łącz zakupione karty w niszczycielskie kombinacje, które zdominują pole bitwy zapewniając Ci punkty walki. Wykorzystuj zdolności sojuszy, aby zagwarantować sobie władzę w galaktyce. Chwała i splendor czekają! Czy odważysz się po nie sięgnąć?Star Realms to karciana gra bitewna oparta na mechanice rozbudowy talii. Nowe wydanie Star Realms zawiera 144 karty i pozwala na rozgrywkę w 4 osoby.
Autor:
Darwin Kastle, Rob Dougherty
Wydawca:
IUVI Games
7995

Dostępnych 6 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Weź udział w międzygalaktycznym konflikcie w Star Realms, znanej i popularnej grze autorstwa karcianych weteranów: Darwina Kastle i Roba Dougherty. Połącz emocje towarzyszące grom pojedynkowym z możliwościami taktycznymi znanymi z gier opartych na mechanice budowania talii. Gromadź punkty handlu i pozyskuj potężne okręty i bazy, które zasilą Twoje imperium. Łącz zakupione karty w niszczycielskie kombinacje, które zdominują pole bitwy zapewniając Ci punkty walki. Wykorzystuj zdolności sojuszy, aby zagwarantować sobie władzę w galaktyce. Chwała i splendor czekają! Czy odważysz się po nie sięgnąć?

Star Realms to karciana gra bitewna oparta na mechanice rozbudowy talii. Nowe wydanie Star Realms zawiera 144 karty i pozwala na rozgrywkę w 4 osoby.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 144 karty
  • instrukcja
Waga:
260 g

Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.40
na podstawie 10 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Realms (nowa edycja polska)Najbardziej przydatne recenzje

Adrian

Liczba recenzji: 202

Jak dla mnie ideał :)

Star Realms jest gra budowania tali, gdzie walczymy przeciwko sobie. Są cztery frakcję w grze. Karty jednego koloru łączą się ze sobą, powodując możliwość zastosowania mocniejszych zdolności. Nowa wersja zawiera zestaw kart początkowych dla czterech graczy. Starsza miała tylko dla dwóch osób.
Karty pasują w koszulki classic card game (63,5x88mm).
Sposób oznaczania życia w grze jest za pomocą wielu kart, jest to nie praktyczne. Polecam kupić zestaw z licznikami życia lub korzystać z aplikacji.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Daniel

Liczba recenzji: 1

Dobry, solidny produkt

Bardzo sympatyczna gra, rysunki kart są w rzeczywistości duże lepsze niż na zdjęciach. Zasady praktycznie identyczne co w Terrors of London. Sposób liczenia punktów przy użyciu dwóch kart jest bardzo pomysłowy :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Halina

Liczba recenzji: 1688

Jak dla mnie ideał :)

Na razie jeszcze zdobi półkę wstydu, ale czas nie jest z gumy...Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 1

Czy dodatki wydawane przez IUVI można używać z grą wydaną przez games factory? Czy karty się w jakich sposób różnią rewersem?

~ Mateusz 07.12.2021 08:36

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Witam, jakiej wielkości jest pudełko do nowego wydania? bo poprzednia wersja miała słynne kompaktowe pudełko, które się wszędzie mieściło, na wycieczki, etc. a to nowe jakie jest?

~ ciekawski 27.06.2021 00:30

Na oko 20 x 11 x 5 cm.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Marek_J 02.07.2021 14:18

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również


Klienci, którzy kupili Star Realms (nowa edycja polska), kupili również: