Stupromilowy Las

20 opinii
 • 3 - 5 osób
 • od 18 lat
 • ok. 30 minut
 • wydanie polskie
Czy potrafisz przypomnieć sobie najbardziej zwariowaną rzecz, jaką zdarzyło Ci się zrobić w  Twoim życiu? Zastanawiasz się?   Po przygodzie w Stupromilowym Lesie nie będziesz miał problemów z odpowiedzią! To gra, w której ilość humoru na centymetr kwadratowy gry jest podniesiona do absurdalnej potęgi.   Dzięki niej przeniesiesz się do krainy, w której normalność to pojęcie względne! Podczas rozgrywki wszyscy gracze poznają najbardziej pokręcone cechy swoich osobowości!   Gra „Stupromilowy las” jest wyścigiem z „Mety” do... drugiej „Mety” :) W wyścigu biorą udział najwytrwalsi mieszkańcy lasu, należący do grona osobników o ponadprzeciętnym poziomie Alkochłonności. Wśród tej elity znaleźli m.in. „Królik Samogon”, „Mol Erotoman”, czy „Stonka Ludowa preferująca frytki”. Testowanie poziomu owej, tajemniczo brzmiącej „ Alkochłonności” jest jednym z zasadniczych elementów wyścigu - słowem, jeszcze nikt nigdy nie ukończył wyścigu w stanie trzeźwości, czy nawet „niewiele odbiegającym od trzeźwości” :)   Podczas wędrówki po Stupromilowym Lesie można natknąć się na wiele alkozdarzeń i alkosytuacji, które z każdym krokiem będą sukcesywnie pogłębiać stan Waszego umysłowego zbimbalenia. Ta gra jest najlepszym z możliwych sposobów na to, by Wasze umysły kręciły się w lewo, podczas gdy całe ciało w prawo będzie chciało. A wszystko po to, by odkryć przed Wami to, co nieodkryte (czyli odkryć to, co zakryte) - niezbadane obszary nieziemskiej zabawy i śmiechu pod wspólnym mianownikiem totalnie zakręconego absurdu!
Wydawca:
Funbox
44,95

Dostępne 4 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Czy potrafisz przypomnieć sobie najbardziej zwariowaną rzecz, jaką zdarzyło Ci się zrobić w  Twoim życiu? Zastanawiasz się?

 

Po przygodzie w Stupromilowym Lesie nie będziesz miał problemów z odpowiedzią! To gra, w której ilość humoru na centymetr kwadratowy gry jest podniesiona do absurdalnej potęgi.

 

Dzięki niej przeniesiesz się do krainy, w której normalność to pojęcie względne! Podczas rozgrywki wszyscy gracze poznają najbardziej pokręcone cechy swoich osobowości!

 

Gra „Stupromilowy las” jest wyścigiem z „Mety” do... drugiej „Mety” :) W wyścigu biorą udział najwytrwalsi mieszkańcy lasu, należący do grona osobników o ponadprzeciętnym poziomie Alkochłonności. Wśród tej elity znaleźli m.in. „Królik Samogon”, „Mol Erotoman”, czy „Stonka Ludowa preferująca frytki”. Testowanie poziomu owej, tajemniczo brzmiącej „ Alkochłonności” jest jednym z zasadniczych elementów wyścigu - słowem, jeszcze nikt nigdy nie ukończył wyścigu w stanie trzeźwości, czy nawet „niewiele odbiegającym od trzeźwości” :)

 

Podczas wędrówki po Stupromilowym Lesie można natknąć się na wiele alkozdarzeń i alkosytuacji, które z każdym krokiem będą sukcesywnie pogłębiać stan Waszego umysłowego zbimbalenia. Ta gra jest najlepszym z możliwych sposobów na to, by Wasze umysły kręciły się w lewo, podczas gdy całe ciało w prawo będzie chciało. A wszystko po to, by odkryć przed Wami to, co nieodkryte (czyli odkryć to, co zakryte) - niezbadane obszary nieziemskiej zabawy i śmiechu pod wspólnym mianownikiem totalnie zakręconego absurdu!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • planszę Stupromilowego Lasu
 • 40 kart z zakręconymi zadaniami
 • 12 kart postaci wraz z opisem specjalnych cech każdej z nich
 • 12 pionków z postaciami
 • 5 podstawek pod pionki
 • zasady gry
 • Historię Stupromilowego Lasu
 • kostkę
Waga:
300 g

Recenzje

4.55
na podstawie 20 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Stupromilowy Las



Najbardziej przydatne recenzje

Ewa

Liczba recenzji: 3

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

No tak, gra sugeruje wymagane alkogadżety, żeby dobrze bawić się grając w nią, a jednak ta sugestia okazuje się tylko dodatkiem do świetnej zabawy. Grunt to nastawienie umysłu, dobre, wypróbowane towarzystwo, pełen luz (zapomnijcie, że już ładnych parę lat minęło, odkąd przekroczyliście wiek pacholęcy, bo inaczej klapa z grania) i nieograniczona wyobraźnia, bez której naprawdę trudno udawać zegar z kukułką lub drapieżnego ptaka polującego na gryzonia.
Jakby wymienić jej techniczne plusy i minusy, to z pewnością do plusów należy książeczka opowiadająca historię Stupromilowego Lasu, karty postaci i sam pomysł na nie, do minusów - plansza, kolorowa i zabawna, ale sprawiająca wrażenie mocno nietrwałej.
Generalnie, polecam wszystkim lubiącym dobrą zabawę w zwariowanym towarzystwie.


Blackthorn666

Liczba recenzji: 25

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Dzięki tej grze każdy poczuje się jak student hehehehe. Wyścig od mety do mety jest niezwykle emocjonujący. Polecam.


Tyrkin

Liczba recenzji: 69

Gra się wspaniale! ale pierwsza i główna zasada - Zacznijcie grać PRZED rozpoczęciem picia! Potem może być ciężko ogarnąć zasady oraz specjalne funkcje własnych postaci :D Polecam zabezpieczyć w jakiś sposób karty i planszę, aby rozlewający się alkohol nie zniszczył gry :) Najwspanialsze w tej grze są zadania (tj.: udawaj samo zakręcający się słoik) które pod wpływem naprawdę potrafią rozbawić! :D Polecam pijącym ^^


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzje



Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie