Terraformacja Marsa: Kolonie

Rozszerz wpływy na najdalsze zakątki Układu Słonecznego
42 opinie
 • 1 - 5 osób
 • od 12 lat
 • ok. 120 minut
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Terraformacja Marsa (edycja Gra Roku).
Terraformacja Marsa (edycja Gra Roku)
Świat otworzył przed nami swe wrota. Korporacje, które do tej pory działały na Marsie, w pogoni za minerałami i zasobami, rozszerzają swoją działalność na inne zakątki Układu Słonecznego. Większości z nich nie da się przystosować do życia na większą skalę, ale budowanie na nich niewielkich kolonii może okazać się bardzo opłacalne i przynieść Ci profity na drodze do terraformowania Marsa. Wyślij swoją flotę handlową na odległe księżyce! Stwórz kolonię gdzieś w chmurach Jowisza! I pozwól, by Twoje ziemskie aktywa popchnęły Cię do sukcesu. Terraformacja Marsa: Kolonie to dodatek, do którego potrzebujemy podstawowej wersji gry. W pudełku znajdziemy specjalne płytki kolonii, które pozwolą na budowę nowych rodzajów terenów, a także zestaw dodatkowych kart i nowe korporacje. Terraformacja Marsa: Kolonie to rozszerzenie do gry Terraformacja Marsa, które można dowolnie łączyć z innymi dodatkami i wariantami.
Autor:
Jacob Fryxelius
Ilustracje:
Isaac Fryxelius
Wydawca:
Rebel
99,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Świat otworzył przed nami swe wrota. Korporacje, które do tej pory działały na Marsie, w pogoni za minerałami i zasobami, rozszerzają swoją działalność na inne zakątki Układu Słonecznego. Większości z nich nie da się przystosować do życia na większą skalę, ale budowanie na nich niewielkich kolonii może okazać się bardzo opłacalne i przynieść Ci profity na drodze do terraformowania Marsa. Wyślij swoją flotę handlową na odległe księżyce! Stwórz kolonię gdzieś w chmurach Jowisza! I pozwól, by Twoje ziemskie aktywa popchnęły Cię do sukcesu.

Terraformacja Marsa: Kolonie to dodatek, do którego potrzebujemy podstawowej wersji gry. W pudełku znajdziemy specjalne płytki kolonii, które pozwolą na budowę nowych rodzajów terenów, a także zestaw dodatkowych kart i nowe korporacje.

Terraformacja Marsa: Kolonie to rozszerzenie do gry Terraformacja Marsa, które można dowolnie łączyć z innymi dodatkami i wariantami.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 49 kart projektów
 • 5 kart korporacji
 • 11 kafli obiektów
 • kafel pomocy
 • kafel flot handlowych
 • 8 flot handlowych
 • 8 znaczników obiektów
 • instrukcja
Waga:
450 g
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
LFCACA260
Pasujące koszulki:

Powiązane artykuły


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.83
na podstawie 42 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Terraformacja Marsa: KolonieNajbardziej przydatne recenzje

MB

Mam pytanie kiedy będzie już dostępny dodatek?


KDz

Liczba recenzji: 42

Chyba najciekawszy aktualnie wydany dodatek. Sporo nowych możliwości związanych z handlem i koloniami, ale również dużo nowych i ciekawych kart, które pomogą w tworzeniu fajnych kombosów. Jakość wykonania bez zastrzeżeń, a grafiki na kartach wyraźnie polepszyły się jakościowo. Dla posiadaczy "Terraformacji...", "Kolonie" to dodatek obowiązkowy. Miodność tej gry jest już nieprzyzwoita :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Marcin

Liczba recenzji: 3

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Doskonale wzbogaca rozgrywkę. Pojawiły się nowe możliwości zdobywania zasobów i produkcji. Dużo nowych kart z symbolem Ziemi i Jowisza pozwala na nowe strategie :)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również