To ja go tnę! Berserkowie i nekromanci

Jeszcze więcej bohaterów i nowe potwory do ubicia!
7 opinii
  • 2 - 6 osób
  • od 10 lat
  • 30 - 60 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: To ja go tnę!.
To ja go tnę!
Zbierzcie drużynę bohaterów i wyruszcie na epicką przygodę przepełnioną prawdziwą jatką! Niech zdrada, groźne potwory i humor znany z Odjechanych jednorożców zagoszczą na Waszym stole! To ja go tnę! Berserkowie i nekromanci to rozszerzenie wprowadzające dwie nowe klasy bohaterów: doskonałych wojowników o ekstremalnej sile i nieokiełznanym gniewie oraz potężnych magów odprawiających mroczne rytuały, aby zapewnić swojej drużynie przewagę. Wraz z dodatkiem zmienia się nieco jeden z warunków zwycięstwa: zamiast 6 musimy zebrać przedstawicieli 7 różnych klas.  Czym jest To ja go tnę? To pełna interakcji karciana przygoda, inspirowana grami RPG. Uczestnicy zbierają drużynę złożoną z przedstawicieli różnych klas, by pokonywać groźnych przeciwników i sabotować plany swoich wrogów. Aby osiągnąć cel, wyposażają herosów w przedmioty, ujarzmiają magiczne potęgi i korzystają z modyfikatorów rzutów, by skutecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Uwaga! Ze względu na decyzję producenta kolory kart zawarte w dodatku mogą różnić się od tych z gry podstawowej.
Autor:
Ramy Badie
Ilustracje:
Ramy Badie
Wydawca:
Rebel
59,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Zbierzcie drużynę bohaterów i wyruszcie na epicką przygodę przepełnioną prawdziwą jatką! Niech zdrada, groźne potwory i humor znany z Odjechanych jednorożców zagoszczą na Waszym stole!

To ja go tnę! Berserkowie i nekromanci to rozszerzenie wprowadzające dwie nowe klasy bohaterów: doskonałych wojowników o ekstremalnej sile i nieokiełznanym gniewie oraz potężnych magów odprawiających mroczne rytuały, aby zapewnić swojej drużynie przewagę. Wraz z dodatkiem zmienia się nieco jeden z warunków zwycięstwa: zamiast 6 musimy zebrać przedstawicieli 7 różnych klas. 

Czym jest To ja go tnę?

To pełna interakcji karciana przygoda, inspirowana grami RPG. Uczestnicy zbierają drużynę złożoną z przedstawicieli różnych klas, by pokonywać groźnych przeciwników i sabotować plany swoich wrogów. Aby osiągnąć cel, wyposażają herosów w przedmioty, ujarzmiają magiczne potęgi i korzystają z modyfikatorów rzutów, by skutecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Uwaga! Ze względu na decyzję producenta kolory kart zawarte w dodatku mogą różnić się od tych z gry podstawowej.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 31 kart standardowej wielkości
  • 2 duże karty przywódców drużyn
  • 2 duże karty potworów
  • instrukcja
Waga:
450 g
Instrukcja i inne pliki:
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

3.57
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń To ja go tnę! Berserkowie i nekromanciWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 3
Z odpowiedzią 3
Oczekujące na odpowiedź 0

Otrzymał ktoś już swój egzemplarz gry? Jak wygląda jakościowo w porównaniu do podstawki? Warto kupić?

~ Mat 11.10.2023 10:58

Niestety karty mają jeszcze bardziej różniący się odcień niż podstawka, więc tutaj zupełna olewka problemu z pierwszego dodatku. Przykre, że jest jeszcze gorzej niż poprzednio, bo karty są wyraźnie ciemniejsze, nieco inna jest też faktura (nie jest wyczuwalne i zauważalne tak jak w podstawce, że karty są w "kwadratowy" wzorek. Tym razem chociaż nie ma nieszczęsnego "H" przy wymogach potworów tylko już "B" jak w podstawce, więc to przetłumaczyli. Nowe karty wydają się fajne, na dniach będę ogrywał, ale poziom wydania przez Rebel pozostawia sporo do życzenia przez podane powyżej powody. Bardzo olewcze podejście do klienta i wydawanego produktu.

Czy odpowiedź była przydatna? 2

~ Kamil 11.10.2023 15:42

Czy można połączyć dodatki i grac w dwa naraz? Jak tak to co się zmienia w grze i na ile osób maksymalnie nożna grać?

~ Ignacy 01.10.2023 10:02

W instrukcji nie ma nic na ten temat, jest ona skonstruowana identycznie jak poprzedni dodatek i nie ma żadnej wzmianki na temat grania w 2 dodatki jednocześnie. Osobiście na pewno odtąd grał w oba dodatki jednocześnie, czy jakoś zaburzy to samą grę i warunki zwycięstwa? Czas pokaże.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Kamil 11.10.2023 15:45

Nic nie zaburzy - 2 dodatki sa zrobione po to, zeby wymieszac to z podstawką.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Artur 16.11.2023 11:34

Osobiście polecam grać ze wszystkimi dodatkami naraz i ustawić opcję zwycięstwa na zgromadzenie 7 typów bohaterów ORAZ pokonanie 3 potworów. Gra w takim ustawieniu zdaje się być ciut bardziej taktyczna i mniej losowa.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Mateusz 02.01.2024 16:54

Będzie lepsza jakość kart niż w poprzednim dodatku? I czy tłumaczenie będzie kompletne?

~ DVD 22.09.2023 08:37

Wątpie, zeby rebel wzial to na powazne i znow bedzie cos nie tak :)

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Artur 27.09.2023 19:01

Niestety karty mają jeszcze bardziej różniący się odcień niż podstawka, więc tutaj zupełna olewka problemu z pierwszego dodatku. Przykre, że jest jeszcze gorzej niż poprzednio. Tym razem chociaż nie ma nieszczęsnego "H" przy wymogach potworów tylko już "B" jak w podstawce.

Czy odpowiedź była przydatna? 1

~ Kamil 11.10.2023 15:39

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również