To ja go tnę!

Jesteście gotowi na rzeź?
1 opinia
 • 2 - 6 osób
 • od 10 lat
 • 30 - 60 minut
 • wydanie polskie
Zbierzcie drużynę bohaterów i wyruszcie na epicką przygodę przepełnioną prawdziwą jatką! Niech zdrada, groźne potwory i humor znany z Odjechanych jednorożców zagoszczą na Waszym stole!Podczas rozgrywek w To ja go tnę! będziecie mieli okazję pokonywać groźnych przeciwników i sabotować plany swoich wrogów. Aby osiągnąć cel, będziecie wyposażać herosów w przedmioty, ujarzmiać magiczne potęgi i korzystać z modyfikatorów rzutów, by skutecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Zwycięży gracz, który jako pierwszy ubije 3 potwory lub zbierze drużynę składającą się z 6 różnych klas.Na czym to polega?W swojej turze każdy z graczy ma 3 punkty akcji, które może wykorzystać na dobieranie, zagrywanie i aktywowanie kart oraz atakowanie potworów. Zgromadzeni przez nas bohaterowie będą wymagali odpowiednich wyników na kościach, by zadziałać, jednak w ich uzyskaniu pomoże nam szereg modyfikatorów na kartach ekwipunków i magii. Oczywiście wśród dostępnych kart znajdą się również takie, które pomogą nam w uprzykrzaniu życia przeciwników. Przeklęte przedmioty, silne zaklęcia, modyfikatory oraz specjalne wyzwania pozwolą nam spowalniać pozostałych graczy w drodze do zwycięstwa. Dlaczego pokochasz tę grę?Uwielbiasz klimat RPG, ale nie chcesz (lub Twoi znajomi nie chcą) wchodzić w pełną przygodę? To ja go tnę! to doskonała propozycja na luźne rozgrywki, pełna smaczków i nawiązań do popularnych systemów fantasy.Mnogość dostępnych kart sprawia, że za każdym razem będziemy mogli wypróbować inną strategię walki z potworami (i przeciwnikami!).Gra została stworzona przez twórców Odjechanych Jednorożców, jest więc pełna brutalnych zagrywek i doskonałego humoru.
Autor:
Ramy Badie
Ilustracje:
Ramy Badie
Wydawca:
Rebel
9995
8995
-10%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: 28 kwietnia 2021 r.


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Zbierzcie drużynę bohaterów i wyruszcie na epicką przygodę przepełnioną prawdziwą jatką! Niech zdrada, groźne potwory i humor znany z Odjechanych jednorożców zagoszczą na Waszym stole!

Podczas rozgrywek w To ja go tnę! będziecie mieli okazję pokonywać groźnych przeciwników i sabotować plany swoich wrogów. Aby osiągnąć cel, będziecie wyposażać herosów w przedmioty, ujarzmiać magiczne potęgi i korzystać z modyfikatorów rzutów, by skutecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Zwycięży gracz, który jako pierwszy ubije 3 potwory lub zbierze drużynę składającą się z 6 różnych klas.

Na czym to polega?

W swojej turze każdy z graczy ma 3 punkty akcji, które może wykorzystać na dobieranie, zagrywanie i aktywowanie kart oraz atakowanie potworów. Zgromadzeni przez nas bohaterowie będą wymagali odpowiednich wyników na kościach, by zadziałać, jednak w ich uzyskaniu pomoże nam szereg modyfikatorów na kartach ekwipunków i magii. 

Oczywiście wśród dostępnych kart znajdą się również takie, które pomogą nam w uprzykrzaniu życia przeciwników. Przeklęte przedmioty, silne zaklęcia, modyfikatory oraz specjalne wyzwania pozwolą nam spowalniać pozostałych graczy w drodze do zwycięstwa. 

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • Uwielbiasz klimat RPG, ale nie chcesz (lub Twoi znajomi nie chcą) wchodzić w pełną przygodę? To ja go tnę! to doskonała propozycja na luźne rozgrywki, pełna smaczków i nawiązań do popularnych systemów fantasy.
 • Mnogość dostępnych kart sprawia, że za każdym razem będziemy mogli wypróbować inną strategię walki z potworami (i przeciwnikami!).
 • Gra została stworzona przez twórców Odjechanych Jednorożców, jest więc pełna brutalnych zagrywek i doskonałego humoru.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 155 kart talii głównej
 • 6 kart przywódców drużyn
 • 15 kart potworów
 • 6 kart pomocy
 • 2 kości k6
 • instrukcja
Pliki do pobrania:

3.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń To ja go tnę!

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Czemu ktoś przetłumaczył Here to slay na takie coś? W przedszkolu był konkurs?

~ kksumina 26.01.2021 17:19

comment

Rzuć okiem na karty. Infantylne tłumaczenie po raz pierwszy sprawiło, że nie kupuję polskiej wersji. „Szefuńcio”? To jedno ze słów, których używają tylko i wyłącznie tłumacze tekstów dla dzieci i nikt inny.

Czy odpowiedź była przydatna? thumb_up 0

~ KN 22.02.2021 18:17

comment

Dzięki za zwrócenie uwagi na to tłumaczenie. Byłem dość przekonany do zakupu, ale faktycznie 'szefuńcio' to za dużo. Ktoś w Rebelu chyba nie zrozumiał konwencji tej gry. Z bólem serca odpuszczę.

Czy odpowiedź była przydatna? thumb_up 0

~ Konstanty 06.04.2021 02:13

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie