To ja go tnę!

Przed polowaniem na potwora należy zebrać drużynę...
7 opinii
 • 2 - 6 osób
 • od 10 lat
 • 30 - 60 minut
 • wydanie polskie
Zbierzcie drużynę bohaterów i wyruszcie na epicką przygodę przepełnioną prawdziwą jatką! Niech zdrada, groźne potwory i humor znany z Odjechanych jednorożców zagoszczą na Waszym stole!Podczas rozgrywek w To ja go tnę! będziecie mieli okazję pokonywać groźnych przeciwników i sabotować plany swoich wrogów. Aby osiągnąć cel, będziecie wyposażać herosów w przedmioty, ujarzmiać magiczne potęgi i korzystać z modyfikatorów rzutów, by skutecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Zwycięży gracz, który jako pierwszy ubije 3 potwory lub zbierze drużynę składającą się z 6 różnych klas.Na czym to polega?W swojej turze każdy z graczy ma 3 punkty akcji, które może wykorzystać na dobieranie, zagrywanie i aktywowanie kart oraz atakowanie potworów. Zgromadzeni przez nas bohaterowie będą wymagali odpowiednich wyników na kościach, by zadziałać, jednak w ich uzyskaniu pomoże nam szereg modyfikatorów na kartach ekwipunków i magii. Oczywiście wśród dostępnych kart znajdą się również takie, które pomogą nam w uprzykrzaniu życia przeciwników. Przeklęte przedmioty, silne zaklęcia, modyfikatory oraz specjalne wyzwania pozwolą nam spowalniać pozostałych graczy w drodze do zwycięstwa. Dlaczego pokochasz tę grę?Uwielbiasz klimat RPG, ale nie chcesz (lub Twoi znajomi nie chcą) wchodzić w pełną przygodę? To ja go tnę! to doskonała propozycja na luźne rozgrywki, pełna smaczków i nawiązań do popularnych systemów fantasy.Mnogość dostępnych kart sprawia, że za każdym razem będziemy mogli wypróbować inną strategię walki z potworami (i przeciwnikami!).Gra została stworzona przez twórców Odjechanych Jednorożców, jest więc pełna brutalnych zagrywek i doskonałego humoru.
Autor:
Ramy Badie
Ilustracje:
Ramy Badie
Wydawca:
Rebel
9995

Dostępnych 28 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Zbierzcie drużynę bohaterów i wyruszcie na epicką przygodę przepełnioną prawdziwą jatką! Niech zdrada, groźne potwory i humor znany z Odjechanych jednorożców zagoszczą na Waszym stole!

Podczas rozgrywek w To ja go tnę! będziecie mieli okazję pokonywać groźnych przeciwników i sabotować plany swoich wrogów. Aby osiągnąć cel, będziecie wyposażać herosów w przedmioty, ujarzmiać magiczne potęgi i korzystać z modyfikatorów rzutów, by skutecznie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Zwycięży gracz, który jako pierwszy ubije 3 potwory lub zbierze drużynę składającą się z 6 różnych klas.

Na czym to polega?

W swojej turze każdy z graczy ma 3 punkty akcji, które może wykorzystać na dobieranie, zagrywanie i aktywowanie kart oraz atakowanie potworów. Zgromadzeni przez nas bohaterowie będą wymagali odpowiednich wyników na kościach, by zadziałać, jednak w ich uzyskaniu pomoże nam szereg modyfikatorów na kartach ekwipunków i magii. 

Oczywiście wśród dostępnych kart znajdą się również takie, które pomogą nam w uprzykrzaniu życia przeciwników. Przeklęte przedmioty, silne zaklęcia, modyfikatory oraz specjalne wyzwania pozwolą nam spowalniać pozostałych graczy w drodze do zwycięstwa. 

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • Uwielbiasz klimat RPG, ale nie chcesz (lub Twoi znajomi nie chcą) wchodzić w pełną przygodę? To ja go tnę! to doskonała propozycja na luźne rozgrywki, pełna smaczków i nawiązań do popularnych systemów fantasy.
 • Mnogość dostępnych kart sprawia, że za każdym razem będziemy mogli wypróbować inną strategię walki z potworami (i przeciwnikami!).
 • Gra została stworzona przez twórców Odjechanych Jednorożców, jest więc pełna brutalnych zagrywek i doskonałego humoru.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 115 kart talii głównej
 • 6 kart przywódców drużyn
 • 15 kart potworów
 • 6 kart pomocy
 • 2 kości k6
 • instrukcja
Waga (kg):
0.45
Pliki do pobrania:
Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoria


4.14
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń To ja go tnę!

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 6
Z odpowiedzią 6
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy macie w ofercie koszulki na karty przywódców i potworów?

~ Marcin 25.05.2021 08:38

Karty przywódców mają wymiary 70 x 120 mm, więc pasują na nie koszulki z serii Tarot.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Demaru 28.05.2021 08:30

Witam chciałem się spytać czy macie w planach wydać dodatek do gry to ja go tnę? W wersji angielskiej nazywa się to warriors and druids. Jeśli tak to czy mógłbym się dowiedzieć mniej więcej kiedy wyjdzie polska wersja? Pozdrawiam

~ Tony 09.05.2021 14:10

Jeśli coś zapowiedzą, to dowiemy się ze strony wydawnictworebel pl - polecam tam czatować na newsy (w sekcji zapowiedzi).

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Demaru 14.05.2021 10:14

Czy do tej wspaniałej gry są przewidziane jakieś dodatki ?.

~ Chris 28.04.2021 09:41

W serwisie Board Game Geek do gry Here to Slay widzę obecnie przewidziane 3 minidodatki.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Demaru 28.04.2021 13:36

Czy firma Rebel planuje wydanie/przetłumaczyć dodatki do tej gierki?

~ shx 28.04.2021 09:40

Pewnie będzie jak z każdym tytułem - jeśli gra będzie dobrze szła, to dodatki będą. Popatrz choćby na Eksplodujące kotki albo 7 Cudów Świata.

Czy odpowiedź była przydatna? 2

~ Demaru 28.04.2021 13:34

Ile jest kart w talii głównej ? W instrukcji jest 115 , w oryginalnej wersji też 115 a tu jak i w innych sklepach podane jest 155 ? Błąd ?

~ Podbipięta 14.04.2021 13:22

Kart bankowo jest 115.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Demaru 16.04.2021 08:39

Czemu ktoś przetłumaczył Here to slay na takie coś? W przedszkolu był konkurs?

~ kksumina 26.01.2021 17:19

Rzuć okiem na karty. Infantylne tłumaczenie po raz pierwszy sprawiło, że nie kupuję polskiej wersji. „Szefuńcio”? To jedno ze słów, których używają tylko i wyłącznie tłumacze tekstów dla dzieci i nikt inny.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ KN 22.02.2021 18:17

Dzięki za zwrócenie uwagi na to tłumaczenie. Byłem dość przekonany do zakupu, ale faktycznie 'szefuńcio' to za dużo. Ktoś w Rebelu chyba nie zrozumiał konwencji tej gry. Z bólem serca odpuszczę.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Konstanty 06.04.2021 02:13

"To ja go tnę" było zwrotem używanym w humorystyczny sposób w legendarnym magazynie dla RPGowców "Magia i Miecz" który ukazywał się w latach 90' / dwutysięcznych. Widzę tu smakowite nawiązanie do przeszłości.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Demaru 16.04.2021 08:41

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również:

Chatka z piernika

Chatka z piernika

12995 4995