Ubongo Mitbringspiel

3 opinie
  • 2 - 4 osoby
  • od 8 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie niemieckie
Oto młodszy brat niezwykle cenionej gry Ubongo. Poza faktem, że ta wersja ma trochę mniejszą skalę i pojawiają się zupełnie nowe zadania, zasadnicze cechy gry pozostają bez zmian. Rozgrywka jest szybka i prosta - idealna nawet dla najmłodszych graczy. Szybka, ponieważ wszyscy uczestnicy grają w tym samym czasie. Prosta, ponieważ można błyskawicznie zapoznać się z zasadami. Komu jako pierwszemu uda się odnaleźć odpowiednie miejsce do położenia żetonów? Później zaś kto zdoła prawidłowo i w jak najkrótszym czasie ułożyć odpowiednią figurę? Gra pozwala na zabawę na dwóch odrębnych poziomach trudności, dzięki czemu spodoba się zarówno początkującym, jak i profesjonalistom.
Wydawca:
KOSMOS
35,00

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Oto młodszy brat niezwykle cenionej gry Ubongo.

Poza faktem, że ta wersja ma trochę mniejszą skalę i pojawiają się zupełnie nowe zadania, zasadnicze cechy gry pozostają bez zmian.

Rozgrywka jest szybka i prosta - idealna nawet dla najmłodszych graczy.

Szybka, ponieważ wszyscy uczestnicy grają w tym samym czasie. Prosta, ponieważ można błyskawicznie zapoznać się z zasadami.

Komu jako pierwszemu uda się odnaleźć odpowiednie miejsce do położenia żetonów? Później zaś kto zdoła prawidłowo i w jak najkrótszym czasie ułożyć odpowiednią figurę?

Gra pozwala na zabawę na dwóch odrębnych poziomach trudności, dzięki czemu spodoba się zarówno początkującym, jak i profesjonalistom.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 32 dwustronne karty;
  • 28 żetonów, po 7 w każdym z 4 kolorów;
  • 1 instrukcja.
Waga:
200 g
Kod producenta:
K0250


Recenzje

4.00
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ubongo MitbringspielWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie