Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie - Zarzewie wojny

Wojna zawitała do Rohanu i Gondoru
22 opinie
 • 1 - 5 osób
 • od 14 lat
 • ok. 60 minut
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie.
Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie
Jednemu tylko panu służę: królowi Marchii, Theodenowi, synowi Thengla – odparł Eomer. – Nie służymy potędze dalekiego Czarnego Kraju, lecz nie prowadzimy też z nią otwartej wojny. Jeśli więc przed nią uciekacie, opuśćcie lepiej nasz kraj. Na całym pograniczu szerzy się niepokój i jesteśmy zagrożeni; pragniemy jednak tylko zachować wolność i żyć tak, jak żyliśmy, poprzestając na swoim, nie służąc obcym panom, ani dobrym, ani złym. W lepszych czasach chętnie i przyjaźnie witaliśmy cudzoziemców, lecz w tych niespokojnych dniach obcy, nieproszeni goście muszą się u nas spotykać z podejrzliwym i surowym przyjęciem. Mówcie! Coście za jedni? Komu służycie? Na czyj rozkaz ścigacie orków po naszym stepie? – Éomer, Dwie wieże Widmo wielkiego konfliktu zawita do gry Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie dzięki rozszerzeniu Zarzewie wojny! W pudełku znajdziesz nowych bohaterów, wrogów, kafelki mapy, żetony terenu i przedmioty, które urozmaicą Twoje przygody. Poza tym odblokujesz 15 przygód z nowej kampanii, w której bohaterowie będą musieli stawić czoła bezlitosnym najemnikom na równinach Riddermarchii, w gęstwinie lasu Fangorn i w nawiedzonych ruinach Osgiliath. Czy zdołasz ochronić ziemie Rohanu i Gondoru? Zbierz przyjaciół, przygotuj bohaterów i szykuj się na Zarzewie wojny Co wnosi dodatek? Finałowe starcie z siłami zła w ramach rozbudowanej, wielowymiarowej przygody rozgrywającej się na ikonicznych terenach Rohanu i Gondoru. To rozszerzenie daje dostęp do nowej rozgałęziającej się kampanii złożonej z 15 przygód, które poddadzą próbie odwagę bohaterów. 6 bohaterów, a wśród nich zmiennokształtny Beorn, który w swojej niedźwiedziej formie może siać spustoszenie wśród wrogów.  6 nowych ról, które możemy swobodnie łączyć z grą podstawową i innymi dodatkami. Karty nieszczęść z negatywnymi efektami ograniczającymi działania bohaterów oraz związane z nimi mechaniki. Nowe kafelki mapy do odkrycia, tereny, wrogów i przedmioty.
Wydawca:
Rebel
299,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Jednemu tylko panu służę: królowi Marchii, Theodenowi, synowi Thengla – odparł Eomer. – Nie służymy potędze dalekiego Czarnego Kraju, lecz nie prowadzimy też z nią otwartej wojny. Jeśli więc przed nią uciekacie, opuśćcie lepiej nasz kraj. Na całym pograniczu szerzy się niepokój i jesteśmy zagrożeni; pragniemy jednak tylko zachować wolność i żyć tak, jak żyliśmy, poprzestając na swoim, nie służąc obcym panom, ani dobrym, ani złym. W lepszych czasach chętnie i przyjaźnie witaliśmy cudzoziemców, lecz w tych niespokojnych dniach obcy, nieproszeni goście muszą się u nas spotykać z podejrzliwym i surowym przyjęciem. Mówcie! Coście za jedni? Komu służycie? Na czyj rozkaz ścigacie orków po naszym stepie?

– Éomer, Dwie wieże

Widmo wielkiego konfliktu zawita do gry Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie dzięki rozszerzeniu Zarzewie wojny! W pudełku znajdziesz nowych bohaterów, wrogów, kafelki mapy, żetony terenu i przedmioty, które urozmaicą Twoje przygody. Poza tym odblokujesz 15 przygód z nowej kampanii, w której bohaterowie będą musieli stawić czoła bezlitosnym najemnikom na równinach Riddermarchii, w gęstwinie lasu Fangorn i w nawiedzonych ruinach Osgiliath. Czy zdołasz ochronić ziemie Rohanu i Gondoru? Zbierz przyjaciół, przygotuj bohaterów i szykuj się na Zarzewie wojny

Co wnosi dodatek?

 • Finałowe starcie z siłami zła w ramach rozbudowanej, wielowymiarowej przygody rozgrywającej się na ikonicznych terenach Rohanu i Gondoru. To rozszerzenie daje dostęp do nowej rozgałęziającej się kampanii złożonej z 15 przygód, które poddadzą próbie odwagę bohaterów.
 • 6 bohaterów, a wśród nich zmiennokształtny Beorn, który w swojej niedźwiedziej formie może siać spustoszenie wśród wrogów. 
 • 6 nowych ról, które możemy swobodnie łączyć z grą podstawową i innymi dodatkami.
 • Karty nieszczęść z negatywnymi efektami ograniczającymi działania bohaterów oraz związane z nimi mechaniki.
 • Nowe kafelki mapy do odkrycia, tereny, wrogów i przedmioty.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • instrukcja
 • 18 dwustronnych kafelków mapy
 • 28 plastikowych figurek
 • 65 kart przedmiotów
 • 3 karty tytułów
 • 30 kart umiejętności bohaterów
 • 72 karty umiejętności – ról
 • 6 kart terenu
 • 10 kart wierzchowców
 • 15 kart nieszczęść
 • 7 kart bohaterów
 • 5 żetonów ufortyfikowania
 • 14 żetonów terenu
 • 5 żetonów trudnego terenu
Waga:
1,7 kg
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
JME08PL
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.55
na podstawie 22 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie - Zarzewie wojnyNajbardziej przydatne recenzje

Damian

Kolejny raz data premiery przesunięta bez żadnej informacji. Zamówienie opłacone we wrześniu, a w chwili obecnej premiera przesunięta na przełom stycznia/lutego. Bardzo słabo to wygląda.


Paula

Liczba recenzji: 66

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

tyle czekania i jest .
obowiązkowy dodatek który dużo wprowadza- negatywne atuty , dodatkowe elementy otoczenia, nowi bohaterowie i jeszcze wiecej wrogich figurek .
jestem po 1 rozgrywce i super - przemiana beorna i konie to super dodatek


Bakster441

Liczba recenzji: 3

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Rohan i Gondor!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 0

Hej Cześć Witam Mam pytanko. Czy Cieniste Ścieżki i Zarzewie Wojny tworzą jakąś wspólną historie? Pytam bo mam podstawkę, zamówiłem Zarzewie nie mając Cienistych Ścieżek i boję się że Historia może być niekompletna albo dla mnie wybrakowana. Pozdrawiam

~ Starlinger 04.03.2022 10:13

To są dwie oddzielne historie, które można rozegrać w dowolnej kolejności.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Chrzonszcz 17.03.2022 14:13

Troszeczkę nieeleganckie zachowanie ze strony dystrybutora, który o zmianie terminu dostawy (opóźnienie) informuje wyłącznie na swojej stronie internetowej, przy jednoczesnym braku informacji w formie chociażby mailowej. Co do samej gry, czekam z utęsknieniem.

~ Rafał 08.11.2021 14:28

Informacje o przesuwanej dacie premiery były też na forum gier planszowych oraz na profilu FB tytułu.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Aftar 27.01.2022 17:41

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie