Wsiąść do Pociągu: Kolekcja Map 2 - Indie i Szwajcaria

Drugi dodatek do najlepszej serii gier o pociągach
32 opinie
  • 2 - 4 osoby
  • od 8 lat
  • ok. 45 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Wsiąść do Pociągu: Europa.
Wsiąść do  Pociągu: Europa
Wsiąść do Pociągu: Indie i Szwajcaria to zestaw dwóch map, które odmienią i uatrakcyjnią wasze rozgrywki w grę Wsiąść do Pociągu. Dodatek Indie pozwala na rozgrywkę w 1911 roku w kolonialnych Indiach. Mapa Indii jest przeznaczona dla 2 do 4 graczy. Tylko w rozgrywce 4 osobowej gracze mogą używać obu torowisk w podwójnych trasach. W rozgrywce 2 i 3 osobowej, po tym jak jeden tor na podwójnej trasie zostanie zajęty, drugi przestaje być dostępny. Zabawna, dodatkowa mapa Szwajcarii została zaprojektowana specjalnie dla  2 lub 3 graczy. W rozgrywce 3 osobowej, gracze mogą używać obu torów podwójnych tras. W 2 osobowej rozgrywce, po tym jak jedno z torowisk podwójnej trasy zostanie przejęte, drugie przestaje być dostępne. Na mapie Szwajcarii niektóre trasy nie łącza już tylko miasta z miastem lecz także miasta z sąsiadującymi ze Szwajcarią państwami.
Autor:
Alan R. Moon, Ian Vincent
Wydawca:
Rebel
139,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w piątek


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Wsiąść do Pociągu: Indie i Szwajcaria to zestaw dwóch map, które odmienią i uatrakcyjnią wasze rozgrywki w grę Wsiąść do Pociągu.

Dodatek Indie pozwala na rozgrywkę w 1911 roku w kolonialnych Indiach. Mapa Indii jest przeznaczona dla 2 do 4 graczy. Tylko w rozgrywce 4 osobowej gracze mogą używać obu torowisk w podwójnych trasach. W rozgrywce 2 i 3 osobowej, po tym jak jeden tor na podwójnej trasie zostanie zajęty, drugi przestaje być dostępny.

Zabawna, dodatkowa mapa Szwajcarii została zaprojektowana specjalnie dla  2 lub 3 graczy. W rozgrywce 3 osobowej, gracze mogą używać obu torów podwójnych tras. W 2 osobowej rozgrywce, po tym jak jedno z torowisk podwójnej trasy zostanie przejęte, drugie przestaje być dostępne. Na mapie Szwajcarii niektóre trasy nie łącza już tylko miasta z miastem lecz także miasta z sąsiadującymi ze Szwajcarią państwami.

Na mapie Indii możemy grać w grupie od 2 do 4 osób.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • dwustronna mapa Indie / Szwajcaria
  • 58 kart biletów Indie
  • 46 kart biletów Szwajcaria
  • Instrukcja
Waga:
1,025 kg
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
LFCABH240
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.78
na podstawie 32 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wsiąść do Pociągu: Kolekcja Map 2 - Indie i SzwajcariaNajbardziej przydatne recenzje

Agata90

Liczba recenzji: 91

Dostajemy 2 osobne mapy, na każdej z nich mamy pewne zmiany reguł gry. Mapa Szwajcarii to sporo tuneli i tras górskich, mapa Indii przyznaje dodatkowe punkty za mandale (pętle) i mimo, że bardzo trudno jest zamknąć pętlę, to bardziej mi się spodobała. Na mapie Indii znajdziemy dużo tras krótkich, rozgrywka jest wg mnie krótsza niż w przypadku podstawowej wersji Wsiąść do pociągu.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Fan Planszówek

Liczba recenzji: 312

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

tego tytułu chyba nie trzeba reklamować bo każdy kto chociaż raz zagrał we wsiąść do pociągu to na jednym razie nie skończył :) jedynie po jakimś czasie brakuje nowych tras i map na których można się sprawdzić i właśnie wtedy pojawiają się dodatki jak Indie i Szwajcaria która dokładają nam nowe karty wyzwań i dwie nowe mapy :) jak już mi za dobrze idzie z podstawką to gdy sięgnę po nowe mapy to jakby inna gra i znowu muszę kombinować przez co zwiększa się regrywalność tego tytułu :)


Storm

Liczba recenzji: 207

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Świetne urozmaicenie dla osób już troszkę zbyt dobrze zaznajomionych z podstawową mapą. Szwajcaria daje troszkę urozmaicenia ale to Indie najbardziej spodobały się moim graczom. Zdecydowanie polecam.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 0

Wygląda na to, że w polskiej instukcji do dodatku Swajcaria jest podstawowy bład: liczba wagoników dla każdego gracza wynosi tylko 40, a nie 45 jak w podstawce. Rzeczywiście, jak graliśmy pierwszą partię w 3 osoby i pod konieć gry mapa była dość pełna z mnóstwo zdobytych tras przez każdego, każdy miał jeszcze z 5 do 10 wagoników co wydawało się dziwne.

~ Riccardo 16.03.2021 12:45

tak, każdy z graczy powinien mieć na start tylko 40 wagonów.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Aftar 06.04.2021 15:02

Czy dodatek może być używany również z podstawową wersją gry "Wsiąść do pociagu: Kraje północy" ?

~ Grzegorz 11.10.2020 16:16

Swajcaria, tak. Z mapą Indii, też ale będziesz ograniczony do partii z 2 lub 3 graczami (bo tylu graczy wspiera WdP: KP).

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Riccardo 16.03.2021 12:36

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również