Wsiąść do Pociągu: Legacy - Legendy Zachodu

Najbardziej wciągająca kolejowa przygoda, jaką kiedykolwiek przeżyliście!
5 opinii
 • 2 - 5 osób
 • od 10 lat
 • 20 - 90 minut
 • wydanie polskie
Koniec XIX wieku to w Ameryce Północnej okres prawdziwego wzrostu gospodarczego. Nie tylko handlarze czy urzędnicy, lecz także dobra i towary muszą przemieszczać się z jednego końca kraju na drugi. Niezbędna jest do tego rozległa sieć kolejowa. Zapach sukcesu i pieniędzy unoszący się w nowo kupionych lokomotywach napawa Was optymizmem. Jesteście przekonani, że dzięki pociągach ekspresowych zostawicie konkurencję daleko w tyle.  Wsiąść do Pociągu: Legacy - Legendy Zachodu to wyjątkowe wyzwanie, w którym poprowadzicie własną firmę kolejową w Ameryce Północnej. Składa się z 12 rozgrywek, a wybory, które podejmiecie w czasie ich trwania, będą miały wpływ na kształt kolejnych rund. Realizowanie tras nadal pozostaje głównym celem gry, ale szybko okaże się, że musicie korzystać z okazji i dostosować swoją strategię do wydarzeń. Każda rozgrywka i każda zrealizowana trasa przyniosą Wam dochody, które będziecie skrzętnie gromadzić w swoich skrytkach. Podczas kampanii otworzycie też kolejne pudełka obszarów, poznacie nowe zasady gry i odkryjecie sekretne elementy. Mimo starań zespołu pracującego przy Wsiąść do Pociągu: Legacy - Legendy Zachodu w grze pojawiły się drobne błędy. Erratę znajdziesz w tym miejscu. Została zaprojektowana tak, by nie zepsuć zabawy - wskazuje konkretne momenty rozgrywki, w których należy z niej skorzystać. Dlaczego pokochasz tę grę?  To niesamowita przygoda dla każdego miłośnika serii Wsiąść do Pociągu. Opiera się na ponadczasowej i znanej mechanice, a przy tym bez wątpienia wciągnie Was w rozbudowaną historię w pełni zależną od decyzji, jakie podejmiecie.  Podobnie jak wcześniejsze odsłony serii, również tę cechują proste zasady, których bardzo szybko można się nauczyć. Wszelkie dodatkowe elementy są wprowadzane stopniowo wraz z odblokowywaniem ukrytej zawartości i odkrywaniem niespodzianek. Podczas kampanii otworzycie kolejne pudełka obszarów, poznacie nowe zasady gry i odkryjecie sekretne elementy. Po 12 rozgrywkach powstanie wyjątkowa, spersonalizowana plansza, na której możecie rozegrać nieskończoną liczbę gier! Gra została zaprojektowana przez Roba Daviau, Matta Leacocka i Alana R. Moona, łączy więc w sobie wszystko, co najlepsze we Wsiąść do Pociągu i grach typu legacy.
Autor:
Rob Daviau, Matt Leacock, Alan R. Moon
Ilustracje:
Cyrille Daujean, Julien Delval
Wydawca:
Rebel
499,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Koniec XIX wieku to w Ameryce Północnej okres prawdziwego wzrostu gospodarczego. Nie tylko handlarze czy urzędnicy, lecz także dobra i towary muszą przemieszczać się z jednego końca kraju na drugi. Niezbędna jest do tego rozległa sieć kolejowa. Zapach sukcesu i pieniędzy unoszący się w nowo kupionych lokomotywach napawa Was optymizmem. Jesteście przekonani, że dzięki pociągach ekspresowych zostawicie konkurencję daleko w tyle. 

Wsiąść do Pociągu: Legacy - Legendy Zachodu to wyjątkowe wyzwanie, w którym poprowadzicie własną firmę kolejową w Ameryce Północnej. Składa się z 12 rozgrywek, a wybory, które podejmiecie w czasie ich trwania, będą miały wpływ na kształt kolejnych rund. Realizowanie tras nadal pozostaje głównym celem gry, ale szybko okaże się, że musicie korzystać z okazji i dostosować swoją strategię do wydarzeń. Każda rozgrywka i każda zrealizowana trasa przyniosą Wam dochody, które będziecie skrzętnie gromadzić w swoich skrytkach. Podczas kampanii otworzycie też kolejne pudełka obszarów, poznacie nowe zasady gry i odkryjecie sekretne elementy.

Mimo starań zespołu pracującego przy Wsiąść do Pociągu: Legacy - Legendy Zachodu w grze pojawiły się drobne błędy. Erratę znajdziesz w tym miejscu. Została zaprojektowana tak, by nie zepsuć zabawy - wskazuje konkretne momenty rozgrywki, w których należy z niej skorzystać.

Dlaczego pokochasz tę grę? 

 • To niesamowita przygoda dla każdego miłośnika serii Wsiąść do Pociągu. Opiera się na ponadczasowej i znanej mechanice, a przy tym bez wątpienia wciągnie Was w rozbudowaną historię w pełni zależną od decyzji, jakie podejmiecie. 
 • Podobnie jak wcześniejsze odsłony serii, również tę cechują proste zasady, których bardzo szybko można się nauczyć. Wszelkie dodatkowe elementy są wprowadzane stopniowo wraz z odblokowywaniem ukrytej zawartości i odkrywaniem niespodzianek.
 • Podczas kampanii otworzycie kolejne pudełka obszarów, poznacie nowe zasady gry i odkryjecie sekretne elementy. Po 12 rozgrywkach powstanie wyjątkowa, spersonalizowana plansza, na której możecie rozegrać nieskończoną liczbę gier!
 • Gra została zaprojektowana przez Roba Daviau, Matta Leacocka i Alana R. Moona, łączy więc w sobie wszystko, co najlepsze we Wsiąść do Pociągu i grach typu legacy.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 13 plansz obszarów
 • 280 plastikowych wagoników
 • pudełko kampanii
 • 84 karty wagonów
 • 33 karty biletów
 • 7 kart wydarzeń
 • 6 kart gazet
 • 77 kart pocztówek
 • stos kart historii
 • 5 pudełek przedsiębiorstw
 • 8 pudełek obszarów
 • skrzynka konduktora
 • instrukcja
 • wiele więcej sekretnych elementów!
Waga:
4,2 kg
Instrukcja i inne pliki:

Powiązane artykuły


Recenzje

4.20
na podstawie 5 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wsiąść do Pociągu: Legacy - Legendy ZachoduWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Cześć, Czy poza przyklejaniem naklejek do instrukcji w grze WDP L-LZ są inne trwałe i nieodwracalne zmiany stanu gry? Gra zapowiada się kapitalnie. Mamy już edycję jubileuszową WDP, ale to zapowiada się epicko :) Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

~ Funjoy 30.11.2023 15:13

Tak, są inne trwałe zmiany

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Maciej 03.01.2024 11:36

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie