Zaginiona wyspa Arnak: Karty promocyjne

Saksofon, Runy wieszczki, Róg pegazorożca
28 opinii
  • 1 - 4 osoby
  • od 12 lat
  • 30 - 120 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Zaginiona wyspa Arnak.
Zaginiona wyspa Arnak
Szukasz urozmaicenia swoich ekspedycji na Arnak? Ten zestaw jest dla Ciebie! Zaginiona wyspa Arnak: Karty promocyjne to pakiet zawierający: Saksofon - przedmiot pozwalający korzystać ze zdolności asystentów dostępnych na planszy zasobów. Runy wieszczki - artefakt, dzięki któremu możemy kopiować efekty z talii przeciwnika. Róg pegazorożca - artefakt umożliwiający ujarzmianie strażników. Czym jest Zaginiona wyspa Arnak? To przygodowa gra łącząca mechaniki budowania talii i rozmieszczania robotników. Podczas zabawy uczestnicy eksplorują kolejne zakątki planszy i odkrywają nieznane tereny, umiejętnie zarządzając zgromadzonymi zasobami. Oprócz klasycznych efektów, dostępne karty służą też do rozmieszczania pracowników, a wraz z odkrywaniem kolejnych części wyspy, pojawiają się zupełnie nowe akcje, które będziemy mogli wykonywać. Niektóre z nich będą wymagały posiadania konkretnych zasobów, kluczowe będzie więc zbudowanie solidnej podstawy. 
Wydawca:
Rebel
4,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Szukasz urozmaicenia swoich ekspedycji na Arnak? Ten zestaw jest dla Ciebie! Zaginiona wyspa Arnak: Karty promocyjne to pakiet zawierający:

  • Saksofon - przedmiot pozwalający korzystać ze zdolności asystentów dostępnych na planszy zasobów.
  • Runy wieszczki - artefakt, dzięki któremu możemy kopiować efekty z talii przeciwnika.
  • Róg pegazorożca - artefakt umożliwiający ujarzmianie strażników.

Czym jest Zaginiona wyspa Arnak?

To przygodowa gra łącząca mechaniki budowania talii i rozmieszczania robotników. Podczas zabawy uczestnicy eksplorują kolejne zakątki planszy i odkrywają nieznane tereny, umiejętnie zarządzając zgromadzonymi zasobami. Oprócz klasycznych efektów, dostępne karty służą też do rozmieszczania pracowników, a wraz z odkrywaniem kolejnych części wyspy, pojawiają się zupełnie nowe akcje, które będziemy mogli wykonywać. Niektóre z nich będą wymagały posiadania konkretnych zasobów, kluczowe będzie więc zbudowanie solidnej podstawy. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 3 karty
Waga:
2,354 kg
Instrukcja i inne pliki:

Recenzje

4.32
na podstawie 28 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Zaginiona wyspa Arnak: Karty promocyjneNajbardziej przydatne recenzje

Jcbsky

Liczba recenzji: 1

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Kilkanaście dni temu my, gracze, zamawialiśmy w przedsprzedaży dodatek do Zaginionej Wyspy: Arnak. To już nie można było dorzucić tych kart? Serio te 5 zł robi taką różnicę? I jeszcze minimalna wartość zamówienia która wynosi 15 zł - trzeba albo zamówić 4 komplety kart albo dorzucić jakąś inną grę. Porażka.


KrzakuQ

Liczba recenzji: 23

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

W porządku, bez rewelacji

Mogło być ich więcej. Niemniej jednak zawsze spoko więc jak w tytule: w porządku, bez rewelacji :)


Łukasz

Liczba recenzji: 171

W porządku, bez rewelacji

Dodatkowe karty - spoko. Szkoda tylko, że każda z nich to w sumie ma jakąś nową mechanikę, która nie pojawia się w innych miejscach. Dla fanów gry to bardzo dobrze, dla osób co grają okazjonalnie to nie bardzo dobrze ponieważ, nie wnoszą więcej radości a komplikują rozgrywkę :) Tak czy siak, dla kolekcjonerów pozycja obowiązkowa. Dla wszystkich pozostałych - można odpuścić ;-)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie