Neuroshima: Łowca Mutantów / Zabójca Maszyn

Suplement 12 - Podwójny dodatek do Neuroshimy!
35 opinii
  • wydanie polskie
  • rebel poleca
Podwójna księga profesyjna Łowca Maszyn / Zabójca Mutantów została ukończona i trafila do druku. Bitwa została wygrana, ale wojna nadal trwa - na horyzoncie widać już zarysy Bestiariusza, Mutantów - alternatywnej podstawki dla graczy-mutków oraz uwaga!, antologii opowiadań ze świata NS. Wracając do najnowszej, profesyjnej księgi - dodatek jest obszerniejszy niż po prostu “Gladiator razy dwa" (48 stron), ma bowiem 120 stron, a to już solidny kawał książki.Pierwsza część poświęcona jest Łowcy Mutantów, druga Zabójcy Maszyn, natomiast trzecia przeznaczona jest dla obydwu tytułowych profesji. W pierwszych dwóch znajdziemy zarówno rozwinięcia reguł tworzenia postaci - alternatywne Cechy z Pochodzenia i z Profesji, Choroby, jak i wiele rozdziałów teoretycznych oraz masę specjalistycznego sprzętu (wyrzutnie sieci, kajdany, obroże, piaszczarkę, pistolet na gwoździe, koc termiczny, trucizny i wspomagacze, sidła itd.). Tu również można zapoznać się ze zwyczajami opisywanych profesji, poznać największe sławy w tym fachu, dowiedzieć się o wartych odwiedzenia miejscach oraz wymarzonych trofeach.Trzecia, równie obszerna księga zawiera samą teorię: porady dotyczące przygotowania się do akcji, zdobywania informacji, rozpoznania terenu, wypłaszania przeciwnika, zastawiania przynęt, pułapek, metod polowania i walki, zabezpieczania się na wypadek porażki, także prosperity Łowcy Mutantów i Zabójcy Maszyn - zdobywania zleceń, negocjowania zapłaty, w końcu również obszerny zestaw trików dla niezbyt uczciwych.Po zapoznaniu sie z tymi materiałami, zaopatrzeniu się w dostępny tu sprzęt i skorzystaniu z “branżowych" Sztuczek i Cech śmiało można ruszać do akcji, tępić zarazę, czy to w postaci maszyn, czy paskudnych mutków
Wydawca:
Portal Games
Liczba stron:
120
Rodzaj oprawy:
miękka
3500

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Podwójna księga profesyjna Łowca Maszyn / Zabójca Mutantów została ukończona i trafila do druku. Bitwa została wygrana, ale wojna nadal trwa - na horyzoncie widać już zarysy Bestiariusza, Mutantów - alternatywnej podstawki dla graczy-mutków oraz uwaga!, antologii opowiadań ze świata NS. Wracając do najnowszej, profesyjnej księgi - dodatek jest obszerniejszy niż po prostu “Gladiator razy dwa" (48 stron), ma bowiem 120 stron, a to już solidny kawał książki.

Pierwsza część poświęcona jest Łowcy Mutantów, druga Zabójcy Maszyn, natomiast trzecia przeznaczona jest dla obydwu tytułowych profesji. W pierwszych dwóch znajdziemy zarówno rozwinięcia reguł tworzenia postaci - alternatywne Cechy z Pochodzenia i z Profesji, Choroby, jak i wiele rozdziałów teoretycznych oraz masę specjalistycznego sprzętu (wyrzutnie sieci, kajdany, obroże, piaszczarkę, pistolet na gwoździe, koc termiczny, trucizny i wspomagacze, sidła itd.). Tu również można zapoznać się ze zwyczajami opisywanych profesji, poznać największe sławy w tym fachu, dowiedzieć się o wartych odwiedzenia miejscach oraz wymarzonych trofeach.

Trzecia, równie obszerna księga zawiera samą teorię: porady dotyczące przygotowania się do akcji, zdobywania informacji, rozpoznania terenu, wypłaszania przeciwnika, zastawiania przynęt, pułapek, metod polowania i walki, zabezpieczania się na wypadek porażki, także prosperity Łowcy Mutantów i Zabójcy Maszyn - zdobywania zleceń, negocjowania zapłaty, w końcu również obszerny zestaw trików dla niezbyt uczciwych.

Po zapoznaniu sie z tymi materiałami, zaopatrzeniu się w dostępny tu sprzęt i skorzystaniu z “branżowych" Sztuczek i Cech śmiało można ruszać do akcji, tępić zarazę, czy to w postaci maszyn, czy paskudnych mutków


Recenzje

4.49
na podstawie 35 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Neuroshima: Łowca Mutantów / Zabójca MaszynNajbardziej przydatne recenzje

Lukasch89

Liczba recenzji: 12

Jak dla mnie ideał :)

Jeden z ciekawszych dodatków do Neuroshimy. Na pewno zadowoli regularnych i wymagających graczy. Mutanci w końcu przydają się na coś więcej niż tylko drobniejsze potyczki czy też przeszkody nie do przejścia. Wspomagacze, nowe sztuczki i szerokopojęte przedmioty to tylko uzupełnienie filaru tego dodatku - czyli solidnie rozwiniętych dwóch tytułowych profesji. Obowiązek w kolekcji neurofana :)


Sebastian

Liczba recenzji: 28

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Naprawdę solidny dodatek. Obie profesje są opisane dokładnie i ciekawie, z fajnej perspektywy, dając fajne opcje grania zarówno jedną, jak i drugą. Nowej motoryki nie ma jakoś zatrzęsienia - trochę nowego sprzętu, garstka cech i sztuczek, fajna mechanika blizn na potrzeby tworzenia postaci + sporo fluffowego mięcha. Wydanie standardowe dla podręczników shimy, znaczy porządnie, ale bez wodotrysków.


Zbyszek

Liczba recenzji: 31

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Fajny dodatek z pewnością docenią zwłaszcza osoby grające Łowcą mutantów lub Zabójcą maszyn. Nowe cechy z pochodzenia, kilka sztuczek, spory dodatkowy arsenał - czyli wszystko o czym może gracz zamarzyć. Obszerny (w stosunku do długości dodatku) opis świata, kilka ciekawych postaci czy pomysły na polowania to gratka dla MG. Dostajemy dokładnie to czego się można spodziewać po dodatku do Neuroshimy.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również