Neuroshima: Łowca Mutantów / Zabójca Maszyn

Suplement 12 - Podwójny dodatek do Neuroshimy!
35 opinii
  • wydanie polskie
  • rebel poleca
Podwójna księga profesyjna Łowca Maszyn / Zabójca Mutantów została ukończona i trafila do druku. Bitwa została wygrana, ale wojna nadal trwa - na horyzoncie widać już zarysy Bestiariusza, Mutantów - alternatywnej podstawki dla graczy-mutków oraz uwaga!, antologii opowiadań ze świata NS. Wracając do najnowszej, profesyjnej księgi - dodatek jest obszerniejszy niż po prostu “Gladiator razy dwa" (48 stron), ma bowiem 120 stron, a to już solidny kawał książki. Pierwsza część poświęcona jest Łowcy Mutantów, druga Zabójcy Maszyn, natomiast trzecia przeznaczona jest dla obydwu tytułowych profesji. W pierwszych dwóch znajdziemy zarówno rozwinięcia reguł tworzenia postaci - alternatywne Cechy z Pochodzenia i z Profesji, Choroby, jak i wiele rozdziałów teoretycznych oraz masę specjalistycznego sprzętu (wyrzutnie sieci, kajdany, obroże, piaszczarkę, pistolet na gwoździe, koc termiczny, trucizny i wspomagacze, sidła itd.). Tu również można zapoznać się ze zwyczajami opisywanych profesji, poznać największe sławy w tym fachu, dowiedzieć się o wartych odwiedzenia miejscach oraz wymarzonych trofeach. Trzecia, równie obszerna księga zawiera samą teorię: porady dotyczące przygotowania się do akcji, zdobywania informacji, rozpoznania terenu, wypłaszania przeciwnika, zastawiania przynęt, pułapek, metod polowania i walki, zabezpieczania się na wypadek porażki, także prosperity Łowcy Mutantów i Zabójcy Maszyn - zdobywania zleceń, negocjowania zapłaty, w końcu również obszerny zestaw trików dla niezbyt uczciwych. Po zapoznaniu sie z tymi materiałami, zaopatrzeniu się w dostępny tu sprzęt i skorzystaniu z “branżowych" Sztuczek i Cech śmiało można ruszać do akcji, tępić zarazę, czy to w postaci maszyn, czy paskudnych mutków
Wydawca:
Portal Games
Liczba stron:
120
Rodzaj oprawy:
miękka
35,00

Dostępnych 8 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Podwójna księga profesyjna Łowca Maszyn / Zabójca Mutantów została ukończona i trafila do druku. Bitwa została wygrana, ale wojna nadal trwa - na horyzoncie widać już zarysy Bestiariusza, Mutantów - alternatywnej podstawki dla graczy-mutków oraz uwaga!, antologii opowiadań ze świata NS. Wracając do najnowszej, profesyjnej księgi - dodatek jest obszerniejszy niż po prostu “Gladiator razy dwa" (48 stron), ma bowiem 120 stron, a to już solidny kawał książki.

Pierwsza część poświęcona jest Łowcy Mutantów, druga Zabójcy Maszyn, natomiast trzecia przeznaczona jest dla obydwu tytułowych profesji. W pierwszych dwóch znajdziemy zarówno rozwinięcia reguł tworzenia postaci - alternatywne Cechy z Pochodzenia i z Profesji, Choroby, jak i wiele rozdziałów teoretycznych oraz masę specjalistycznego sprzętu (wyrzutnie sieci, kajdany, obroże, piaszczarkę, pistolet na gwoździe, koc termiczny, trucizny i wspomagacze, sidła itd.). Tu również można zapoznać się ze zwyczajami opisywanych profesji, poznać największe sławy w tym fachu, dowiedzieć się o wartych odwiedzenia miejscach oraz wymarzonych trofeach.

Trzecia, równie obszerna księga zawiera samą teorię: porady dotyczące przygotowania się do akcji, zdobywania informacji, rozpoznania terenu, wypłaszania przeciwnika, zastawiania przynęt, pułapek, metod polowania i walki, zabezpieczania się na wypadek porażki, także prosperity Łowcy Mutantów i Zabójcy Maszyn - zdobywania zleceń, negocjowania zapłaty, w końcu również obszerny zestaw trików dla niezbyt uczciwych.

Po zapoznaniu sie z tymi materiałami, zaopatrzeniu się w dostępny tu sprzęt i skorzystaniu z “branżowych" Sztuczek i Cech śmiało można ruszać do akcji, tępić zarazę, czy to w postaci maszyn, czy paskudnych mutków


Recenzje

4.49
na podstawie 35 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Neuroshima: Łowca Mutantów / Zabójca MaszynNajbardziej przydatne recenzje

Lukasch89

Liczba recenzji: 10

Jak dla mnie ideał :)

Jeden z ciekawszych dodatków do Neuroshimy. Na pewno zadowoli regularnych i wymagających graczy. Mutanci w końcu przydają się na coś więcej niż tylko drobniejsze potyczki czy też przeszkody nie do przejścia. Wspomagacze, nowe sztuczki i szerokopojęte przedmioty to tylko uzupełnienie filaru tego dodatku - czyli solidnie rozwiniętych dwóch tytułowych profesji. Obowiązek w kolekcji neurofana :)


Sebastian

Liczba recenzji: 12

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Naprawdę solidny dodatek. Obie profesje są opisane dokładnie i ciekawie, z fajnej perspektywy, dając fajne opcje grania zarówno jedną, jak i drugą. Nowej motoryki nie ma jakoś zatrzęsienia - trochę nowego sprzętu, garstka cech i sztuczek, fajna mechanika blizn na potrzeby tworzenia postaci + sporo fluffowego mięcha. Wydanie standardowe dla podręczników shimy, znaczy porządnie, ale bez wodotrysków.


Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 108

Egzemplarz kupiony na Konwencie na stoisku Wydawcy, stąd brak Rebelowej gwiazdki.
Moja ocena wedle skali Rebela to: "4 - dobry, solidny produkt".

Suplement nr 12 do Neuroshimy. 120 stron, szata graficzna, styl i czcionka, taka sama jak w przypadku Podstawy - wszystko będzie się ładnie komponować na półce.
Obowiązkowy dodatek dla wszystkich MG, jak i tych, którzy ukochali sobie Hegemonię.
Poza tym wszystkiego tu po trochę: Nowe cechy z pochodzenia, nowe cechy z profesji, choroby zawodowe, nieco sprzętu i ciekawostek, a także szczegółowe opisy zleceń i Świata w ogóle.
Wszystko razy 2 - dla łowcy mutków i dla zabójcy maszyn.
Jeśli te opcje w "Neuro" Cię interesują poleca się kupić obowiązkowo, tym bardziej, ze jak zapowiada Wydawca w przyszłości może być krucho z wydaniem.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również