Neuroshima Miami

Drugi z serii Nationbooków
33 opinie
  • wydanie polskie
Drugi z serii Nationbooków. Po Detroit przyszedł czas na miasto krokodylii i aligatorów. 196 stron zabudowanych czcionką tak gęsto, jak gęsto tylko Portal potrafi zapchać strony. Setki lokacji, bohaterów niezależnych, anegdot, grypsów, pomysłów na przygody. Każdy, ktomu podobało się Detroit, może być pewien, że na Miami się nie zawiedzie i czeka go podobna piguła informacji o mieście i jego okolicach. Autorem dodatku jest Marcin Mortka, którego wspomogli Marcin Blacha i Michał Oracz, dodając do tekstu tak dużo pomysłów ile tylko dało się wcisnąć. Zobacz fragmenty podręcznika w formacie PDF: wstęp Bar Dziadka Edwarda, Bagna Straceńców i inne Coconut Grove Pomnik Jose Dixona Autorami podręcznika są Marcin Mortka, Marcin Blacha i Michał Oracz.
Wydawca:
Portal Games
Liczba stron:
196
Rodzaj oprawy:
miękka
39,95

Dostępnych 11 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Drugi z serii Nationbooków. Po Detroit przyszedł czas na miasto krokodylii i aligatorów. 196 stron zabudowanych czcionką tak gęsto, jak gęsto tylko Portal potrafi zapchać strony. Setki lokacji, bohaterów niezależnych, anegdot, grypsów, pomysłów na przygody. Każdy, ktomu podobało się Detroit, może być pewien, że na Miami się nie zawiedzie i czeka go podobna piguła informacji o mieście i jego okolicach. Autorem dodatku jest Marcin Mortka, którego wspomogli Marcin Blacha i Michał Oracz, dodając do tekstu tak dużo pomysłów ile tylko dało się wcisnąć.

Zobacz fragmenty podręcznika w formacie PDF:

Autorami podręcznika są Marcin Mortka, Marcin Blacha i Michał Oracz.

Podstawowe informacje

Waga:
500 g

Recenzje

4.45
na podstawie 33 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Neuroshima MiamiNajbardziej przydatne recenzje

Artonius

Liczba recenzji: 36

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Czekałem aż będzie znowu i się doczekałem. Książka cudowna. Rzuca wiele światła na mroczne bagna Florydy. Napakowana treścią do granic możliwości. Grafiki bardzo ciekawe. Co tam jeszcze interesującego... Bestiariusz! Ileż tego paskudztwa można spotkać (albo rzucić graczom pod nogi, na głowę. MG-owie wiedzą dobrze). Pomysły na przygody muszą się ustawiać w kolejkach. Łapcie maczetę. Czas na mały walkabout.


Kamil

Liczba recenzji: 3

Jak dla mnie ideał :)

Jeden z moich ulubionych dodatków. Miami daje nam możliwość zagrania w przeróżnych sceneriach, a ilość intryg, niezwykle ciekawych postaci i ugrupowań jest bardzo bogata.


Krystian

Liczba recenzji: 20

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Polskie, dobre! Neuroshima wciąga, extra gra w klimacie posapokaliptycznym. Polecem każdemu miłośnikowi rpg, a jak ktoś nie grał w rpgi, może spokojnie zacząć przygodę od neuro.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również