Warhammer Fantasy Roleplay (2. Edycja): Królestwo Magii (miękka oprawa)

Dodatek do Warhammera opisujący Magię
61 opinii
 • wydanie polskie
 • rebel poleca
Poznaj tajemnice magii! Magiczne wichry owiewają krainy ludzi. Potężne i niewidzialne, oplatają cały Stary Świat. Okiełznać je potrafią tylko czarodzieje dysponujący wielką wiedzą i mocą. Ten obszerny dodatek do Księgi Zasad Warhammera zawiera kompletny zbiór informacji o magii: od najdawniejszych czasów aż po założenie Kolegiów Magii i rolę czarodziejów we współczesnym Imperium. Traktowani z niechęcią, nieufnością, a nawet strachem, czarodzieje wielokrotnie dowiedli swojego oddania w walce z Chaosem. Ukazując kulisy działania Kolegiów Magii, dodatek jest nieocenioną pomocą dla tych, którzy zdecydowali się na podążanie ścieżką wiedzy tajemnej, jak też dla tych, którzy swoje życie poświęcili zwalczaniu czarnoksiężników. Na stronach Królestwa Magii znajdziesz między innymi: Dziesiątki nowych zaklęć dla każdego Wiatru Magii - między innymi wrząca krew i złudzenie śmierci. Wyczerpujące informacje na temat Kolegiów Magii, włącznie z ich historią, obszarami działania, ambicjami i najważniejszymi osobistościami! Opis magii czarnoksięskiej, włącznie z nowymi profesjami - czarownika i czarnoksiężnika. Rozszerzoną listę Przekleństwa Tzeentcha! Tajemne piętna doświadczonych Magistrów. Nowe zasady dotyczące odprawiania rytuałów, przygotowywania magicznych mikstur i kontrolowania chowańców. Nowe magiczne eliksiry - między innymi Mikstura uśmierzania bólu i Przyjaciel opoja. Nowe magiczne przedmioty - między innymi Czarna Czaszka Kalifa oraz Pierścień Fauschlagu. Magia runiczna - kompletne zasady wykuwania tajemnych znaków, włącznie z tak runami jak runa ognia oraz mistrzowska runa władzy królewskiej. Obszerny wykład o magicznych fenomenach i naturze magii. Rola magii w Starym Świecie, włącznie z różnymi sposobami jej postrzegania przez osoby wszystkich stanów i środowisk. Opis czarodziejów-renegatów, a także nieustępliwych łowców czarownic, którzy przysięgali walczyć z heretykami i czarnoksiężnikami. Okrutny koniec - przygoda T.S. Luikarta, rozgrywająca się w czasie averlandzkiego Święta Wina. Łatwy łup - opowiadanie Roberta Earla. Królestwo Magii to nieoceniony dodatek do Księgi Zasad Warhammera, przydatny zarówno dla graczy jak i Mistrzów Gry. Nowe wydanie to miękka oprawa i czarno-biały środek. Wydanie czarno-białe w miękkiej okładce.
Wydawca:
Copernicus Corporation
Liczba stron:
256
Rodzaj oprawy:
miękka
94,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Poznaj tajemnice magii!

Magiczne wichry owiewają krainy ludzi. Potężne i niewidzialne, oplatają cały Stary Świat. Okiełznać je potrafią tylko czarodzieje dysponujący wielką wiedzą i mocą. Ten obszerny dodatek do Księgi Zasad Warhammera zawiera kompletny zbiór informacji o magii: od najdawniejszych czasów aż po założenie Kolegiów Magii i rolę czarodziejów we współczesnym Imperium. Traktowani z niechęcią, nieufnością, a nawet strachem, czarodzieje wielokrotnie dowiedli swojego oddania w walce z Chaosem. Ukazując kulisy działania Kolegiów Magii, dodatek jest nieocenioną pomocą dla tych, którzy zdecydowali się na podążanie ścieżką wiedzy tajemnej, jak też dla tych, którzy swoje życie poświęcili zwalczaniu czarnoksiężników.

Na stronach Królestwa Magii znajdziesz między innymi:

 • Dziesiątki nowych zaklęć dla każdego Wiatru Magii - między innymi wrząca krew i złudzenie śmierci.
 • Wyczerpujące informacje na temat Kolegiów Magii, włącznie z ich historią, obszarami działania, ambicjami i najważniejszymi osobistościami!
 • Opis magii czarnoksięskiej, włącznie z nowymi profesjami - czarownika i czarnoksiężnika.
 • Rozszerzoną listę Przekleństwa Tzeentcha!
 • Tajemne piętna doświadczonych Magistrów.
 • Nowe zasady dotyczące odprawiania rytuałów, przygotowywania magicznych mikstur i kontrolowania chowańców.
 • Nowe magiczne eliksiry - między innymi Mikstura uśmierzania bólu i Przyjaciel opoja.
 • Nowe magiczne przedmioty - między innymi Czarna Czaszka Kalifa oraz Pierścień Fauschlagu.
 • Magia runiczna - kompletne zasady wykuwania tajemnych znaków, włącznie z tak runami jak runa ognia oraz mistrzowska runa władzy królewskiej.
 • Obszerny wykład o magicznych fenomenach i naturze magii.
 • Rola magii w Starym Świecie, włącznie z różnymi sposobami jej postrzegania przez osoby wszystkich stanów i środowisk.
 • Opis czarodziejów-renegatów, a także nieustępliwych łowców czarownic, którzy przysięgali walczyć z heretykami i czarnoksiężnikami.
 • Okrutny koniec - przygoda T.S. Luikarta, rozgrywająca się w czasie averlandzkiego Święta Wina.
 • Łatwy łup - opowiadanie Roberta Earla.

Królestwo Magii to nieoceniony dodatek do Księgi Zasad Warhammera, przydatny zarówno dla graczy jak i Mistrzów Gry. Nowe wydanie to miękka oprawa i czarno-biały środek.

Wydanie czarno-białe w miękkiej okładce.

Podstawowe informacje

Waga:
730 g

Recenzje

4.43
na podstawie 61 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer Fantasy Roleplay (2. Edycja): Królestwo Magii (miękka oprawa)Najbardziej przydatne recenzje

Gogles

Liczba recenzji: 35

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

1). Wygląd ogólny i oprawa: Podręcznik szyty dobrej jakości papier twarda opraw.5/5 2) Grafika i tekst: Teks bardzo dobrze przetłumaczony, czyta się szybko i przyjemnie. Grafika jest ogólnie bardzo dobra, oczywiście możemy się natchnąć na jakieś obrazki które nie do końca muszą przypaść wszystkim do gustu ale przez parę wyjątków nie będziemy zaraz skrajnie patrzeć na wszystko. 4,5/5 3) Informacje w nim zawarte: Tak naprawdę ten podręcznik zawiera wiele ciekawych i potrzebnych informacji. Nie wszystkie są przeznaczone dla graczy więc żeby sobie nie psuć zabawy warto nie czytać całego. 5/5 4)Ogólnie: Podręcznik jest dobry. Część rzeczy w nim zawarte jest przesadą ale wszystko można śmiało wykorzystać. Oceniam na 5


Aster

Liczba recenzji: 11

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Na prawdę solidny podręcznik z mnóstwem miodnej zawartości. Kolejne świadectwo tego że magia w 2ed. została gruntownie przemyślana. Nowe czary, magiczne przedmioty, rozwinięcie tematyki guseł, masa informacji, wszystko to sprawia że czyta się nad wyraz przyjemnie a gracze prowadzące postaci czarujące rozpłyną się z zachwytu w morzu nowych możliwości. Moim ulubionym smaczkiem jest profesja krasnoludzkiego kowala runów. Z czystym sumieniem polecam każdemu użytkownikowi WFRP 2ed. Może i dodatek nie jest najtańszy, ale jest wart swojej ceny tak pod względem zawartości, jak i wykonania, szaty graficznej itp. zdecydowanie warto w niego zainwestować.


Michał

Liczba recenzji: 39

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Dobry, solidny dodatek opisujący bardziej szczegółowo poszczególne szkoły magii, ich czary oraz zwyczaje czy siedziby. Znakomity materiał pozwalający na znacznie lepsze prowadzenie postaci które chcą sie parać magia lub też po prostu maja z magami do czynienia.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie