Warlock! Starter

Niesamowita przygoda w mrocznym i nieco satyrycznym świecie Królestwa
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
CZYM JEST WARLOCK!? Warlock! jest grą fabularną. To znaczy, że najważniejsza jest tutaj opowieść. Dlatego Gracze mogą szybko stworzyć (lub wygenerować losowo) bohaterów i ruszyć ku wyzwaniom przygotowanym przez Prowadzącego. Mechanika pomoże im wspólnie stworzyć historię w klimacie błota, krwi, potworów i bogów. Charaktery bohaterów poddamy próbie. Zostaną zmuszeni do wykazania się odwagą, a jeśli nie nią, to swoim szczęściem! Uzbrojeni nie tylko w postarzały, brudny ekwipunek, ale też w szereg umiejętności oraz talentów, spróbują przetrwać spotkanie z ohydnymi arachnidami, zwierzoludźmi czy nekromantami. STARTER – Z NIM ZACZNIESZ PRZYGODĘ!  Produkt zawiera podstawowe reguły, a także umiejętnie wprowadza w uniwersum Królestwa. Dzięki przygodzie, którą poprawi każdy Mistrz Gry (nawet początkujący), Starter do Warlocka! stanie się istną bramą prowadzącą w głąb świata gier fabularnych. Uwaga! Podręcznik podstawowy nie zawiera przygody, ale Starter już tak! Dlatego warto go posiadać w swojej kolekcji nawet, jeśli macie już podstawkę!
Wydawca:
Hengal
24,95

Dostępnych 30 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

CZYM JEST WARLOCK!?

Warlock! jest grą fabularną. To znaczy, że najważniejsza jest tutaj opowieść. Dlatego Gracze mogą szybko stworzyć (lub wygenerować losowo) bohaterów i ruszyć ku wyzwaniom przygotowanym przez Prowadzącego. Mechanika pomoże im wspólnie stworzyć historię w klimacie błota, krwi, potworów i bogów. Charaktery bohaterów poddamy próbie. Zostaną zmuszeni do wykazania się odwagą, a jeśli nie nią, to swoim szczęściem! Uzbrojeni nie tylko w postarzały, brudny ekwipunek, ale też w szereg umiejętności oraz talentów, spróbują przetrwać spotkanie z ohydnymi arachnidami, zwierzoludźmi czy nekromantami.

STARTER – Z NIM ZACZNIESZ PRZYGODĘ! 

Produkt zawiera podstawowe reguły, a także umiejętnie wprowadza w uniwersum Królestwa. Dzięki przygodzie, którą poprawi każdy Mistrz Gry (nawet początkujący), Starter do Warlocka! stanie się istną bramą prowadzącą w głąb świata gier fabularnych.

Uwaga! Podręcznik podstawowy nie zawiera przygody, ale Starter już tak! Dlatego warto go posiadać w swojej kolekcji nawet, jeśli macie już podstawkę!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w broszurowej oprawie, 57 stron
Waga:
900 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warlock! Starter

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie