Disney Lorcana: Shimmering Skies

Nadszedł czas na świętowanie pełne zabawy, pysznego jedzenia, muzyki, skocznych tańców i nie tylko! Lista gości obejmuje nowe twarze, takie jak Ralph Demolka i jego pikselowi przyjaciele, ale także Annę, Elsę i Olafa, którzy przybyli świeżo po zakończeniu przygody w Zaczarowanym Lesie. Takiej imprezy nie zapomnicie do końca życia!

Shimmering Skies to piąte rozszerzenie gry Disney Lorcana. Produkty z tego dodatku będą idealne do uzupełnienia kolekcji i rozwinięcia opcji gry. Sprawdzą się również dla początkujących graczy, którzy dopiero startują z przygodą w świecie animacji.

Odkryj czarujący świat Lorcany przedstawiony w najnowszej grze karcianej inspirowanej twórczością studia Walta Disney'a. Daj się zachwycić oszałamiającym i oryginalnym dziełom sztuki zdobiącym karty, które pięknie oddają kwintesencję ukochanych postaci Disneya. 

Disney Lorcana to gra dla każdego - początkującego gracza, weterana karcianek, czy zbieracza! Podczas rozgrywek opanujesz moc magicznego tuszu, który pozwoli na przyzwanie postaci z popularnych animacji. Bohaterowie mogą pojawić się w klasycznej, dobrze znanej postaci, ale także w zupełnie nowej, fantastycznej formie. Razem z grupą swoich ulubionych postaci stoczycie pojedynek przeciwko innym graczom (Illumineers) w walce o punkty opowieści (Lore). Pierwsza osoba, która zdobędzie 20 punktów - wygrywa!

Zobacz krótkie wprowadzenie do gry przygotowane przez wydawcę.

Na oficjalnym kanale Ravensburger North America znajduje się playlista z opisem zasad gry.

Filtry

Filtrowanie po:

Wyczyść filtry

w kategorii spełniających kryteria

Sortuj według:

Ups... Nie znaleziono żadnych produktów :(

Wyczyść niektóre filtry