Horror w Arkham: Gra karciana - Powrót zapomnianej ery

Czy odważycie się jeszcze raz zapuścić w dzikie ostępy Meksykańskiej dżungli?
Podziel się swoją opinią
  • 1 - 2 osoby
  • od 14 lat
  • 60 - 120 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Horror w Arkham: Gra karciana - Zestaw Podstawowy.
Horror w Arkham: Gra karciana - Zestaw Podstawowy
Czas płynie w zawiły sposób. Myśleliście, że zostawiliście dżungle południowego Meksyku i Czeluście Yoth daleko za sobą, jednak nie są one tak odległe jak wam się wydawało. Czas się zapętlił, zupełnie jak wąż pożerający własny ogon…Horror w Arkham: Gra karciana- Powrót zapomnianej ery to rozszerzenie zawierające nowe zestawy spotkań do każdego scenariusza kampanii Zapomniana era, stawiające waszych badaczy w obliczu nowych zagrożeń i wyzwań.Nowe karty graczy, stanowiące ulepszone wersje tych dostępnych w ramach cyklu Zapomniana era, oferują nowe narzędzia i możliwości podczas ulepszania swoich talii badaczy. Dodatkowo, pudełko z tego rozszerzenia może służyć do przechowywania kart z całej kampanii, dzięki załączonym separatorom.
Autor:
Matthew Newman
Wydawca:
Galakta
11995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Czas płynie w zawiły sposób. Myśleliście, że zostawiliście dżungle południowego Meksyku i Czeluście Yoth daleko za sobą, jednak nie są one tak odległe jak wam się wydawało. Czas się zapętlił, zupełnie jak wąż pożerający własny ogon…

Horror w Arkham: Gra karciana- Powrót zapomnianej ery to rozszerzenie zawierające nowe zestawy spotkań do każdego scenariusza kampanii Zapomniana era, stawiające waszych badaczy w obliczu nowych zagrożeń i wyzwań.

Nowe karty graczy, stanowiące ulepszone wersje tych dostępnych w ramach cyklu Zapomniana era, oferują nowe narzędzia i możliwości podczas ulepszania swoich talii badaczy. Dodatkowo, pudełko z tego rozszerzenia może służyć do przechowywania kart z całej kampanii, dzięki załączonym separatorom.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • instrukcja
  • karty
Waga (kg):
0.55

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Horror w Arkham: Gra karciana - Powrót zapomnianej ery
Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy taki zestaw zawiera wszystkie karty oraz zasady niezbędne do odegrania kampanii? Jak zwykle spóźniłem się z zakupem zestawów przygotowych i zastanawiam się, czy kupno powyższego nie załatwiłoby sprawy.

~ Flymar 02.09.2020 08:59

comment

Żeby zagrać kampanię trzeba posiadać zestaw podstawowy, dodatek zapomniana era oraz zestawy mitów do cyklu zapomniana era.

Czy odpowiedź była przydatna? thumb_up 0

~ Paweł 03.09.2020 11:09

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie