KeyForge: Zew Archontów - Talia Archonta

Nie ma dwóch takich samych talii na świecie!
61 opinii
  • 2 osoby
  • od 14 lat
  • 15 - 45 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: KeyForge: Zew Archontów - Pakiet startowy.
KeyForge: Zew Archontów - Pakiet startowy
KeyForge to pierwsza na świecie unikalna gra karciana. Podczas rozgrywki dwóch graczy wciela się w Archontów rywalizujących o to, kto pierwszy odkryje skarby Tygla - niezwykłego świata stworzonego z elementów planet.   Czym jest unikalna gra karciana? Rozpoczynając swoją przygodę z KeyForge, możesz mieć pewność, że każda talia jest równie unikalna, co osoba, która nią włada, a każdy pojedynek - niepowtarzalny. Dzięki ogromnej liczbie dostępnych artefaktów, stworzeń i umiejętności, możliwe było wydrukowanie setek tysięcy różniących się między sobą talii. Co więcej - zestawy KeyForge są kompletne i nie podlegają modyfikacjom. Jak to działa? Rozgrywka KeyForge składa się z szeregu tur, podczas których wcielasz się w Archonta stojącego na czele kompanii. Wykorzystując istoty, technologie, artefakty i umiejętności związane z wybranym rodem, będziesz pozyskiwać cenny Æmber, odpierać ataki wroga i wykuwać klucze, którymi otworzysz Skarbiec Tygla. Na początku tury wybierasz jeden z trzech rodów znajdujących się w twojej talii i możesz zagrywać jedynie karty tego rodu. Co wprowadza Talia Archonta? Oprócz Pakietu startowego mamy do dyspozycji unikalne talie Archontów, które oferują nam pełną rozgrywkę bez potrzeby kupowania dodatkowych boosterów, czy konstruowania własnego zbalansowanego zestawu. Każda zakupiona talia jest unikalna i kompletna. To oznacza, że grając za jej pomocą, będziemy musieli nauczyć się w pełni wykorzystywać jej potencjał. Każda z talii Archontów ma własną, wyjątkową nazwę i zawiera zestaw kart o unikalnym potencjale strategicznym. Każda jest również kolejną szansę na zwycięstwo!
Autor:
Richard Garfield
Wydawca:
Rebel
34,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

KeyForge to pierwsza na świecie unikalna gra karciana. Podczas rozgrywki dwóch graczy wciela się w Archontów rywalizujących o to, kto pierwszy odkryje skarby Tygla - niezwykłego świata stworzonego z elementów planet.

 

Czym jest unikalna gra karciana?

Rozpoczynając swoją przygodę z KeyForge, możesz mieć pewność, że każda talia jest równie unikalna, co osoba, która nią włada, a każdy pojedynek - niepowtarzalny. Dzięki ogromnej liczbie dostępnych artefaktów, stworzeń i umiejętności, możliwe było wydrukowanie setek tysięcy różniących się między sobą talii. Co więcej - zestawy KeyForge są kompletne i nie podlegają modyfikacjom.

Jak to działa?

Rozgrywka KeyForge składa się z szeregu tur, podczas których wcielasz się w Archonta stojącego na czele kompanii. Wykorzystując istoty, technologie, artefakty i umiejętności związane z wybranym rodem, będziesz pozyskiwać cenny Æmber, odpierać ataki wroga i wykuwać klucze, którymi otworzysz Skarbiec Tygla. Na początku tury wybierasz jeden z trzech rodów znajdujących się w twojej talii i możesz zagrywać jedynie karty tego rodu.

Co wprowadza Talia Archonta?

Oprócz Pakietu startowego mamy do dyspozycji unikalne talie Archontów, które oferują nam pełną rozgrywkę bez potrzeby kupowania dodatkowych boosterów, czy konstruowania własnego zbalansowanego zestawu. Każda zakupiona talia jest unikalna i kompletna. To oznacza, że grając za jej pomocą, będziemy musieli nauczyć się w pełni wykorzystywać jej potencjał.

Każda z talii Archontów ma własną, wyjątkową nazwę i zawiera zestaw kart o unikalnym potencjale strategicznym. Każda jest również kolejną szansę na zwycięstwo!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 37 kart
Waga:
80 g
Instrukcja i inne pliki:
Pasujące koszulki:

Hej! Jeśli chcesz pograć w większym gronie, to sprawdź mapę Polski z zaznaczonymi miejscami, w których śmigają cotygodniowe turnieje KeyForge: https://go.rebel.pl/KFmapa 

Wpisz swoją miejscowość, a może:

ZA ROGIEM TŁUKĄ SIĘ ARCHONCI


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.57
na podstawie 61 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń KeyForge: Zew Archontów - Talia ArchontaNajbardziej przydatne recenzje

Tomasz

Liczba recenzji: 194

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Polecam talie i tą grę każdemu kto ma opory przed karciankami. Wciągneła się w to moja 10 letnia córka (zaczynaliśmy grać taliami po angielsku i jak tylko pod koniec marca będą zestawy startowe to w ich klasie organizujemy mini turniej w KF.
Jaką frajdę mają dzieciaki w otwieraniu nowych tali i sprawdzaniu nazwy. Największą frajdę zrobiła talia "Atomowa Tomasik" - jedna z nauczycielek to pani Tomasik :-)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Kubala

Liczba recenzji: 102

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Rewelacyjna gra karciana. Świeży pomysł, bardzo przyjemna, prosta, ale wymagająca myślenia. Do tego tłumaczenie kart bardzo dobre - zabawne i czasem nieco abstrakcyjne, ale pasujące do klimatu.


Biegnog

Liczba recenzji: 3

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Grałem w bardzo dużo karcianej kolekcjonerskich, ale keyforge mnie urzekł. Nie ma tutaj mowy o pay 2 win, jak np w MTG, czy innych grach gdzie buduje się talie i gracz z grubszym portfelem ma lepszą talię. Próg wejścia w sama grę jest niski, a wszystkie potrzebne przyrządy można sobie łatwo zrobić lub wykorzystać z innych tytułów. Jeśli szukasz karciani, która mieści się w kieszeni i spokojnie możesz pograć w przerwie w pracy i nie chcesz wydać majątku, to to jest właśnie ta gra! Przy okazji. Grafiki są Fe No Me Nal Ne!Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również