Jeże

Jakub K. Dębski
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Pierwsza naprawdę długa historia z Demlandu to ponad 100 stron o życiach splecionych przez społeczny problem, jakim są wulgarne jeże. Wśród bohaterów czytelnik znajdzie m.in. pracowników Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, dręczonego przez rówieśników płaskiego jeża Leona, lesbijską parę, której urodziła się taka leśna istota oraz turystę odwiedzającego kraj, w którym toczy się akcja. Autorowi zależało na ukazaniu fikcyjnego problemu na przestrzeni czasu i pod wieloma kątami. Opowieść przeskakuje między rozdziałami w przód i w tył.
Autor:
Jakub K. Dębski
Ilustracje:
Jakub K. Dębski
Wydawca:
Demland
Liczba stron:
120
Format:
A5
Rodzaj oprawy:
miękka
29,00

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Pierwsza naprawdę długa historia z Demlandu to ponad 100 stron o życiach splecionych przez społeczny problem, jakim są wulgarne jeże.

Wśród bohaterów czytelnik znajdzie m.in. pracowników Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, dręczonego przez rówieśników płaskiego jeża Leona, lesbijską parę, której urodziła się taka leśna istota oraz turystę odwiedzającego kraj, w którym toczy się akcja.

Autorowi zależało na ukazaniu fikcyjnego problemu na przestrzeni czasu i pod wieloma kątami. Opowieść przeskakuje między rozdziałami w przód i w tył.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks, 120 stron w formacie A5
Waga:
241 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Jeże

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie