Kotki & Smoki: Przebudzenie wulkanu

Komiks paragrafowy
1 opinia
  • wydanie polskie
W grze komiksowej Kotki & Smoki: Przebudzenie wulkanu mały bohater wyrusza w kolejną przygodę po magicznym świecie, tym razem stając przed trudnym zadaniem uratowania wyspy Tubatuba przed groźnym smokiem z lawy. Czy chcesz dołączyć do niego w tej ekscytującej podróży? Odkryj uroki fantastycznego świata Mo, przemierzając dżunglę, nurkując w morzu, płynąc pirogą, odwiedzając świątynię smoka i wchodząc do wulkanu, aby uspokoić ognistego smoka z lawy. W plecaku znajdziesz wiele przydatnych przedmiotów, które pomogą Ci w pokonywaniu wyzwań, a w każdym kadrze czekają nowe zagadki i postaci, które możesz spotkać i zaprzyjaźnić się z nimi. W świecie Mo nie ma miejsca na nudę, a każda przygoda jest wyjątkowa, ponieważ to Ty decydujesz, jaką ścieżką chcesz podążać!
Wydawca:
FoxGames
Liczba stron:
48
Rodzaj oprawy:
twarda
49,95

Dostępnych 14 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

W grze komiksowej Kotki & Smoki: Przebudzenie wulkanu mały bohater wyrusza w kolejną przygodę po magicznym świecie, tym razem stając przed trudnym zadaniem uratowania wyspy Tubatuba przed groźnym smokiem z lawy.

Czy chcesz dołączyć do niego w tej ekscytującej podróży? Odkryj uroki fantastycznego świata Mo, przemierzając dżunglę, nurkując w morzu, płynąc pirogą, odwiedzając świątynię smoka i wchodząc do wulkanu, aby uspokoić ognistego smoka z lawy. W plecaku znajdziesz wiele przydatnych przedmiotów, które pomogą Ci w pokonywaniu wyzwań, a w każdym kadrze czekają nowe zagadki i postaci, które możesz spotkać i zaprzyjaźnić się z nimi. W świecie Mo nie ma miejsca na nudę, a każda przygoda jest wyjątkowa, ponieważ to Ty decydujesz, jaką ścieżką chcesz podążać!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w twardej oprawie, 48 stron
Waga:
300 g

Recenzje

4.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kotki & Smoki: Przebudzenie wulkanuWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie