Legenda Drizzta: Księga 3 - Nowy Dom

R.A. Salvatore
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (9)
 • wydanie polskie
Wysoko ponad bezlitosnym Podmrokiem Drizzt Do'Urden walczy o przetrwanie na surowej powierzchni Torilu. Młody drow rozpoczyna pobyt w świecie całkowicie różnym od tego, który znał - nawet jeśli wymyka się mrocznym elfom ze swej przeszłości. Zaczyna rozumieć swój nowy dom i jego mieszkańców, lecz akceptacja wśród istot z powierzchni nie przychodzi łatwo.Oprawa: miękkaWymiary: 115 x 175 mmLiczba stron: 352ISBN: 83-7418-038-2Rok wydania: 2005
2750

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Wysoko ponad bezlitosnym Podmrokiem Drizzt Do'Urden walczy o przetrwanie na surowej powierzchni Torilu. Młody drow rozpoczyna pobyt w świecie całkowicie różnym od tego, który znał - nawet jeśli wymyka się mrocznym elfom ze swej przeszłości. Zaczyna rozumieć swój nowy dom i jego mieszkańców, lecz akceptacja wśród istot z powierzchni nie przychodzi łatwo.
Oprawa: miękka
Wymiary: 115 x 175 mm
Liczba stron: 352
ISBN: 83-7418-038-2
Rok wydania: 2005

4.89
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Legenda Drizzta: Księga 3 - Nowy Dom


Najbardziej przydatne recenzje

Tomasz

Liczba recenzji: 5

Ksiązka rzeczywiście trzyma poziom pozostałych dwóch części. Jednak według mnie jest nieco gorsza od księgi II. Jednak jak widać niżej jest to tylko moja subiektywna ocena, i nie każdy musi się z nią zgadzać. Cała Trylogia jest naprawwde świetna, i polecam ją z czystym sumieniem, każdemu kto jest fanem FR, fantastyki lub po prostu lubi czytać. Warto !


Katarzyna

Liczba recenzji: 3

Jak dla mnie ideał :)

Miło było w końcu zabrać się za trzeci dom.
Ze świata Podmroku przenosimy się na powierzchnię, gdzie Drizzt dopiero uczy się rozumieć otaczający go świat, odróżniać dobro od zła. Spotyka na swojej drodze wielu wrogów i tylko kilku przyjaciół. Mimo to nie poddaje się i pomimo oczywistej dyskryminacji usiłuje znaleźć swoje miejsce w tym nowym świecie.
Utwór podobał mi się tak samo jak dwie poprzednie części. Czytam dalej, aby poznać kolejne losy tego mrocznego elfa. Naprawdę uważam, że warto zagłębić się w historię Drizzta.


Emil

Liczba recenzji: 11

Ta książka zmieniła mój pogląd na świat. Jeszcze nigdy nie preczytałem książki tak szybko jak tej,zainspirowała mnie i stworzyłem nową KLASĘ PRESTIŻOWĄ i oczywiście nowego BG do Forgotten Realms. Niestety jeszcze nie miałem okazji nim grać ale nie moge się tego już doczekać. Gwarantuje swojim życiem, że ta Nowy Dom się wam spodoba (jeszcze jedno, na początku przeczytajcie OJCZYZNE i WYGNANIE)!!!!!!!!!!!

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Klienci, którzy kupili Legenda Drizzta: Księga 3 - Nowy Dom, kupili również: