Tomasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników


Błyskawiczna dostawa i świetne opakowanie to potężny plus. Jezcze większy gdy solidne opakowanie warte jest Swej zawartości. A uwierzcie mi że w przypadku tego dodatku tak jest, jak najbardziej. Polecam każdemu kto ma podstawke.


Ksiązka rzeczywiście trzyma poziom pozostałych dwóch części. Jednak według mnie jest nieco gorsza od księgi II. Jednak jak widać niżej jest to tylko moja subiektywna ocena, i nie każdy musi się z nią zgadzać. Cała Trylogia jest naprawwde świetna, i polecam ją z czystym sumieniem, każdemu kto jest fanem FR, fantastyki lub po prostu lubi czytać. Warto !


Expresowa dostawa nie dała mi szansy na natychmiastowe zatopienie sie w lekturze tej książki, ponieważ bylem akurat w trakcie czytania innego tytułu (Paulo Coelho "Pielgrzym" - całkiem dobra książka). Byłem mniej więcej w połowie kiedy przyszła do mnie pierwsza część trylogii. Jako że nie lubie zostawiać niedokończonych spraw nie zacząlem "ojczyzny" zanim nie skończyłem "Pielgrzyma". jednak bylo to nezwykle trude po tym jak przeczytałem komentarze na jej temat i perwszy jej rozdział. wiedzialem że mam do czynienia ze świetną książką i dlatego dwukrotnie zwiększyłem tempo czytania aktualnej lektury tylko po to by wreszcie zabrać sie za "ojczyzne". Ech jak świetnie czyta się książke po takim okresie wyczekiwania. A szczególnie taką ksiązke. Nie zawiodła mnie ona w żadnym calu. Jest warta każdej chwili nad nią spędzonej i polecam ją każedmu kto choc trochę lubi świat fantasy. Po niej stanie się jego wielkim fanem.


Cóż moge powiedzieć czego juz nie powiedziano. Gra jest rzeczywiście bardzo wciągająca, świetnie zrobiona i zasługje na poświęcenie jej czasu. Pieniędzy na nią wydanych nie będziecie żałować ;).