Legenda Drizzta: Księga 5 - Strumienie Srebra

R.A. Salvatore
8 opinii
  • wydanie polskie
Krasnolud Brucnor, barbarzyńca Wulfgar, halfling Regis i ciemny elf Drizzt walczą z potworami i magią na swej drodze do Mitrilowej Hali, starodawnego miejsca narodzin Bruenora i jego przodków. Spotykając się z przejawami rasizmu, Drizzt rozważa powrót do mrocznego, podziemnego miasta i morderczego trybu życia, który porzucił. Wulfgar zaczyna przezwyciężać awersję swojego szczepu do magii. Regis ucieka przed zabójcą, który w połączeniu ze złymi czrnoksiężnikami chce doprowadzić przyjaciół do zagłady. Wszystkie marzenia Bruenora i życie towarzyszy, zależą od działań jednej młodej i dzielnej kobiety. Strumienie Srebra to druga książka R. A. Salvadore'a z Trylogii Doliny Lodowego Wichru, której akcja toczy się w świecie Zapomnianych Krain.Oprawa: miękkaWymiary: 115 x 175 mmLiczba stron: 320ISBN: 83-87376-08-6Rok wydania: 1998
29,95
27,50
-8%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Krasnolud Brucnor, barbarzyńca Wulfgar, halfling Regis i ciemny elf Drizzt walczą z potworami i magią na swej drodze do Mitrilowej Hali, starodawnego miejsca narodzin Bruenora i jego przodków.
Spotykając się z przejawami rasizmu, Drizzt rozważa powrót do mrocznego, podziemnego miasta i morderczego trybu życia, który porzucił. Wulfgar zaczyna przezwyciężać awersję swojego szczepu do magii. Regis ucieka przed zabójcą, który w połączeniu ze złymi czrnoksiężnikami chce doprowadzić przyjaciół do zagłady. Wszystkie marzenia Bruenora i życie towarzyszy, zależą od działań jednej młodej i dzielnej kobiety.

Strumienie Srebra to druga książka R. A. Salvadore'a z Trylogii Doliny Lodowego Wichru, której akcja toczy się w świecie Zapomnianych Krain.
Oprawa: miękka
Wymiary: 115 x 175 mm
Liczba stron: 320
ISBN: 83-87376-08-6
Rok wydania: 1998

Podstawowe informacje

Kod producenta:
62303 / ISA 4

Recenzje

4.50
na podstawie 8 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Legenda Drizzta: Księga 5 - Strumienie SrebraNajbardziej przydatne recenzje

kendzi

Liczba recenzji: 128

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

W porządku, bez rewelacji

Dobra książka, czyta się łatwo, szybko i przyjemnie. Nic tylko brać od razu kolejny tom, wtedy starczy czytania na dłużej.


Artur

Liczba recenzji: 1

Jak zwykle na czas i swietnie zapakowana otrzymalem przesylke. Rebel to solidna firma, polecam!!!


Michał

Liczba recenzji: 5

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Kozacka książka, napisana lekkim językiem i bardzo fajna !!!Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie