Przygody Gotreka i Felixa. Zabójca Skavenów

William King, część druga
23 opinie
  • wydanie polskie
Gotrek i Felix powracają w drugiej powieści z tej epickiej sagi, osadzonej w wielkim mieście Nuln. Usiłując podkopać samą materię imperium za pomocą swojej tajemniczej magii spaczenia, skaveni - zmutowani szczuro-ludzie Chaosu - gromadzą się w cuchnących kanałach ściekowych pod miastem. Prowadzeni przez Szarego Proroka Thanguola, słudzy Rogatego Szczura z determinacją pragną obalić ten bastion ludzkości. Jakie zagrożenie może przedstawiać przeciw takim siłom zaledwie dwóch doświadczonych przez los awanturników?   299 stron, format: 11x18 cm , oprawa broszurowa rok wydania: 2003ISBN: 83-86758-19-8 (9788386758197)
43,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Gotrek i Felix powracają w drugiej powieści z tej epickiej sagi, osadzonej w wielkim mieście Nuln. Usiłując podkopać samą materię imperium za pomocą swojej tajemniczej magii spaczenia, skaveni - zmutowani szczuro-ludzie Chaosu - gromadzą się w cuchnących kanałach ściekowych pod miastem. Prowadzeni przez Szarego Proroka Thanguola, słudzy Rogatego Szczura z determinacją pragną obalić ten bastion ludzkości. Jakie zagrożenie może przedstawiać przeciw takim siłom zaledwie dwóch doświadczonych przez los awanturników?

 

299 stron, format: 11x18 cm , oprawa broszurowa
rok wydania: 2003
ISBN: 83-86758-19-8 (9788386758197)


Recenzje

4.57
na podstawie 23 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Przygody Gotreka i Felixa. Zabójca SkavenówNajbardziej przydatne recenzje

Radosław

Liczba recenzji: 24

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobra część opowieści o Gotreku i Feliksie. Krótkie i lekki opowiadania fantasy każdemu miłośnikowi warhammera ( i nie tylko ) powinny przypaść do gustu. :)


Michał

Liczba recenzji: 9

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Zabójca Skavenów jest drugim tomem sagi o Gotreku i Felix'ie opisującej dążenia krasnoluda do chwalebnej śmierci w towarzystwie ludzkiego banity Felix'a. Obowiązkowa pozycja dla fanów Warhammer'a (i nie tylko).
W tej części poznajemy głównego wroga (jeśli można tak napisać) naszych bohaterów - Szarego Proroka Thanquola, jego machinacje w dążeniu do panowania nad światem (w imieniu Rogatego Szczura i całej szczurzej rasy oczywiście ;)). Poznajemy kilka szczurzych klanów, każdy dążący do podobnego celu jak Thanquol. W pewnym jednak momencie konwencja się trochę wyczerpała i zaczęła mnie nudzić (powielany schemat: szczurzy klan ma plan; informowanie bohaterów o nim przez "nieznaną postać; udaremnienie planu).
Niemniej jednak warta przeczytania - chociażby po to, aby móc czytać sagę dalej ;).


Tomasz

Liczba recenzji: 18

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Świetna książka dla fanów Warhammera (i nie tylko), czyta się ją przyjemnie i lekko. Książka bardzo mi się podobała, co najmniej równie jak pierwsza część. Znakomicie opisano perypetie bohaterów dziejące się w mieście Nuln. Na podstawie tych przygód, MG mógłby stworzyć niejedną sesję (a wręcz mini kampanię na podstawie tej książki) :)
Gorąco polecam.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie