Tomasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Z początku przepadałem głównie za kryształkami, ale kości perłowe to moje drugie ulubione. Kolor czerwony czy niebieski wygląda naprawdę dobrze. Zwłaszcza w postaci 5k6 czy 10k6 ;)


Jak dla mnie ideał :)

Posiadam już zestaw Blitzow koloru żółtego, ale jasno-zielone mnie po prostu urzekły. Kości są cudne, lepsze od standardowych kryształków. A kolor czerwony blitzów wydaje się jeszcze lepszy niż zielony. Robią wrażenie.


Jak dla mnie ideał :)

Kupiłem tą kostkę dla swojej dziewczyny, mam już w posiadaniu niebieską, zieloną, a teraz doszła fioletowa. Muszę przyznać, że wydaje mi się najlepsza z nich. Kostka jako produkt solidny - bez niedociągnięć, w postaci niepełnych cyfr itp.


Dobry, solidny produkt

Specyficzne kości, mi trochę mniej przypadają do gustu, ale kupowałem do mojego MG - kolor zielony i żółty są moim zdaniem najlepsze. Na pewno łatwo znaleźć taką kość, bo kolor są naprawdę jaskrawe.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra która faktycznie łączy pokolenia. Daje mnóstwo zabawy, śmiechu i pozwala na zobaczenie kamiennej twarzy u gracza podczas wyciągania klocków, które wydają się niemożliwe do wyciągnięcia. Krótka, przyjemna rozgrywka, w sam raz na chwilę relaksu podczas jesiennego dnia. Produkt dobrze wykonany, nie mam żadnych zastrzeżeń.


StaryMarych

Liczba recenzji: 30

Katharr

Liczba recenzji: 12

Damian

Liczba recenzji: 1