Biuro Szyfrów

Zorganizuj "Escape Room" we własnym domu!
1 opinia
  • wydanie polskie
Biuro Szyfrów to kryptologiczna, pudełkowa wersja gry typu Escape Room. Gra polega na rozwiązywaniu niesamowitych zagadek, wypełnianiu interaktywnych zadań, ale nie w małym, zamkniętym pokoju, tylko w Twojej prawdziwej rzeczywistości! Motywem przewodnim rozgrywki są dokonania wybitnych Polaków, dlatego też w parze z nieszablonową rozrywką, idą ramię w ramię: edukacja oraz patriotyzm.Projekt, a następnie prototyp został przetestowany przez bardzo liczną grupę wybrednych graczy escape room, planszówek oraz gier paragrafowych. Innowacyjne podejście, ciekawe interakcje, tematykę niosącą walory edukacyjno-patriotyczne oraz zaskakujące zakończenie zdobyły mnóstwo pochwał.Gra zaprojektowana jest tak, aby można było wziąć udział w rozgrywce zarówno w pojedynkę jak i w małej grupie. W przypadku Biura Szyfrów świetną metodą na wspólną grę jest również drużyna składająca się z rodziców (mogą oni pomagać w trudniejszych i bardziej technicznych elementach gry) oraz dzieci, na które spadnie odpowiedzialność za ciekawe interakcje.Rozgrywka w Biuro Szyfrów to bardzo dobry pomysł na rodzinne spędzenie czasu. Kapitalna forma zainteresowania swoich dzieci oraz znajomych, wyselekcjonowanymi przez nas, zaszyfrowanymi ciekawostkami.W grze nie ma żadnego ograniczenia czasowego w którym trzeba wykonać zadania. Czas nie nie jest w żaden sposób mierzony na potrzeby gry oraz tym bardziej rekordów. Najbardziej skuteczne wydaje się porównanie do książki... można przeczytać całą jednego dnia, poświęcając na to kilka dobrych godzin, a można uprzyjemnić sobie kilka/kilkanaście wieczorów. Z Biurem Szyfrów jest dokładnie tak samo.Zorganizuj w swoim domu Biuro Szyfrów i złam nasz szyfr!
Autor:
Marcin Banasik
Wydawca:
Nurec
8995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Biuro Szyfrów to kryptologiczna, pudełkowa wersja gry typu Escape Room. Gra polega na rozwiązywaniu niesamowitych zagadek, wypełnianiu interaktywnych zadań, ale nie w małym, zamkniętym pokoju, tylko w Twojej prawdziwej rzeczywistości! Motywem przewodnim rozgrywki są dokonania wybitnych Polaków, dlatego też w parze z nieszablonową rozrywką, idą ramię w ramię: edukacja oraz patriotyzm.

Projekt, a następnie prototyp został przetestowany przez bardzo liczną grupę wybrednych graczy escape room, planszówek oraz gier paragrafowych. Innowacyjne podejście, ciekawe interakcje, tematykę niosącą walory edukacyjno-patriotyczne oraz zaskakujące zakończenie zdobyły mnóstwo pochwał.

Gra zaprojektowana jest tak, aby można było wziąć udział w rozgrywce zarówno w pojedynkę jak i w małej grupie. W przypadku Biura Szyfrów świetną metodą na wspólną grę jest również drużyna składająca się z rodziców (mogą oni pomagać w trudniejszych i bardziej technicznych elementach gry) oraz dzieci, na które spadnie odpowiedzialność za ciekawe interakcje.

Rozgrywka w Biuro Szyfrów to bardzo dobry pomysł na rodzinne spędzenie czasu. Kapitalna forma zainteresowania swoich dzieci oraz znajomych, wyselekcjonowanymi przez nas, zaszyfrowanymi ciekawostkami.

W grze nie ma żadnego ograniczenia czasowego w którym trzeba wykonać zadania. Czas nie nie jest w żaden sposób mierzony na potrzeby gry oraz tym bardziej rekordów. Najbardziej skuteczne wydaje się porównanie do książki... można przeczytać całą jednego dnia, poświęcając na to kilka dobrych godzin, a można uprzyjemnić sobie kilka/kilkanaście wieczorów. Z Biurem Szyfrów jest dokładnie tak samo.

Zorganizuj w swoim domu Biuro Szyfrów i złam nasz szyfr!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • tajemnicze elementy, których nie możemy opisać
Waga:
510 g

Recenzje

1.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Biuro Szyfrów

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

555

~ QlqzzNwr 13.11.2021 14:11

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie