Molecube

Łamigłówka Recent Toys - poziom 4,5/5
1 opinia
  • wydanie angielskie
Gdy tylko weźmiesz do rąk Molecube, zakochasz się. Doskonałe wykonanie, sprawny mechanizm obrotu, który sprawnie reaguje na delikatne ruchy ręką. Gdy zachwyt wykonaniem minie, staniesz przed wyzwaniem samej kostki. Czy uda Ci się ułożyć 9 unikalnych kolorów na każdej ze ścianek?Jak grać: Pomieszaj kolory, obracając łamigłówkę w dowolnym kierunku.Przekręcając łamigłówkę, zmiana koloru nastąpi na kilku stronach.Uzyskaj wszystkie 9 kolorów na każdej stronie.Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.”Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne:Prostota – zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad.Mądrość – łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły.Wytrzymałość – łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.
Wydawca:
Recent Toys
6995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Gdy tylko weźmiesz do rąk Molecube, zakochasz się. Doskonałe wykonanie, sprawny mechanizm obrotu, który sprawnie reaguje na delikatne ruchy ręką. Gdy zachwyt wykonaniem minie, staniesz przed wyzwaniem samej kostki. Czy uda Ci się ułożyć 9 unikalnych kolorów na każdej ze ścianek?

Jak grać:

  1.  Pomieszaj kolory, obracając łamigłówkę w dowolnym kierunku.
  2. Przekręcając łamigłówkę, zmiana koloru nastąpi na kilku stronach.
  3. Uzyskaj wszystkie 9 kolorów na każdej stronie.

Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: „Tworzą zagadki dla wszystkich.

Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne:

  1. Prostota – zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad.
  2. Mądrość – łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły.
  3. Wytrzymałość – łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.

Podstawowe informacje

Waga:
500 g

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Molecube

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie