Paweł Kna - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Absolutnie kapitalna gra! Ma wiele z Gry o Tron, ale poprawia i dopieszcza masę mechanik. Radość jest ogromna, ilość myslenia satysfakcjonująca. W dwie osoby da radę zamknąć się w 2 godzinach, przy większej ilości graczy potrafi urosnąć i dobić downtimem, kiedy inni gracze walczą. Jeśli jesteście fanami uniwersum 40K to jest to zakup obowiązkowy, jeśli szukacie pięknie wydanej strategii w kosmosie - również. Dla mnie zastępuje brzydko wyglądającą (chociaż wciąż fajną) Grę o Tron.


Jak dla mnie ideał :)

Wspaniała gra, mimo, że graficzna stylistyka nie przypadnie wszystkim do gustu. Z takimi kultowymi pozycjami różnie bywa - Ghost Stories zdecydowanie dorasta do swojej opinii. Trudna, ale emocjonująca. Nie ma dużego downtime'u - każdy ma swoją kolejkę bardzo szybko. Obowiązkowa pozycja dla fanów gier kooperacyjnych.


Jak dla mnie ideał :)

Naprawdę świetna gra, aż chciałoby się, żeby była na więcej niż dwie osoby. Wygląda dobrze, jakość komponentów jest zadowalająca. Sama gra jest wciągająca i przebiega bardzo sprawnie. Gra jak przystało na area control jest odpowiednio złośliwa, a składanie akcji z "programów" to świetna mechanika. Bardzo miłe zaskoczenie - spodziewałem się porządnej gry, a dostałem grę fenomenalną. Dodatkową zaletą jest cena i lokalny design.


Jak dla mnie ideał :)

Spore zaskoczenie, ale to naprawdę świetna gra. Dużo rzucania, ale wciąga nawet bardziej hardcorowych graczy. Napięcie i kooperacja związane z zadaniami do wykonania robią swoje. Oczywiście gra wygląda fenomenalnie. Polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Regrywalność, wspaniałe wykonanie, klimat... Imperial Assault to gra, która zachwyci każdego - niezleżnie od tego, czy jest się fanem Star Wars czy nie. Figurki są bardzo dobre i w przeciwieństwie do innych gier FFG, nadają się do malowania. Jeśli szukacie gry przygodowej lub niezobowiązującej gry taktycznej, Imperial Assault to strzał w dziesiątkę.


Dobry, solidny produkt

Gra jest świetna, ale na 5-6 osób. Bez strażników gra się trochę gorzej, odrobinę brakuje emocji... Niemniej - naprawdę fajna gra.


Jak dla mnie ideał :)

Rewelacyjne, nowe mechanizmy, wreszcie piąty gracz, a do tego fajne drużyny - Foul Play wzbogaca Blood Bowla w stopniu znacznym!


Jak dla mnie ideał :)

Kapitalna gra do szybkich partyjek między zajęciami, w transporcie, czy jako przerwa między dużymi tytułami. Rewelacyjne grafiki i ciekawy temat to znaczna przewaga nad Listem Miłosnym.


Dobry, solidny produkt

Gra jest świetna, ale cena nieadekwatna do zawartości - 50 kart i trochę żetonów to dosyć mało... Brak choćby playmaty, a pudełko jest bardzo duże - spokojnie mogłoby być mniejsze.
Gra oczywiście na 5 - sam fun i sporo możliwości taktycznych. Zabieram punkcik za relację cena/zawartość.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra, dobry sposób na przekonanie fabularnych sceptyków na coś w rodzaju RPGa. Na razie rozegrany został jeden scenariusz i już wiem, że MoM będzie ograne na wszystkie sposoby. Gra wygląda perfekcyjnie, a jej mechanika działa idealnie. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Kapitalna gra, proste zasady, sporo możliwości, emocje i świetny klimat. Obowiązkowa dla fanów Blood Bowl, reszcie też polecam.