Mateusz - recenzje

Dobry, solidny produkt

Po ograniu Gloomhaven nic już nie robi takiego wrażenia w temacie czołgania się przez podziemia, lecz mimo to mamy tu do czynienia z niezłą grą. Prostota zasad, fajny klimat (jak by nie patrzeć to D&D), naprawdę bogata zawartość. Spora losowość, słabe rzuty potrafią boleć ;)


Jak dla mnie ideał :)

Euro-moloch, masa komponentów, sto milionów możliwych akcji (no dobra, nieco ponad 60, ale to i tak mnóstwo), świetny klimat oraz pseudo-tetris na planszach graczy. Właściwie brak negatywnej interakcji, lecz to może być też zaletą. Mój drugi Rosenberg, pierwsza była Agricola, lecz osobiście wyżej stawiam Ucztę. Wspaniała gra, polecam!


Dobry, solidny produkt

Bardzo przyjemna mała gra, świetny filler, a tematyka jakże oryginalna :) Każda roślina fachowo opisana, więc mamy też aspekt edukacyjny. Proste zasady, szybka rozgrywka, a nawet tryb solo. Polecam :)


Jak dla mnie ideał :)

Pierwsze LCG, które naprawdę mnie przekonało, portfel (i zdrowy rozsądek) będzie protestował ;) Polecam androidową aplikację do śledzenia postępów kampanii, i z niecierpliwością czekam na dodruk Dziedzictwa Dunwich :)


Dobry, solidny produkt

Dobry dodatek, lecz naprawdę jego zawartość winna znaleźć się już w podstawce. Jest bardziej różnorodnie, ale też trudniej. Z jakiegoś powodu anglojęzyczne wersje gier opartych na Mitach generują więcej klimatu podczas rozgrywek :)


W porządku, bez rewelacji

Koszulki w porządku, szczególnie za tę cenę, niestety ich przejrzystość pozostawia trochę do życzenia. Ponadto w trzech opakowaniach znalazło się kilka sztuk z pojedynczym wgnieceniem, jakby od ostrego przedmiotu.


Dobry, solidny produkt

Postanowiłem nie czekać na wersję polską EH, i nie żałuję:) Przejrzyste zasady, rozgrywka krótsza i bardziej dynamiczna, niż w Horror w Arkham. Mówiąc krótko, gra się świetnie. Zapowiedziano już dodatek, zwiększający ilość kart i dodający kolejnego Przedwiecznego.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność: