DominikaSm - recenzje

Świetny dodatek do podstawki, jak w zasadzie każdy z nich. Jeśli jest się fanem gry, to po prostu warto mieć jak najwięcej kart, bo każde dodatkowe sprawiają, że gra daje jeszcze więcej frajdy.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Typowa szybka gra imprezowa. Nie jestem fanką gier z elementem zręcznościowym, ale ta jest całkiem spoko. Pewnie gdybym była młodsza, to by mi się bardziej podobała.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Najlepsza gra, w jaką moim zdaniem można zagrać w dużym gronie. Niby jest jakaś tam rywalizacja, ale tor punktowy pokazuje nam raczej po protu, kto ma lepsze "dixitowe zdolności". Każda rozgrywka jest pełna śmiechu i mega odprężająca. Jak już w nią gramy, to zawsze przynajmniej 2 razy. A o tym, że gra jest przepiękna, to już chyba wszyscy wiedzą.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Może nie jest to najbardziej innowacyjna gra, ale dostarcza ogromnej frajdy, jest prosta, dobra jako gra dla "początkujących", ma piękne ilustracje i dobrej jakości żetony. Po zakończonej rozgrywce ma się ochotę zacząć jeszcze raz. W sumie chyba już stała się klasykiem. :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Miło zagrać w grę o unikalnej tematyce. Bardzo podoba mi się, że w prostej mechanice udało się streścić proces produkcji piwa i nieco informacji o piwie, tym bardziej, że sama się tym trochę interesuję. :)
Na plus:
-Bardzo łatwa do nauki
-jeszcze raz unikalna tematyka
-uniwersalna językowo
-dużo kostek, a nawet jakby komuś było mało albo by je pogubił, to wystarczy kupić zwyczajne i nie bd się jakoś wyróżniać.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo przyjemna i łatwa do nauki gra. Strona graficzna idealnie pasująca do książek na których bazuje. Dla mnie jest tym cenniejsza, że to właśnie od niej zaczęłam bardziej interesować się planszówkami. :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Świetny dodatek do już i tak genialnej gry. Dodaje bardzo dużo nowych kart i scenariuszy (nawet więcej scenariuszy niż sama podstawka) itd. Dużym plusem jest też dodanie znaczników itp. specyficznych dla konkretnych scenariuszy, mimo że mogły być bardziej ogólne, więc i w mniejszej ilości. Bardzo klimatyczny.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Genialna gra, chyba nawet mogę powiedzieć, że moja ulubiona gra kooperacyjna. Komponenty w bardzo dobrej jakości, przemyślana mechanika, która po dobrym ogarnięciu intuicyjnie zostaje w głowie. Nie zdarzyło mi się prawie w ogóle zaglądać do instrukcji po nawet dłuższej przerwie, co nie zdarzyło mi się przy wielu grach. Minusem może byc nieco ciężkawa instrukcja.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo przyjemna i łatwa gra. Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność: