Sparks27 - recenzje

Co tu dużo opisywać... Solidna gąbka mieszcząca pokazane statki i przede wszystkim chroni podczas transportu. Oczywiście do niej dokupić trzeba torbę lub pudełko.


Statek sam w sobie nie kryje wielu zaawansowanych taktyk, lecz za tak małą ilość pkt mamy naprawde solidne uzupełnienie dla każdej eskadry.


Statek bardzo niepozorny ale biorąc pod uwagę jego cenę (pkt) i możliwości to must buy.


Świetny produkt dal fanów Xwing, którzy widzą się za sterami ikonicznych statków takich jak - Slave 1 czy Millenium Falcon Lando Calrissiana. Polecam


Kolejny bitewniak od GW?
Tak sądziłem aż zagrałem.
Gra zdecydowanie różni się od poprzedników. Czy to świeżymi mechanikami, czy w jasny sposób rozpisanymi zasadami.
Świetna gra dla fanów tzw. DUEL czyli 2-osobowej jadki.
Wtym przypadku nie mamy jedynie figurek, lecz lekki deck bulding, który pozwala na tworzenie i rozgrywanie nowych taktyk.
Jak dla mnie 10/10


Świetna gra taktyczna pozbawiona tego ,,nieprzyjemnego'' wyglądu typowych Taktyków. Gra nie tylko wygląda przyjemnie ale także i tak się gra. Proste zasady połączone z ogromną ilością możliwości dają nam soczyście regrywalną planszówkę, która powinna zawitać na półce każdego gracza.


Lunation to przede wszystkim taktyczna potyczka o surowce. W tej grze surowce mogą być skąpe lub wręcz przeciwnie bardzo liczne. Zależy to od nas z uwagi na mechanikę, która sprawia, że przed każdą grą to MY wybieramy jakie planety będą brać udział w rozgrywce. Do zwycięstwa prowadzi wiele dróg i każda z nich uważam ma równą wartość. Nie ma taktyki ,,niepokonanej". Lunation oceniam na mocne 7/10 z uwagi na kilka małych niewygodnych mechanik, które działają lecz mogłyby być o wiele sprawniejsze.


Zombicide invaders to świetny Hack n Slash. Jest to planszówka, w której ze łzami w oczach co turę, będziecie wkładać na planszę nowe hordy przeciwników. Gra ma świetne uczucie kooperacji między graczami. Każda postać ma inne umiejętności, które dramatycznie mogą zmienić rozgrywkę. Każdy scenariusz pełen jest nowych zadań, nowych taktyk i przedewszystkim mamy nową mapę. Gra jest wyposażona w kafelki terenów, które podczas nowych scenariuszy będziecie zmieniać i obracać.
Podsumowując gra jest świetna dla każdego fana bitewniaków figurkowych, a dzięki systemowi CO - OP wprowadzić można do gry także mniej doświadczonych graczy.